שאלה בקשר לעוגיות

yosimemn

New member
שאלה בקשר לעוגיות

אילו סמננים במחשב נורמלי צריכה לקלוט עוגייה שנשלחת מהאתר שלי כדי לזהות משתמש (חוץ מכתובת mac כי שמעתי שזה פשוט לזייף כתובת מאק)? . יש אפשרות לקלוט את מספר הביוס? ואיך מונעים ממשתמשים לזיייף נתונים ?אשמח מאוד אם תפנו אותי לחומר בנושא? תודה רבה

N i X

New member
שלום יוסי...

לא בדיוק הבנתי מההודעה שלך מה אתה מנסה לעשות, אז אני אנחש, שאתה רוצה לזהות משתמש מסויים עפ"י מאפיינים שיחודיים לו למחשב. זו בעיה שרבים כבר חשבו עלייה המון, ועד היום אין לה פתרון, ואולי טוב שכך. IP - לרוב משתנה, לא ניתן להתבסס עליו MAC - אתה לא יכול לראות את הMAC של המשתמש שלך, אלה אם כן אתה ברשת שלו, וגם שם, כאמור לא בעיה להחליף. חומרה - אין לך איך לדעת על החומרה של המשתמש, JS מוגבל מאוד בעניין זה. ולא כולם (ובצדק) מסכימים להתקין כל מני התקני aciveX כאלה ואחרים. וגם אילו היה, אין משהו שהוא ייחודי רק למחשב אחד, "מספר הביוס" כמו שאתה קורא לו, הID של הBIOS \ לוח אם, הוא אומנם מיוחד ללוח אם הפציפי הזה, אבל ייתכן ויש לוח כזה לאלפיי משתמשים ברחבי העולם. ולסיכום, גם אם תרכיב את כל אלה ייחד על מנת לוודא את זהותו של המשתמש, בסופו של דבר מי שאומר לך את כל הדברים האלה הוא הדפדן של אותו משתמש, ושהוא יכול להגיד לך מה שהוא רוצה. ראה למשל את הצעצוע הזה, איתו אני עוקף כל מני אתרים שאומרים לי שהם רק לאקספלורר. יום קסום

yosimemn

New member
1.כן הבנת אותי נכון

2.אני זוכר לפני שנתיים הפרעתי באיזה פורום בנענע וכל הזמן הייתי מזוהה בשחור כלומר הם ידעו מי אני למרות שהחלפתי את האיי פי ואת כתובת המאק ואפילו אחרי פירמוט שהתקנתי ויסטה הם זיהו אותי אז שאלתי איך הם עשו זאת?

yosimemn

New member
ושכחתי

אתה יכול להסביר מה התוכנה שהמלצת לי עליה עושה לא הבנתי ? תודה רבה .

יש אפשרות לפנות לספקית האינטרנט של המשתמש

עם הIP שלו והשעה שהוא ביקש דף ולבקש שיחסמו אותו.

yosimemn

New member
מה כל אתר שיבקש הספקיות יחסמו ?

הייתה לי הרגשה שיש קשר לספקיות אינטרנט .מה? ספקיות האינטרנט גם חושפות את פרטי המשתמש?

אני לא יודע בדיוק מה הם הנהלים

אבל לא נראה לי שהם ממש מוסרות זיהוי של משתמש לאתר והאתר יודע שזה הוא אז הוא חוסם הם רק מגדירים בשרתים שלהם מניעת גישה מהחשבון שלך לדומיין שבעליו התלונן.

למעלה