שאלה בקשר לחוב בעירייה

שאלה בקשר לחוב בעירייה

יש לי דירה ששכרתי, כשהדיירים נכנסו היא הייתה נטולת חובות, כרגע הצטבר חוב בעירייה, את מי העירייה מחייבת? לא הודעתי על הדיירים אבל היום פיקססתי את חוזה השכירות שלי
 

u 1000

New member
זו בעיה שלך

החובה לדווח על שינוי מחזיק היא עליך והעירייה (אלא אם תחרוג ממנהגן הרגיל של העיריות) לא תסכים לשנות את המחזיק באופן רטרואקטיבי והחוק לצידה בעניין זה. כמובן שתוכלי לדרוש מהדיירים (בין אם הם ממשיכים לגור בדירה ובין אם לא) את התשלום בכפוף לאמור בחוזה השכירות. אני מקווה שיש לך בטחונות טובים.
 
תודה על התשובה, אבל..... אין לי

כלום, אני יכולה לבקש מהם שאם עד סוף החודש הם לא משלמים שיפנות את הדירה??? למרות שהחוזה טרם נגמר?
 

u 1000

New member
את יכולה לבקש מה שאת רוצה

השאלה היא האם הם חייבים להיענות לבקשתך. אני בספק אבל בשביל לדעת בוודאות יש לקרוא את החוזה. בפעם הבאה תדרשי ביטחונות.
 
מצטערת על הניג'וס, כתוב כך

סעיף 3 (א,ב,ג,ד,ה) כל הסכומים של השכירות עם התאריכים לתשלום וכו', בסעיף 3 (ן) כתוב, מוסכם.......כי אחור מעבר ל-30 ימים מתשלום סכום מן הסכומים הנקובים בהסכם זה ובמיוחד הסכומים לפי סעיף זה יהווה הפרה..........יזכה את המשכיר לבטל הסכם זה ולדרוש את פינוי השוכר מן הדירה לאלתר ומבלי לפגוע בזכות המשכיר לכל סעד אחר ן/או נוסף. בסעיף 5 - השוכר ישא על חשבונו......מים, חשמל..... בסעיף 6 - השוכר ישא בתשלום מיסי ארנונה החלים על הדירה. תודה
 
קשה להבין ממה שצטטת

ובכל מקרה דרישה לפינוי מן הסתם לא תועיל (על אף שכמובן עליך לשלוח אותה ורצוי בדואר רשום) ויהיה עליך לפנות לבית המשפט.
 
כן אני מודעת לזה שאולי זה לא יועיל

בקשר לחוב אבל אני יכולה לעצור פה את החוב ולא שימשיך לגדול
 
למעלה