שאלה בקשר לשרקנית שהמליטה

O n y X

New member
שאלה בקשר לשרקנית שהמליטה

היום השרקנית שלי המליטה 4 גורים, אחד מהם מת (לא הספקתי לראות באיזה מצב הוא נולד) וגם השניים האחרונים לא כ"כ נראים חיים. מה עושים? למישהו יש עצה?

manuna

New member
../images/Emo109.gifאמממ אני חושבת..

אל תגעי בהן ותתני קצת שקט לאמא אל תפחידי אותה שלא יהיו רעשים מפחידים כמה ימים עד שהם יתחזקו טיפה... את מוזמנת להכנס לקומונה שלי
מכרסמים וחיות אחרות{קישור בחתימה}

O n y X

New member
גם השניים האחרים

מתו. למה הם נולדו מתים? מה לא בסדר? מה לעשות עם האבא שלו? יש איזשהו מצב שהיא לא תרצה לטפל בו? (יש לי יותר מדי שאלות)

גן חיות

New member
שרקנים והמלטות

אם זאת המלטה ראשונה, ייתכן שזה בגלל שהיא צעירה . או ייתכן שיש לה בעיה גנטית כלשהי. בדרך כלל, אבא שרקן לא מזיק ולעיתים קרובות אפילו עוזר לטפל בקטנים. לכן אין צורך להפריד. אבל אם האמא לא מטפלת, אפשר לנסות לתת לגור מעט אוכל, לחמם אותו בין הידיים במגבת או מטלית נקיייה, לנסות לשים ליד האבא. לי היה מקרה ששרקנית מתה מייד אחרי ההמלטה והאבא שמר וחיממם ולימד אותו איפה האוכלוהביא לו אוכל לפינה.

גן חיות

New member
ייתכן שיש לו בעיה

אם הם מרגישים שהוא חולה או בעל-מום, הם לא ישקיעו אנרגיה בטיפול אלא ישאירו אותו למות.זהדרכם בטבע.

O n y X

New member
../images/Emo51.gifלמי שענה

סידרתי להם פינה שקטה והרחקתי את הזכר כי הוא הפריע (הוא לא נראה כ"כ מרוצה מהסידור), ועכשיו ראיתי שהיא לקחה את הגור לפינה שלה ומטפלת בו

למעלה