שאלה בקשר לדיסק

SwEeT LiLaCh

New member
שאלה בקשר לדיסק

יש דרכים שאוכל לזכות בדיסק?אין לי כסף לקנות אותו :( תודה מראשש

אמממ

היית יכולה לזכות בדיסק אים היית עונה על השאלון הכל נכון. אבל השאלון כבר עבר!,ופירסמו את הזוכים. אולי פשוט עזרי לכמה אנשים מהשכונה שלך בדברים שהם צריכים ותבקשי תמורת זה קצת כסף. הדיסק במחיק סמלי. הוא לא כל כך יקר!

edeneden1234

New member
כנסי-

אני אמנם נדנדתי לאבא שלי... למרות שאי אפשר לומר שאין לו בכלל.. ואם להורים שלך אין כסף באמת.. חכי, אל תקני! תחכי עוד כמה שבועות זה יירד.. (או שלא) כי הדיסק נמכר ואולי הוא יירד לריצפה בעוד מספר חודשים.. (הכוונה שהמחיר ירדה לרצפה) ותוכלי לרכוש אותו ב30/40.. יותר נורמאלי מאשר ב66 שקלים שאני קניתי.. נכון זה מחיר דיי בסדר.. למרות שהוא לא כ"כ זול.. דיי יקר.. מעל הסביר אבל תוכלי לעשות מטלות בית לסבא וסבתא, תוכלי לבקש משהו ליום ההולדת אם קרב ובא (תאמרי אם כן), או שבעצם תחסכי קצת ותעבדי במשהו קטנטן כמו בייביסיטר ותעשי קופה.. אם למישהו מההאחים יש כסף בסיסי כדי להתחיל לפחות לקנות ולחסוך אז תשתתפו ביחד.. כל אחד 33 שקלים זה לא כ"כ הרבה עוד מעט סוכות, ולהורים שלך או לבני משפחה תהיה בעיה להביא דמי-כיס? אפילו אם אין וחסר.. קרוב לוודאי שתקבלי, כי סוכות זה ה-חג שמקבלים דמי כיס כמו חנוכה.. פסח ועוד.. זה באמת ה-חג.. או שפשוט מאוד.. עזבי את ההתלהבות אני מוכן לעזור לך לומר היכן להוריד את השירים באיכות טובה דווקא.. אמנם לא כמו הדיסק, אמנם בלי הפוסטר, בלי המלים, בלי העטיפה המלהיבה והקליפים..אבל אפשר..

Didosh1

New member
זה דיסק כפול..

המחיר לא יירד.. כל דיסק 30 שקל-אין יותר זול מזה

למעלה