שאלה בקשר לחיסונים

../images/Emo45.gif באמת לא צריך לספר לכל העולם.

אנחנו כן מחסנים, פשוט בתוכנית ששונה מזאת של משרד הבריאות מה זה אומר? חלק מהחיסונים, מתחילים יותר מאוחר, מפצלים חיסונים במקום לתת כמה בבת אחת מזתומרת חלק מהחיסונים? מה אתם נותנים? אני לא זוכרת בדיוק. יש תוכנית מסודרת שהכינה לנו רופאה קונוונציונלית שמתמחה בנושא חיסונים, שהלכנו אליה ליעוץ פרטי ועד עכשיו מה נתתם? אה... בינתיים כלום. מתחילים רק אחרי גיל שנה
(רוב הסיכויים שהדיון לא יתפתח עד לכדי השאלה האחרונה
)

אבל הנקודה היא שאפשר להמנע בכלל

מכל הדיון. אין צורך גם בתשובות המתחמקות שלך. אותי שאלו על הנושא הזה רק אמהות שהתלבטו בעצמן ולא היתה לי בעיה לשתף אותן בלבטים ובבחירות שלי. אנשים אחרים סביבי פשוט מעולם לא שאלו
לדעתי כל אחת מהתשובות שכתבת פה בהחלט יכולה לפתוח דיון מאד ארוך ומייגע. אם היה מתפתח בקרבתי דיון כזה, הייתי פשוט עונה "כן" כבר לשאלה הראשונה, ומחליפה נושא
אגב, חביבתי, את זוכרת שהבטחת לי קישור (בולגריה)? אני זוממת להתקשר אלייך- ראי הוזהרת

זה דיון תאורטי - מעולם לא עברתי אותו בפועל.

לגבי בולגריה שלחתי
פשוט כל כל נבהלתי מהאופציה שתתקשרי אליי

3 איב

New member
אפשר להתייעץ יותר בזול אצל ד"ר ליאורה אוריאל

גם היא רופאה שמייעצת בענייני חיסונים. חברי מכבי יכולים לקבוע תור דרך הקופה למרפאת מכבי בביתר עילית, שם היא עובדת כרופאת משפחה. בירושלים היא מקבלת בקליניקה, 200 ש"ח לייעוץ. עוד לא נפגשתי איתה אבל דיברנו בטלפון, היא הייתה נחמדה מאוד וכבר נתנה לי כמה עצות בשיחה. מכיוון שבביתר עילית יש מקרי חצבת, היא אמרה שעדיף להגיע לירושלים. הטלפון שלה - 050-5748146 המזכירה שלה - 050-7996133

למעלה