שאלה בקשר לספרי אמנות

טוב

New member
שאלה בקשר לספרי אמנות

היה פה בעבר דיון על ספרות של צעדים ראשונים באמנות. ואני נורא אשמח אם תזכירו לי את שמות הספרים שדובר עליהם.

נעה גל

New member
הנה מה שלי יש בבית

יגעתי ומצאתי בעלי חיים באמנות - בחרה וערכה לוסי מיקלתוויט הבנתי שיש לה עוד שני ספרים בנושא: אני סופר ומספר - מספרים באמנות יגעתי ומצאתי - כלי רכב באמנות הספר הזה מעולה. ומה שעוד יותר מעולה הוא, שאפשר לעשות אותו לבד. לקחת ספרי אומנות למצוא תמונות בעלות מכנה משותף (כמו בגדים), להדפיס על דף מילים כמו "חולצה" "מכנסיים" וכו´ ולהראות לילד את התמונה ביחד עם הטקסט. חוץ מזה, בשביל אורן אני מחזיקה גם חוברות אמנות של הוצאת TASCHEN שהן מעולות. יש להם חוברת על כל אומן שיצר אי פעם. בחוברות יש גם הסברים על היצירות וחיי האמן (באנגלית). החסרון שלהן הוא שהן יקרות. אני משתדלת לקנות אותן רק שיש מבצעים. ויש לי גם ספר מעולה שנקרא Petit Musee (כלומר "מוזיאון קטן") והוא מכיל קטעים מתמונות מפורסמות המכילות חפץ או בע"ח או סיטואציה מסוימת. כמו: טבעת, נשר, נשיקה, תינוק וכו´. הספר מסודר לפי האלף בית הצרפתי. והוא מעולה! החסרון הענק שלו הוא - קניתי אותו בפריז.

לאה_מ

New member
גם אני ממליצה על לוסי מיקלת´וויט

יש לנו בבית שני ספרים שלה. אחד נקרא "בואו נגלה ציורים מפורסמים" והשני נקרא "A Child´s Book of Art" ושניהם מצויינים.

למעלה