שאלה בקשר למוניות בצבע לבן

מצב
הנושא נעול.

love_asp

New member

יש איזה חוק במדינה שכל מונית חייבת להיות בצבע לבן? פעם היו מוניות בכל-מיני צבעים, היום כולם לבנות...

mister K

New member
בהחלט

יש איזה חוק במדינה שכל מונית חייבת להיות בצבע לבן? פעם היו מוניות בכל-מיני צבעים, היום כולם לבנות...
בהחלט
יש חוק שקיים משנת 1992 לפיו כל המוניות בארץ ששנת הייצור שלהן 1992 ומעלה חייבות להיות צבועות בלבן.

love_asp

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo51.gif

בהחלט
יש חוק שקיים משנת 1992 לפיו כל המוניות בארץ ששנת הייצור שלהן 1992 ומעלה חייבות להיות צבועות בלבן.

tzvika pick

New member
מעניין למה החליטו דווקא על לבן

בהחלט
ולא על צהוב או כתום.. לפחות כך היה אפשר להבחין במונית ממרחק רב. מצד שני, אז נהגי המוניות לא היו מצליחים למכור את הרכב שלהם לעולם :)

ליילנד

New member
כתום../images/Emo35.gif ../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif מזעזע ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

ולא על צהוב או כתום.. לפחות כך היה אפשר להבחין במונית ממרחק רב. מצד שני, אז נהגי המוניות לא היו מצליחים למכור את הרכב שלהם לעולם :)
כתום
מזעזע

צהוב
אמנם יש בניו-יורק, אבל גם מאוד קרוב אלינו, אצל הפלשתינאים, ואז... שלא נדע. לבן הוא בהיר הוא טוב לשמש שלנו.

tzvika pick

New member
אני דווקא חובב כתום ידוע :)

כתום
מזעזע

צהוב
אמנם יש בניו-יורק, אבל גם מאוד קרוב אלינו, אצל הפלשתינאים, ואז... שלא נדע. לבן הוא בהיר הוא טוב לשמש שלנו.
לבן פופלרי מדי גם אצל שאר המכוניות.. אי אפשר לדעה איזה רכב הוא מונית ואיזה לא..

omersi

New member
צביעה בולטת למוניות

לבן פופלרי מדי גם אצל שאר המכוניות.. אי אפשר לדעה איזה רכב הוא מונית ואיזה לא..
צביעה בולטת למוניות
בכל העולם נהוג צבע אחיד ובולט למוניות. שימו לב להונג-קונג ההחלטה על צבע לבן היא מגוככת- אי אפשר לשים לב אליהן.

omersi

New member
מונית טאיוון

צביעה בולטת למוניות
בכל העולם נהוג צבע אחיד ובולט למוניות. שימו לב להונג-קונג ההחלטה על צבע לבן היא מגוככת- אי אפשר לשים לב אליהן.
מונית טאיוון

ליילנד

New member
אבל אף מונית לא בכתום../images/Emo6.gif

מונית ויטנאם
אבל אף מונית לא בכתום

אגב כתום, אנשים נוהגים להגיד "שיהיה לך יום כתום" מה זה? יום כתום היחיד שאני מכירה זה יום אביך במיוחד שבדרך כלל קורה באפריל מאי, לפחות יש אחד כזה שנה. נכון זה לא פורום אקלים או משהו כזה, אבל זה אפרופו כתום.

tzvika pick

New member
נראה לי שהביטוי הגיע מפרסומת ישנה

אבל אף מונית לא בכתום

אגב כתום, אנשים נוהגים להגיד "שיהיה לך יום כתום" מה זה? יום כתום היחיד שאני מכירה זה יום אביך במיוחד שבדרך כלל קורה באפריל מאי, לפחות יש אחד כזה שנה. נכון זה לא פורום אקלים או משהו כזה, אבל זה אפרופו כתום.
לקינלי (שעוד קראו לו קינלי). אפרופו כתום :)

"עם קינלי כיף להיות צמא" - היה משקה

לקינלי (שעוד קראו לו קינלי). אפרופו כתום :)
מעולה וכהרגל הדברים המתרחשים בארץ הזו, החליפו אותו עם איזה מיץ טפל בטעם של תפוז שנפסל לשידור בגרון שקוראים לו פנטה. כל הדברים המעולים נעלמים והכל עובר לבינוניות. לקינלי היתה נוכחות וארומה חזקה. הוא היה מתוק יותר מפנטה והיו בו כמובן יותר גזים כך שהגרפס היה נשמע למרחוק. לפחות ניתן להשיג עדיין קינלי-סודה עם כמות הסי.או.2 הנכונה !

צודק 100%../images/Emo70.gif

מעולה וכהרגל הדברים המתרחשים בארץ הזו, החליפו אותו עם איזה מיץ טפל בטעם של תפוז שנפסל לשידור בגרון שקוראים לו פנטה. כל הדברים המעולים נעלמים והכל עובר לבינוניות. לקינלי היתה נוכחות וארומה חזקה. הוא היה מתוק יותר מפנטה והיו בו כמובן יותר גזים כך שהגרפס היה נשמע למרחוק. לפחות ניתן להשיג עדיין קינלי-סודה עם כמות הסי.או.2 הנכונה !
צודק 100%

זה בדיוק מה שאני חושב על פאנטה ועל קינלי!

tzvika pick

New member
אנחנו גולשים לשיחה שלא קשורה

אנחנו גולשים לשיחה שלא קשורה
אבל בכל זאת :) המהלך של החלפת הקינלי המיתולוגי בפאנטה היה חלק ממהלך כלל עולמי של קוקה-קולה, לאיחוד כל המותגים שלהם בכל העולם, תחת שם אחד. ולגבי הטעם - אני אמנם לא צרכן גדול של פאנטה (או קינלי, שעוד היה קינלי), אבל לא הרגשתי שום שינוי בטעם של המשקה הכתום. לדעתי מדובר באותה נוסחה, תחת שם אחר. אבל היי - במקום קינלי כתום, קיבלנו פאנטה במבחר טעמים וצבעים אחרים!

yblumann

New member
Hong Kong Taxis- 2 colour schemes

צביעה בולטת למוניות
Actually in HK, there are two types of taxis, with two distinct colour schemes: New Territories Taxis are painted green, and taxis serving HK Island KOwloon and the airport are Red. I agree that the colour white for taxis does not make sense. regards Yoram

ליילנד

New member
במקסיקו ../images/Emo15.gif ירוק לבן

Actually in HK, there are two types of taxis, with two distinct colour schemes: New Territories Taxis are painted green, and taxis serving HK Island KOwloon and the airport are Red. I agree that the colour white for taxis does not make sense. regards Yoram
במקסיקו
ירוק לבן

מצב
הנושא נעול.
למעלה