שאלה בקשר לקו 28 ת"א

מצב
הנושא נעול.

Carl Freeborne

New member
שאלה בקשר לקו 28 ת"א

שאלה בקשר לקו 28 ת"א
אמרו (וסורי שאני לא זוכר מי כדי לתת לו קרדיט) שבמסגרת השינויים בקוי דן בתחילת יולי הוא יוארך עד העיר חולון... למה זה לא קרה?

Carl Freeborne

New member
אף אחד לא יכול לענות לי?

שאלה בקשר לקו 28 ת"א
אמרו (וסורי שאני לא זוכר מי כדי לתת לו קרדיט) שבמסגרת השינויים בקוי דן בתחילת יולי הוא יוארך עד העיר חולון... למה זה לא קרה?
אף אחד לא יכול לענות לי?
אף אחד כאן לא יכול לענות לי בקשר לקו 28?

כי

שאלה בקשר לקו 28 ת"א
כי
זה היה צריך להגיע עם שינוי כולל של סידורי עבודה ומעבר לשיטת מכרז שנתי אבל לאחר בדיקה נתגלו אי אלו בעיות של אי סדרים בעסק אז מנהל אחד הודח שני הוחזר לאגף והאגף הופרד וכעת לומדים מחדש את כול מה שהיה ואולי יקרה בעתיד כולל קו 28 החדש כנראה? חוץ מזה הכול 10

תגיד לי פרש עצבני

כי
זה היה צריך להגיע עם שינוי כולל של סידורי עבודה ומעבר לשיטת מכרז שנתי אבל לאחר בדיקה נתגלו אי אלו בעיות של אי סדרים בעסק אז מנהל אחד הודח שני הוחזר לאגף והאגף הופרד וכעת לומדים מחדש את כול מה שהיה ואולי יקרה בעתיד כולל קו 28 החדש כנראה? חוץ מזה הכול 10
תגיד לי פרש עצבני
לא מספיק שיש כאן אחד עצבני ? בשביל מה צריך שניים ?
וחוץ מזה אני לא בטוח שהכל 10 . ואף פעם לא יהיה 10 .

מצטער

תגיד לי פרש עצבני
לא מספיק שיש כאן אחד עצבני ? בשביל מה צריך שניים ?
וחוץ מזה אני לא בטוח שהכל 10 . ואף פעם לא יהיה 10 .
מצטער
פרש עצבני זה כינוי שאני הולך איתו הרבה שנים עוד מהקיבוץ מה לעשות? אבל הכול 10 כן אני תמיד חושב ככה היום חרא אבל גם את זה חייבים לעבור אז תמיד 10 בהכול ואני תמיד חושב שאחרי כול מכה באה לטיפה אז החיים 10 ושני עצבנים זה תמיד משביח את העסק אז אל תבהל אם יופיע שלישי .

מצב
הנושא נעול.
למעלה