שאלה בקשר לקנייה...

neria51

New member
שאלה בקשר לקנייה...

פעם ראשונה רושם פה אז לא להרוג אותי בקשה!!! אני רוצה לקנות מחשב נייד. אני בן 18 ושנה הבאה אני הולך למכינה ואני רוצה שיהיה לי שם מחשב. עכשיו אני חשבתי על משהו בסביבות 2500 שקל ואמרו לי שביד שניה אפשר להשיג בכאלה מחירים מחשבים מעולים. אני אודה אם מישהו יוכל לשים מפרט של מחשב שיראה לו מתאים לי: אני רוצה לראות סרטים, לגלוש ובעיקר שהמחשב יחסית ירוץ. עוד ענין. איך אני יודע אם יש כיסוי ברשת האינטרנט האחלוטית באזור שאליו אני הולך? תודה מראש לעונים!!!

eliel11

New member
לפני מפרט, אם אתה קונה משומש

אז כדאי לבדוק כמה וכמה דברים לפני. http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1372&msgid=85659314 מבחינת מחיר, תוך שנה ניד מאבד כ50% מהערך המקורי שלו (כמובן שתלוי ביכולת ההתמקחות שלך). מפרט: בעיקרון כל דבר יתאים. בתור מעבד אז celero m או sampron יהיה די והותר. זיכרון:מינימום 512. כמה שיותר יותר טוב (זיכרון משפיע על מהירות המחשב יותר מהמעבד) דיסק קשיח: עדיף שיהיה 5400RPM אבל גם 4200 יתפוס (יעבוד לאט יותר אבל התקציב שלך די נמוך אז...). הגודל יהיה 60-80GB אני מניח. כ.רשת אלחוטי. כדאי מאד מקסימום קונים מתאם. עולה 100-150 שקל. מבחינת חברות, מומלץ לקנות מותג. מומלץ גם לקנות מחשב שעדיין יש עליו אחריות. מומלץ גם לקחת אותו לבדיקה במעבדה לפני שאתה קונה, אמנם עולה 200 שקל אבל יכול לחסוך הרבה מאד התבאסויות. בקשר לאינטרנט. טוב דבר ראשון אתה תצטרך כ.רשת אלחוטי (זה לא שאי אפשר לחבר לחוט, פשוט חיבור לחוט מוציא מהכיף
) דבר שני והכי חשוב צריך שיהיה ראוטר באיזור. אתה מדבר על מכינה קדם צבאית סטייל מיצר, מעיין ברוך וכו? כי אם כן אתה קצת בבעיה. המכינות האלה ממוקמות בחורים מרוחקים שלרוב לא יהיה בהם wifi בטווח של המכינה. בכל מקרה אני די בטוח שלמכינה עצמה אין ראוטר אלחוטי. אתה יכול לשאול את אחד מאנשי הצוות\החניכים הנוכחיים... אגב לאיזה מכינה אתה הולך (אני עשיתי, ואני די מכיר את כולם ככה שאם יש לך שאלות אתה מוזמן לשאול בפרטי
)

למעלה