שאלה בקשר לחלומות.....

shshZ

New member
שאלה בקשר לחלומות.....

דבר ראשון , אני לא יודע מה אתכם, אבל כשאני חולם אני לא זוכר ולא רואה פרטים יותר מדי, אני נגיד אראה דמויות , אולי את הסביבה שלהם , אבל לא אראה מתגי חשמל, או דברים כאלה..... זה משהו מוזר(אני פריק?), או שזה ככה אצל כולם? והשאלה השנייה, אני אחד שנרדם מאוד מהר, יש שיטה שאני יכול להשתמש בה בלי לחכות 4 דקות? (אחרי 4 דקות אני כבר נוחר....חח) תודה לעוזרים מראש וגם לאלה שלא עוזרים...חח

משב

New member
אהממ... אתה לא רואה את מתגי החשמל

בגלל שהם שגורים בתוך הסביבה האישית שלך ואם בחיי היומיום אתה לא שם לב אליהם, אז גם בחלום לא נראה לי. בעיניין של פרטים קטנים אחרים, כל חלום הוא שונה, לפעימם תשים לב לפרטים קטנים ולפעמים לא. ויש סיכוי גם שכן שמת לב לפרטים הקטנים אבל אתה לא זוכר ששמת לב אליהם.

shshZ

New member
בכללי אני לא זוכר ולא רואה

לפי דעתי מי הדמויות , או את הסביבה....אני זוכר נגיד מקרר, לא זוכר צבע ולא שום פרט עליו , וגם זה בקושי.... זה נורמלי?? גם ככה אני זוכר חלום פעם ב....כמה זמן לקח לכם עד החלום הראשון שלכם?

LucidGuest

New member
הפירוט בחלום הוא ממש כמו במציאות

אני יכול להגיד לך שהפרטים אותם אתה רואה בחלומותיך הם מדהימים ומדוייקים בדיוק כמו במציאות עד רמה של גרגר אבק על ידית של דלת, הסיבה שאתה לא זוכר זאת היא שאתה פשוט לא זוכר את החלומות שלך בצורה טובה. תתחיל לנהל יומן חלומות וליפעול לפי השיטות הידועות לזיכרון חלומות ואני מבטיח לך שתופתע מאד מעוצמת הפירוט שהמוח שלך מייצר במהלך החלום, זה דבר בלתי ניתפס ובלתי יאומן, אתה עוד תראה
תשתדל לישון לפחות 6-7 שעות בלילה, ככל שתישן יותר תיזכור יותר מהחלומות שלך. כשאתה מתעורר - הישאר עם עיניים עצומות. נסה במשך 7-10 דקות להיזכר בחלומות שלך, בלי הפסקה ובלי לינדוד עם המחשבות! הכל עם עיניים עצומות כמובן. חשוב שתבצע זאת מיד כשאתה מתעורר בלי לבזבז אפילו רגע אחד קטן, זה חשוב מאד! עבור בראש שוב ושוב על כל הפרטים שאתה זוכר ואז קום ורשום הכל ביומן. Lucid

shshZ

New member
תודה....עוד שאלה קטנה

אתם מכירים את המצב הזה שיושנים ואז מתעוררים כאילו עצמתם את העיניים לשנייה ופתחתם ופתאום בוקר? יש לזה הגדרה מסויימת? ועוד משהו , משהו מוזר בחלומות שלי(ואל תגידו שאני לא פריק) , אני אף פעם לא חלמתי על הבית שלי, על מקומות שראיתי, סרטים , או אנשים שאני מכיר..... כל החלומות שלי מתקיימים במקומות מפגרים כאלה , עם דמויות שבחיים לא פגשתי ...am i a freak? thank u very much indeed

משב

New member
הגדרה מדעית מדוייקת לעיניין היא....

עייפות!!! וכן, זה קורה הרבה. :) וזה מבאס לאללה. והאם אתה פריק? לא יודעת, אני לא מכירה אותך. אבל האם אתה פריק בגלל שאתה לא חולם על דברים מחייה יומיום - לא נראה לי!! ד"א, יכול להיות שאתה כן חולם על כל הדברים שמוכרים לך אבל אתה לא זוכרת בבוקר כלום, או בגלל שאתה לא מאומן בלזכור הרבה חלומות עדיין ו/או כי חלומות שמאוד קרובים למציאות יותר קשה לזכור כי הם לא משהו מזעזע שהשאיר בך איזה הלם, כלומר, משהו יוצא דופן. אבל זה בעצם רק דעתי וזה בכלל לא מוכח או משהו. מקווה שעזרתי

shshZ

New member
יש!! אני לא פריק!!!!!!! סתם....ח...

דווקא בלילה הזה פעם ראשונה חלמתי על סבתא שלי , מישהו שאני מכיר, כנראה ההודעה שלי פה הזיזה לי סוויץ בתת מודע או משהו.... אגב, ממליץ לכולם לקרוא את "היפנוזה" של טרי רוב וקארל שאנצר... זה משהו שמסביר על התת מודע ונותן לך מלא דברים לעשות כמו לבקש ממנו משהו, להפסיק כאב....

למעלה