שאלה בקשר לגיבוש יחטי"ות

שאלה בקשר לגיבוש יחטי"ות

האם הקב"א הוא חלק מהציון המשוכלל של כל מועמד בסוף הגיבוש? או מסתכלים רק על ההישגים במהלך הגיבוש עצמו?

dsxzfsdafdsaf32

New member
היציאה לגיבוש יחטיות אינה מותנת בקב

קבא כל שהוא. אין להתעלם אבל מהנתון הקבא, שכן הוא בהחלט יכול לקבוע כי בצוותיםכאלה צריך אנשים איטלגנטים ומעדיפים בעלי קבא גבוהה. אבל זה לא כלל ברזל, קודם כל תיהיה שפיץ בגיבוש

IאביעדI

New member
גם הגיוני שדווקא מישהו עם נתונים

טובים יגיע להשבחת גדודים...

iziman

New member
השבחת גדודים

היא הנפצה לפחות בצנחנים כל מי שמתאים ברמה הולך ליחטיות . יכול להיות שמהלך הגיבוש הוא פישל ולכן הוא חושב שזה לא הוגן שהוא לא התקבל

אגוזי18

New member
השבחת גדודים

זו הנפצה שהנפיצו כל אלה שלא הגיעו לאן שהם רוצים כדי לצאת גברברים ולא לבאס את עצמם. חיים בהכחשה.

iziman

New member
או שהלך

להם ממש טוב בחלק מסוים ורע ממש בחלק שני שממנו הם בחרו להתעלם .

fighter21

New member
כן

אלה שנופלים מגיבוש יחט"יות, מגיעים לגדודים ואומרים שם לכולם: "אני באתי להשביח את הגדוד" הופכים להיות ילדי כאפות משובחים בהמשך.

IאביעדI

New member
נראה לי שחלק מהדברים מכוונים אליי

אז רק בשביל להבהיר: אני עוד לא התגייסתי!

fighter21

New member
השיקולים שם נראים לי זרים ומשונים

לא שמעתי על מקרה שויתרו על מישהו ביחטי"ות מגלל שהיתה לו קב"א יותר מדי גבוהה, כדי שיהיה מיועד לקצונה בגדודים.. אולי ההפך. גם אחרי שלוקחים את כל החיילים המתאימים ליחט"יות תאמין לי שנשארים להם בגדודים מספיק אנשים בעלי נתונים לפיקוד וקצונה, גם בלי מושג שגוי של "השבחת גדודים". עדיף שלפני שמישהו יגיד שהוא "בא להשביח את הגדוד" הוא יוכיח את עצמו בפועל. לא שמעתי על מקרה שלא נתנו למישהו לצאת לקורס חובשים מגלל קב"א גבוהה כדי שייצא לקצונה. מה הם חושבים שאם אתה מונע ממישהו קורס חובשים הוא יסכים לך לצאת לקצונה? זה לא עובד ככה! כל מה שכתוב שם משונה.

למעלה