שאלה בקשר לקונדומים

YOUANDME2

New member
שאלה בקשר לקונדומים

תגידו קונדום רגיל לאיזה רוחב של זין הוא מתאים למה היה לי פדיחה לא נורמלית הקיצר אני צריך תשובה אבל רק מאנשים שיודעים בדוק! תודה וויום טוב...

SpongeBooB

New member
יש בערך שלושה מידות רוחב

לאורך זה הכל בערך 30 ס"מ אתה יכול למתוח את זה כמה שאתה רוצה לרוחב יש נראה לי שלוש מידות והמידה רשומה מאחורה של החפיסה קוראים לזה רוחב נומינלי יש 52 מ"מ שזה לבעלי זין קטן יש 56 שזה בסדר ואני מציע שתקנה דורקס לאב זה עולה 20 שקל זה 4 קונדומים ככה שלא תצטרך לבזבז מלא כסף אם זה לא יתאים לך ויש פשוט XL שזה יותר עבה ויותר גדול

YOUANDME2

New member
ספוגיבובי כנס תעזור לי

אני חחיייב עזרה כאילו קניתי חבילה אכלתי אותה ב44 שקל והקונדומיםם קטנים עליי בעובי היה לי פדיחה ליד החברה פעם ראשונה עמדתי למותת אנני לא יודע כבר מה לקנותתת??

Sabat0

New member
לשמוח שיש לך גדול

ולא לדאוג מפדיחות, היא מספיק מאושרת שנפלה עליך גם ככה. נ.ב לא הבנתי למה אכלת חבילת הקונדומים ב-44 שקל
... (הייתי חיב)

YOUANDME2

New member
אחי בוא תראה למה אכלתי ב44

אמרו ליתקנה רק דורקס הלכתי כמו ילד טב קניתי 12 דורקס ב44 עכשיו שמישהו יסביר לי איך הולך המידת אני מדבר על עובי כי באורך אין בעיה 16 ס"מ נורמלי אבל עובי יש בעיה חמורה הקונדום אפילו לא ניכנס בלחץץץ

007bg

New member
דורקס הם באמת קונדומי חנק....

נסה לעבור לפאת'רלייט/פלז'רמקס. אם גם הם לוחצים, אל תנסה אפילו את הXL של דורקס, זאת בדיחה. לך על זה של קונטרול.

למעלה