שאלה בקשר לקצבה בבקשה

שלדר

New member
אתי.........................../images/Emo142.gif

ידוע לך מה בקשר לעבודה כבר? מותר כבר להשתכר עד שכר המינימום? נידמה לי שככה סוכם בהסכם ההוא.

שלדר

ההסכם אומם אושר אבל עדין לא ממומש כולו. ברגע שימומשו כל תכניו, יופיע באתר של המלל בעידכונים. אני חוזרת שוב. יקח למוסד לביטוח לאומי להעביר את הקצבאות למי שזכאי. צריך לתת להם את השבועים ולדעתי גם חודש עד שיסיימו העברת הקצבאות. רק אחרי זה להתקשר למל"ל באופן פרטני כדי לדעת בדיוק מה כל אחד יקבל או באמצעות הארגונים הגדולים. כל מידע שיגיע אלי יפורסם גם כאן. לגבי השתכרות עד גובה שכר המינימום, כנ"ל.

סבתאלה

New member
שאלה לאתי אברהמי- בקשר לניידות

האם נקבל תוספת עבור ניידות? האם גם עבור ניידות נקבל על פי ההסכם? הכוונה מתאריך השביתה? מברכת אותך בשבת שלום

סבתאלה

הסכם הניידות למיטה ידיעתי טרם נחתם. עד שלא יחתם, בבקשה להעזר בסבלנות! יחתם, ישולם אני מקווה רטרואקטיבית.

tipid

New member
אתי תבורכי על העידכוןֱ!../images/Emo51.gif

ואני חושבת שיש בזה קצת לא מן הצדק י בני הצעיר ירד לפני שנה ב%! אחד ל_74% מדגת וש אי השתכרות לעבודה בגלל שעבד בזמנו 6 ימים בשבוע .לאחר מן הפסיק לעבוד בימי ששי בגלל קיצוצים בעבודה ושפניתי לביטוח לאומי אמה לי הפקידה שגם הוא נכלל בהפרשים ובהעלאת הקיצבה כך שכדאי לחכות. היום הוא לאקיבל ובביטוח לאומי אותה פקידה היום אמהלהגיש בקשה ולעבור את כל התהליך המייגע מהתחלה. לדעתי זה לא צודק אבל אין מה לעשות. ובהזדמנות זאת היום נדליק נר שמיני של חנוכה ושבת חנוכה הבאה עלינו לטובה שתעבור עלינו בבריאות שלווה נחת שמחה וחום ואור מהלב ! לו יהי! מתמר

tipid

אני כלל לא מבינה מדוע הורידו לו אחוז אחד? האם ערערת? כמה זמן עבר מאז? לעבור וועדות נוספות אפשר רק אם קיימת החמרת מצב ואני מקווה שלא. אין סיבה שהקיצוצים ישנו את מצבו או קצבתו. האם הוא אשם שבמקום העבודה עושים קיצוצים? ממש לא. מציעה לך להתייעץ עם יועץ משפטי. זה מעבר לשיפוט נכון לדעתי. לכן גם אסור לעבור על כך לסדר היום. חומר למחשבה. חג שמח גם לך ותודה על הברכות הרבות.

יובל38

New member
שאלה בקשר לקצבה בבקשה

בקר טוב לכולם אני מבקש את עזרת מי שיכול לעזור נקבעו לי 75% דרגת אי כשר יציבה כבר משנת 97 למה אני לא מקבל תוספת? הסיבות הן סיבות נפשיות אבל בדיוק בגלל זה קבעה לי הוועדה את ה75% אז מי כן מקבל ומי לא? אנא אודה מאוד על כל עזרה ויעוץ בנושא כי האמת לביטוח הלאומי אני נרתע מללכת....

asloma

New member
ליובל38 שלום רב.,

עפ"י ההסכם שנחתם בין משרד האוצר, המל"ל ומטה המאבק, אינך נכלל [לכאורה] במקבלי ההטבה הנוכחית.. וזאת עכב סעיף בהסכם המקפח נכים "קלים"... האי כושר המלא אינו מקנה לך לדאבוני את ההטבה. אני מאחל לך בריאות טובה. אבי סלומה

יובל38

New member
תודה

תודה לך על המידע זה מצער כמובן כי מצד אחד אין אני יכול להשתכר ולחיות בכבוד וביטוח לאומי אכן מכיר בי ב75% כאמור ומצד שני אין התוספת משולמת העיקר בריאות ושוב תודה

סבתאלה

New member
מה עם הקצבה בגיל פנסייה?

האם קצבת נכות מחליפה את קצבת הזיקנה מביטוח לאומי? אני מיועדת לקבל קצבת זיקנה (60) ומאחר ואני מקבלת נכות כללית, ושרותים מיוחדים, האם יתכן ויפסיקו לי את הקצבאות ויתנו לי את קצבת הזיקנה? ברור שההבדל גדול מאוד, ואני פוחדת שאומנם כך יקרה! בבקשה האירו את עיניי לגבי הקצבאות. תודה ושבת שלום

סבתאלה

הביטוח הלאומי טרם השלים את המשימה שהוטלה עליו. נכון לעכשיו, המצב עדין נשאר כפי שהיה. כולנו מקווים שההסכם יתממש כלשונו. ברגע שהנושא יהיה סגור, תבוא הודעה מהמל"ל. על פי ההסכם, ניתן לבחור בגבוהה מבין הקצבאות. חיכינו עד עכשיו, יהיה עלינו להמתין עוד מעט. אין לנו ברירה.

למעלה