שאלה בקשר לברית

ssdd120

New member
אבל פינלנד אומרים שכן צריך לאסור את זה בחוק

הרופאים בפינלנד!
את לא מתייחסת כל פעם שמביאים את עמדות ארגוני הרפואה בעולם.
הרופאים בפינלנד אומרים שזה לא צריך להיות חוקי, אם תקראי את השאר אז יש נטיה נגד ברית מילה בכל אירופה (אולי גם קנדה לא ממש זוכר).
את כל הזמן רושמת שאין מניעה, אבל זה לא נכון.. רופאים אומרים שיש מניעה! כל השרשור הזה את מתבססת על הטענה שרופאים אומרים שאין מניעה. יש אפילו ארגון:
Doctors Opposing Circumcision בארה"ב.

את בעצם מודה שאת לא קוראת את הקישורים ואז אומרת שהטענות שלנו הן שגויות, ומנגד את מבקשת שנביא מחקרים וקישורים כי יש לך "ראש פתוח".
לאור זה גם לי נראה שמיותר לדון בנושא, יום טוב לך.

אמלי12

New member
קראי שוב

ההשוואה שלי היא לרטוריקה שבתגובות שלך המנסה לצייר את המתנגדים למילה כמיעוט קיצוני, קולני ולא שפוי ואת עצם המעשה כמשהו זניח שאין טעם בכלל להתייחס אליו ובעצם כך את פוסלת את הדיון כולו.
חבל שאת פוסלת את המשתתפים בדיון, לדעתי הרבה מהם דיברו לעניין ובכלל לא היו קיצוניים וקולניים, וזכותם להכנס לפורום, במיוחד כשהועלתה כאן שאלה רלוונטית.
אני דווקא כן קוראת (ומשתתפת לעיתים רחוקות) בפורום הזה.
האם זה שהוא גבר בפורום הריוניות מפריע לך? הרי זה נושא שבעיקרו נוגע לגברים.

אתם קיצונים אמלי, קשה לכם לראות את זה

רובכם לא חברי פורום, כולכם עוטים על השרשור הזה,
שבאתם מפורום אחר שם פרסם מישהו "ייאלה חבר'ה להסתער",
זה כמעט כמו טוקבקים בתשלום, רק בלי התשלום :)
כולכם משתמשים בשפה גבוהה גבוהה אבל באפס סובלנות כאילו שהטיעונים שלכם הם תורה משמים.
שמת לב שכל אחד מכם הפציץ אותי ב-4-5 תגובות??? למה כל שאר חברי הפורום לא כותבים. כי הם הבינו עם מה יש להם עסק. אני בטיפשותי נגררתי לדיון הזה שהוא עקר לחלוטין

אמלי12

New member
סליחה, אבל מי זה אתם?

אני לא שייכת לשום "אתם", ואני גם לא מכירה כאן את האחרים, לא בטוחה שהם מכירים אחד את השני.
יש כאן דעות לגיטימיות של אנשים שונים, שגם אם הם במיעוט זה לא הופך אותם ואת הדעות שלהם לקיצוניות.
בכל-מקרה, את צודקת שהדיון הזה מוצה וצריך לדעת מתי להפסיק, אני חושבת שסיפקו כאן מספיק חומר לקריאה ולמחשבה שאת יכולה לקרוא אם זה באמת מעניין אותך להבין.

אתם = מיסיונרים מפורום "מוותרים על ברית מילה"

אתם שלא מתעייפים לחפור בסוגיית חיתוך פיסת עור מהבולבול גם אם כן או לא מלתם את ילדיכם שנים קדימה. מאיפה התסבוכת? מאיפה החוצפה לבוא ולהטיף לאנשים אחרים מה לעשות עם ילדיהם.
מבחינתי כל מי שאינה אשה בהריון שגולשת בפורום = טוקבקיסטים, רק ללא התשלום. סורי

אמלי12

New member
באמת תודה רבה לך

שלא רק שאני לא מצליחה להכנס להריון כבר חודשים ארוכים עכשיו גם ברוב חוצפתך את מגרשת אותי מהפורום הזה כי אין לי בטן.

ממש שיא הרגישות, ועוד קוראת לאחרים חצופים.
אל תעני לי יותר סיימתי את הדיון שלי איתך, את פוגעת, מעליבה וחצופה.
פעם הבאה תשימי לב למי את כותבת ומה את כותבת.

אין צורך ברגשי

הדיון מיועד לחברות הפורום שהנושא אקטואלי עבורם. לשמוע דעות של אנשים שמקדישים חייהם להטפה מוסרנית לאחרים בנושא לא מעניין אותי. בלי קשר לנסיבות האישיות של אותם אנשיים ורצונם או לא רצונם להיכנס להריון, אז אל תערבבי

HouseAtreides

New member
אמרתי לך - לא מעניין אותך אז תנוחי ואל תגיבי

כל עוד רשויות החוק לא נוקפות רבע אצבע לטיפול בנושא, ומשאירות את כל האחריות להורים (שלא באמת מבינים את גודל האחריות המוטלת עליהם ומאמינים שאם היתה בעיה רשויות החוק כבר היו עושות משהו), כל עוד הבורות וההכחשה חוגגות - יהיו אנשים ש"יקדישו את חייהם" להצגת תמונת המצב האמיתית והלא מתכחשת ומזוייפת.
כל עוד מילת תינוקות זכרים נערכת בסמוך ללידה ורוב הנשים בהריון נותנות לכך את ידן מבלי דעת וחקירת העניין לעומק (מתוך מחשבה מוטעית שאם היה כאן אישיו כבר היו אומרים להן את זה) - תיאלצי לפגוש אנשים פרטיים שיעבירו את המסר הנכון והחשוב הזה.

ובנימה יותר אישית:
כל מה שכתבת בשרשור הזה מעיד שאת לוקה בהכחשה:
http://he.wikipedia.org/wiki/הכחשה
למעשה כתבת בפירוש שאין לך הכוח הנפשי להיכנס לנושא הזה. יופי לך - זהו עניינך הפרטי. לאחרות ולאחרים היה את הכוח והם קראו מאמרים ונפלו להם האסימונים. בפעם הבאה פשוט מאד תנוחי ואל תיכנסי לנושאים שאין לך היכולת להתמודד איתם.

לך אני באמת לא מגיבה כי אתה מיסיונר

אפילו לא קוראת שורה מדבריך. עניתי לאמלי שסחיטות רגשיות הן לא במקום בדיון עלאק עקרוני. שבת שלום יצור. מעניין מתי תפסיק להגיב לי. חבל שלטא ניתן לחסום אותך

HouseAtreides

New member
אני משוכנע שבדיון הבא על ברית מילה

את כבר לא תעזי להתפרץ לדיון עם טיעון שאני חייב להודות שהוא בין האידיוטיים ביותר ששמעתי מעודי: "מפרגנת לכלתי לעתיד".
כך שאני את מטרתי השגתי ואף התעליתי עליה.

בדיון הבא

אזהיר שמית מפניך כנודניק מספר אחד ומתומר בנר שבשיא חוצפתו מעליב אותי במסרים. חבל על העצבים של נשים בהריון מול גברים מתוסבכים עם .... קטן שכועסים על החיים. מוח, אם תהית:) לילה טוב יצור אובססיבי שאינו מרפה ממטרתו הקדושה להציל עורלות.

מנצל"שת-מילה רפואית

מחפשת המלצות מניסיון על רופא-מוהל באיזור המרכז.
אשמח לפרטים אודות הקליניקה, הטקס, מספר המשתתפים,משך ההחלמה, טווח מחירים, יחס וכו'.

meshigene1

New member
ממליצה בחום

על דר' ג'קסון מרעננה - מדהים, מקצועי, נעים, סבלני, הטקס דתי וקצר והחיתוך אחרי הרדמה. 10 משתתפים, לפני כמעט 3 שנים לקח 2000 ש"ח, משך החלמה - לא זוכרת בדיוק, די מהיר ואני לא זוכרת בעיות. מומלץ מאוד!!!

תודה ועוד שאלה

אכן שמעתי עליו :)
באיזה שלב כדאי לברר/לסגור פרטים בנוגע לברית כזו (בקליניקה) ואת מי נהוג להזמין אם מוגבל ל10 מוזמנים?

meshigene1

New member
אני דברתי איתו

איך שחזרתי הביתה, היה יום ראשון והברית היתה ביום שישי.
את מי נהוג - תלוי את מי רוצים
אצלי היו ההורים משני הצדדים והאחים. זהו.

מחיפוש באינטרנט

הכי מדוברים:
ד"ר גונן, ד"ר ג'קסון וד"ר קסלר.

אם כי נראה ששני הראשונים עובדים בשיטת הסרט הנע.

מישהי שמעה על ד"ר וולפסון בר"ג? יצא לי לקבל כמה פעמים פלאיירים שלו (מה זה אומר עליו באמת?)

with my love

New member
ממליצה בחום

על ד"ר אלון פרידמנס מגני תקווה
שלא רק שהוא כירורג, אלא גם אורולוג.
לא יודעת מה איתך, אבל לא הייתי רוצה שאת הבן שלי ימול
מישהו שהוא בכלל מנתח אורטופדי.
ד"ר פרידמנס מקסים, אנושי, מקצועי מאוד
(הילדון לא צייץ לאורך כל הברית ואפילו לא אחריה בפיפי הראשון).
טקס-לבקשתכם. עד 15 משתתפים בקליניקה, היה גם כיבוד שהוא עצמו הביא.
שילמנו 2500 ש"ח כולל ביקור יום לפני הברית ויום אחריה.

למעלה