שאלה בקשר לגובה

שאלה בקשר לגובה

בתי מאוד נמוכה. היא בת 4,בגובה של ילדה בת 3 . היא אפילו לא באחוזות ה3 בטבלאות.ומעולם לא הייתה. המליצו לי על ביוסטארט. האם זה טוב או שיש משהו אחר יותר טוב? תודה מראש

0 אור 0

New member
חשוב להיות במעקב

ומומלץ מאד לאפשר לילדה את המקסימום של הפוטנציאל שלה באמצעות טיפול ברפואה משלימה - תזונה שתכלול את כל הנחוץ, רפלקסולוגיה או דיקור לאיזון המערכות. אבל מעבר לכך, במידה שמדובר בבעיה של מחסור בהורמון הגדילה, ואם מה שנותן הטבע לא מספיק, אז לרפואה הקנבנציונלית יש מה להציע.

hal767

New member
בתחום התזונתי -תזונה ולא תוספים כאלה.

בהחלט אפשרי קשר בין תזונה לגדילה של ילדים. אין יותר טוב מתזונה טבעית נכונה המותאמת נכון למקרה כדי לפתור בעיית מחסורים תזונתיים. זה הרבה יותר טוב מכל מיני טבליות בצנצנות תוצרת המעבדה הכימית. בנוסף לכך ישנה חשיבות למגע מספיק עם קרני שמש וגם דברים נוספים הקשורים לאורח חיים נכון. חשוב מאד המצב הבריאותי הכללי של הילדה. ישנן בעיות רפואיות שונות שעלולות להאט את התפתחות הילד, כמו אסתמה למשל. באשר לעתיד - קורה פעמים רבות שילד גדל בקצב איטי ובהמשך הוא משלים את החסר. נראה לי לא נכון להתייחס לטבלאות המקובלות.

נסיון מעניין

שלום רב! איני יודע להשיב לשאלתך סיפור מקרה: לימדתי שחייה ילד בן 6 שהוריו התלבטו מאוד בהקשר לטיפול הורמונלי. הילד התאהב בשחייה,שחה הרבה.,אכל יותר קיבל בטחון עצמי(מה שאיפשר לו גם ללמוד לרכב על אופניים) התחזק, ולהפתעת כולם גם ביצע מעין קפיצת גדילה אני מאמין שהשחייה והשינויים שעבר גרמו גם לשינוי ההורמונלי.הנחוץ. אין לי קשר עם המשפחה שנתיים וחצי, איני יודע מה מצבו היום. כל טוב! ערן

0 אור 0

New member
../images/Emo45.gif שחיה כטיפול הוליסטי

כשאנחנו מדברים על טיפול הוליסטי , לרוב אנחנו מדמיינים לעצמנו מפגשים עם מטפל, תהליך מאד מובנה ומסודר שיש מישהו "חכם" ששולט בו. אבל האמת היא שהרבה פעמים הטיפול ההוליסטי, הטבעי, הטוב ביותר הוא משהו כזה שיכול לקרות בחיים הטבעיים - חוג שחיה, קאראטה, רכיבה, מפגש עם חברים טובים, שיחה עםמישהו שנותן לך תובנ ה אחרת

hal767

New member
בהחלט הגיוני

הפעלה גופנית מתאימה בהחלט עשויה להשפיע חיובית על המערכת ההורמונלית, אבל גם על דברים אחרים שקשורים לגדילה ובכלל לבריאות. השפעתה מרגיעה נפשית, משפרת מחזור דם והזנת התאים, משפרת סילוק רעלים החוצה ועוד, וכל אלה משפרים את יכולת הגוף לרפא את עצמו.

ינוקא1

New member
../images/Emo45.gif צודקת מאה אחוז ^^^

לפעמים ילדים עם בעיות כמו צליאק לא סופגים את המזון כראוי , ובגלל זה לא גדלים.

יעל ND

New member
המלצתי היא

- לדאוג לתזונה נכונה ועשירה במזינים לילדה, -נפעילות גופנית על בסיס יום-יומי, - לא להרגיל את הילדה למסכים (TV, מחשב...) ולרעיונות של דיאטות הרזיה, - ללמד אותה לשמור על יציבה נכונה, - לא לעשות מזה עניין: בת זה לא בן, וגובה נמוך לא מגביל אותה בכלום; יש לה עוד הרבה זנן לגדול (בנות יכולות להוסיף גובה עד גיל 21), גיל 4 לא מייצג כלו, כך שזה ממש לא זמן לדאוג. יש הרבה ילדים נמוכים מלידה, שפתאום נהיים גבוהים להפתעת ההורים והסובבים בגיל ההתבגרות - לא לפנות לטיפול הורמונאלי, כי יש לו השלכות לטווח ארוך והשלכות אלה לאו דוקא חיוביות - לבחון את המשפחה המורחבת מבחינת הגובה: את אומרת, שילדה תמיד היתה נמוכה. אחת הסיבות לדבר היא תורשה. - לבדוק, אם לא חסרים לילדה ויטמינים/מינראלים. אם כן - להוסיף ולשמור שלא יחסרו בהמשך. באיחולי בריאות טובה לך ולביתך יעל

למעלה