שאלה בקשר לציקלידים וקורידורסים

שירןן21

New member
שאלה בקשר לציקלידים וקורידורסים

היי , אם אתם לא זוכרים יש לי זוג זברות קוריליוס בוטיה כחולה ו 4 אמנון הנבל.. אני רוצה מאוד להכניס קורידורסים השאלה שלי היא אם הם ישרדו באקווריום שלי.. לדעתי הקוריליוס ואמנון הנבל לא יתקפו אותו אבל אני קצת חוששת מהזברות כי הן גם מטילות לי ביצים ללא הפסקה ותמיד במצב של התגוננות יתר.. הבוטיה לא מנשנשת מספיק את השאריות ואני רוצה להכניס כמה קורידורסים או לפחות דגים אחרים שיעשו את העבודה הזו.. ועוד שאלה.. התחילה להבצר לי ירוקת אפשר להכניס שמרלה לאקווריום או שגם לה נשקפת סכנת חיים..

לא קורידורסים!

חתול מתהפך, קוריליוס, (אם ככה קוראים לחתול הטורף ההוא) או עוד בוטיות. אפשר שמרלה או פלקו כל עוד הם גדולים

אמממ....

לפי מה שאני שמעתי עדיף שלא להכניס שמרלה בהתחלה הוא עובד מצויין והכל אבל אחר כך הוא מתחיל להיות מטרד לשאר תושבי האקווריום וגם מפסיק לאכול אצות.... לשיקול דעתך.... אני הייתי לוקח פלקו יחסית גדול כמו שאמרו לך או חתול יפה אחר עם גודל מתאים....!!!

snow sultan

New member
חלק מהציקלידים שלך בהחלט יכולים

לפגוע\להרוג בשוכני הקרקע שהזכרת. ברגע שעברת לציקלידים מרבית שוכני הקרקע כבר לא רלוונטים לאקוריום שלך. לגבי שמרלה-הוא יותר "חזק" ויכול להתמודד עם ציקלידים אם יש המון מקומות מסתור\מסלעה ,אבל גם אז יכולות להיות "הפתעות"

למעלה