שאלה בקשר למסיבת הולדת הנסיכה

שאלה בקשר למסיבת הולדת הנסיכה

אנחנו מתכננים לחגוג בהיקף בינוני את הולדת הנסיכה שלנו, אבל אין לנו מושג מה סדר גודל העלויות של ארוע כזה (נאמר כ- 200-250 אנשים). אולי מישהו יכול לומר לנו מה המחיר של מנה לארוע כזה? אנחנו מתכננים משהו ליום שישי בצהרים וידוע לי שדי פופולרי היום לערוך חתונות ביום הזה. אנחנו גם רוצים לשכור את שירותיו של צלם מקצועי כי אין לי כוח לסמוך על מישהו מהמשפחה שיצלם. אנחנו רוצים תמונות יפות למזכרת. נשמח לשמוע המלצות על צלמים לא יקרים מדי וטובים וגם הערכת סדר גודל של עלות צלמים לארוע כזה. תודה למי שקרא/ה עד כאן, פסים לשעבר ואמא בהווה. נ.ב. אני יודעת, הגיע הזמן להחליף את השם הזה...

וונדי1

New member
אני לא מאמינה שילדת!!! ../images/Emo13.gif אני ממש

זוכרת אותך מפורום הריון ולידה בתחילת הדרך. המון
ובקשר לבריתה, אין לי מושג כי לא עשינו אבל בטח עוד מעט יענו לך בנות שעשו.

nngr

New member
../images/Emo49.gif+קצת עדכונים ומחירים

אני יכולה לענות לך על מחירים של אולמות אירועים באזור פ"ת. המחיר נע בין 75-110 תלוי באולם (גן אירועים). יש מקום טוב בצומת ירקון שנקרא גני הפסגה עם אוכל טוב (זה גן אירועים) שם הם גובים כ- 80-90 ש"ח למנה. המחיר של צלם+ וידאו משהו בסביבות 800 ש"ח. מקווה שעזרתי שיהיה מזל טוב אם את רוצה רשימה מפורטת של מחירי אולמות באזור פ"ת צרי איתי קשר.

יכולה לענות על איזור השרון

הי "אמא פסים", אנחנו עשינו ברית ליובלי לפני 3 חודשים במקום מקסים שנקרא "שמיים ירוקים" - ליד צומת רעננה. היו לנו 180 אורחים ומנה עלתה 100 ש"ח, אבל באמצע השבוע. ביום שישי המחיר עולה.היה נעים וטעים והאורחים מאוד נהנו. ראינו מספר מקומות נחמדים באיזור השרון (גם פארקפה ומקום בלב ברעננה מומלצים). לגבי צלם, גם אנחנו לא רצינו להפיל את העבודה על המשפחה, אז לקחנו צלם נחמד מנתניה, שלקח לנו 600 ש"ח על 100 תמונות סטילס+אלבום+הגדלות. לא עשינו יותר מדי חיפוש אחר צלמים, פשוט התקשרנו לפי דפי זהב והוא נשמע לנו בסדר.אנחנו חשבנו שלא כדאי להוציא יותר מדי כסף על צלם, משהו די בסיסי. תכתבי לי אם תרצי עוד פרטים - טלפונים, מחירים, שמות של מקומות וכ"ו. מזל טוב והמון אושר והנאה מהנסיכה, איילה ויובל

אני אשמח לעוד פרטים על מקומות

באזור השרון. עלה לנו גם רעיון
אחר להביא קיטרינג שמתמחה בבשרים
ולעשות מן פקניק ענקי ושמח
באיזה פארק מוסדר (כזה שגובים בו כסף בכניסה וכפועל יוצא הוא לא ממש מוצף) יש רעיונות למקומות כאלה באזור השרון/פתח תקווה/יער בן שמן? רצוי לא קרוב לים (הלחות
, הלחות...)
וכןלא שכחתי - יומולדת שמח דודה שירלי!

kerenrot

New member
מנסיון אישי

אל תעשי קייטרינג כי אז יביאו לך רק מתנות.. מנסיון. לבתי עשינו בבית עם קייטרינג. ולבני עשינו במקום מסודר. עלה לנו כמעט אותו דבר ולברית הביאו הרבה יותר שיקים וזה כיסה את הארוע.. את האירוע של הבת שלי.. רותם... לא כיסיתי....

יש בזה משהו..

גם חברים שלנו עשו קייטרינג בבית והביאו הרבה מתנות. לנו אין יותר מדי נסיון, רק באירוע שלנו שבהחלט כיסו אותו הצ'קים וגם נשארנו עם סכום יפה. הבעיה העיקרית בקייטרינג בחוץ היא מזג האויר, את יכולה ליפול על יום שרבי וזה לא נעים. בקשר לפארק רעננה, המחיר הוא 100 או110 ש"ח, אני לא זוכרת במדויק. קייטרינג חלבי או בשרי ומקום מאוד יפה. לנו הייתה בעיה, מכיוון שאין להם תעודת כשרות ויש לנו צד שחלקו שומר כשרות. אם זו לא בעיה - מה טוב. יש עוד מקומות יפים - מקום בלב ברעננה, מקסים ומיוחד אבל יותר יקר , תצפית בהרצליה עם מחיר דומה אבל פחות יפה בעיני, שמיים ירוקים פשוט מקסים (כמו שאמרתי, שם עשינו את הברית של יובלי), הגן הקסום ליד אבן יהודה מאוד נחמד ויש עוד מקומות יפים. מה הכיוון שלכם? גן/מקום סגור, מחירים שבאים בחשבון. תגידי לי ואני אחשוב על עוד מקומות כי גם אנחנו חיפשנו והיינו בכמה אירועים של חברים בזמן האחרון. בהצלחה, איילה

אז ככה...

די רצינו לעשות משהו קצת פחות פורמלי, במקום פתוח ולא ארוע מכופתר. חשבנו על מקום מוצל מאוד עם הרבה עצים כך שלא יהיה מצב של חום נוראי. הבעיה היא שאין לנו שום כוונה להוציא הון על אירוע כזה ועברתי על רשימת האורחים של ההורים שלי ויש להם שם 150 אנשים. אז לפני שאני מנהלת קרבות על צמצומים אני רוצה לדעת מקומות ומחירים ואם אתן אומרות שיש סיכוי סביר שנקבל הרבה מתנות (ואנחנו לא צריכים כלום כי קנינו הכל) ולא נכסה את עלות האירוע אז זו גם נקודה ששווה לקחת בחשבון ואולי לא יהיה נכון לעשות את האירוע במקום לא פורמלי. לפי מה שנאמר כאן, עלות אירוע כזה היא מינימום 30,000 ש"ח לכ- 220 מוזמנים וזה המון. אז בקיצור כל מידע ו/או המלצה יעזרו לפחות לתת לנו כיוון כללי. אמנם רוב האורחים שלנו הם מאזור פתח תקווה דרומה אבל אנחנו גרים בשרון ולא מתכוונים למקם את הארוע לפי האורחים שלנו. תודה, פסים.

מה שחשבנו לעשות הוא

לסגור באיזה פארק סגור ומוסדר לגבי כניסה של האורחים שלנו ולהביא קייטרינג שיהפוך את המקום למעין גן אירועים עם שולחנות, כסאות ופינות ישיבה, ערסלים וכו' ולעשות ארוע נינוח כזה. העניין הוא שזה לא יוצא יותר זול מאשר מקום מסודר, זה אפילו עשוי לצאת יותר יקר מזה. ואמנם העלות היא לא שיקול בלבדי אבל בכל זאת אם אנחנו עומדים להוציא מכיסנו למעלה מ 30,000 ש"ח לארוע כזה מבלי לכסות אותו, אנחנו צריכים לקחת את זה בחשבון. אז אני אשמח לקבל עוד פרטים ודעות בעניין הזה.

מה שתוכלו לעשות

זה להתקשר לחברות קייטרינג (ששמעת עליהם או סתם דרך אינטרנט/דפי זהב או קטלוג אירועים), לשאול אם הם עושים אירועים בחוץ-בפארק ולשמוע מהם אם הם עשו כזה אירוע, היכן והאם זה היה מוצלח. בטח יש להם נסיון באירועים כאלו. איילה

לפני שנה

עשינו בשישי בצהרים- ועלה לנו 17$ למנה. צלם החתונה שלנו נתן לנו מתנה ללידה את צילום הבריתה, אז זה לא היה בעיה. וסך הכל הארוע עלה לנו 13.000 ש"ח, והרווחנו 10.000 ש"ח. שווה ביותר.

למעלה