שאלה בקשר לשכר...

מצב
הנושא נעול.

LiorIsGlida

New member
שאלה בקשר לשכר...

שאלה בקשר לשכר...
אני מועסק במפעל דרך חברת כ"א ועובד כל יום 12 שעות, כאשר יש לנו הפסקות בין 11:30 ל-12:00 ובין 16:00 ל-16:15. מה השכר שאני אמור לקבל עבור כל יום עבודה? וכמה עבור שישי/שבת? (גם בימים שישי ושבת המשמרת היא של 12 שעות)

LiorIsGlida

New member
נ.ב. העבודה היא בשכר מינימום

שאלה בקשר לשכר...
אני מועסק במפעל דרך חברת כ"א ועובד כל יום 12 שעות, כאשר יש לנו הפסקות בין 11:30 ל-12:00 ובין 16:00 ל-16:15. מה השכר שאני אמור לקבל עבור כל יום עבודה? וכמה עבור שישי/שבת? (גם בימים שישי ושבת המשמרת היא של 12 שעות)
נ.ב. העבודה היא בשכר מינימום

תשובות

שאלה בקשר לשכר...
תשובות
מאחר ואתה עובד 6 ימים בשבוע - יום העבודה שלך הוא בין 8 שעות ולא בן 8.5 שעות כפי שהוא עבור מי שעובד 5 ימים בשבוע. כל שעה מעבר ל-8 שעות - תחשב שעה נוספת. באמצע השבוע, על 8 השעות הראשונות לעבודה - אתה זכאי ללפחות שכר מינימום כאמור בטבלה המצורפת לך בקישור. באמצע השבוע, על השעתיים הראשונות הנוספות מעל 8 - אתה זכאי לתשלום של 125% משכרך. באמצע השבוע על כל שעה נוספת מעל שעתיים - אתה זכאי לגמול של 150%. מכניסת השבת ועד מוצאי שבת - על 8 השעות הראשונות לעבודתך - אתה זכאי ל-150% משכרך הרגיל כפי שהוא משולם לך באמצע השבוע. על השעתיים הנוספות הראשונות מעל 8 שעות עבודה - אתה זכאי ל-175% משכרך הרגיל שמשולם לך באמצע השבוע. על כל שעה נוספת מעבר לכך - אתה זכאי לתשלום של 200%.

מצב
הנושא נעול.
למעלה