שאלה בקשר לברית

אני כן רוצה להגיב שלדעתי מדובר בקישקוש

אם עשית טעות עם ילד אחד את לא חייבת לעשות את אותה טעות עם השני
 

ronacu

New member
לפחות תכבדי אותי בכך שתקראי את ההודעה שלי

וההתלבטויות שלי... גם את היית עושה ברית אצל מוהל שעושה פעם ב????
 
יש כל כך הרבה דברים שאנחנו עושים בראשון

ומצטערים עליהם, זאת סיבה מעולה לא לעשות אותם בשני. כל כך הרבה נשים שלא הניקו את הראשון ויעשו הכל כדי להניק את השני, אצלנו זה עניין החיסונים שאני אעשה אחרת בפעם הבאה, אקח חופשת לידה יותר ארוכה ועוד ועוד. אין מה לעשות. לומדים מהחינוך של הילד הראשון ומיישמים בילד השני. אם השונות תבלבל אותו, אפשר להסביר - לאח שלך עשינו אבל החלטנו שלך לא. הרי יהיו עוד המון דברים שבהם הוא יהיה שונה, וסביר להניח שעד גיל די מבוגר הוא לא ישאל בכלל או שזה יהיה זניח (הרי הוא לא ישאל למה לו יש שער בלונדיני ולאחיו שחור נכון? ואם כן תדעו מה לענות).
שלא יובן לא נכון - אין לי עמדה ברורה בנושא של ברית מילה, אבל כן נראה לי שאם ברור *לכם* שעשיתם טעות, לא צריך לחזור עליה.
 
גמני לא עשיתי לבן שלי

בהתחלה היו מריבות עם ההורים אבל היום כבר אף אחד לא מדבר על זה, והילד (בן 14 חודש) נהנה לגלות את עצמו
 

KallaGLP

New member
התוספתן (בדומה לעורלה) הוא לא איבר מיותר.

אולי קודם לא היה מידע על התפקוד שלו, אך כיום הוא נחשב לחלק ממערכת החיסון ומשמש כמאגר של חיידקים טובים במעי.
 

טאבתה

New member
תודה לך ולמנהלות

לך על פתיחתו ולמנהלות על האפשור של דיון שברובו ענייני ומעניין ללא סתימת פיות.
לא משהו מובן מאליו וכן ראוי להערכה.
לא מגיבה לגופו של עניין כי נראה לי שהכל כבר נאמר ואני טרייה מאד בעסק בעצמי (בני בן חודש וחצי, החלטתי נגד מילה אחרי קריאה מרובה בחומרים איכותיים אבל זו היתה ההחלטה שלי ואני, לפחות בינתיים, לא במקום של לשכנע אחרים כך או אחרת).
שוב תודה
 
העורלה אינה סרח עור.זהו מנגנון תנועתי מופלא

העורלה אינה פיסת עור מיותרת. זהו מנגנון תנועתי מופלא, שנע למעלה ולמטה כמו בוכנה, בעת הזקפה. מנגנון זה נועד לענג את בני הזוג בעת המשגל. כריתת העורלה = כריתת הדגדגן. מזל שהנשים היהודיות ניצלו מטבח זה. כריתת העורלה פוגעת לא רק בהנאת הגבר, אלא גם בזו של האישה. אין מילים לתאר את עונג האישה כאשר יש עורלה, כדברי חז"ל: …"הנבעלת מן הערל קשה לפרוש". הפין הנימול מרגיש לנשים רבות כמו מקל שדופק על צוואר הרחם. זאת לעומת הפין הטבעי והשלם, שנכנס ברכות ובגמישות אל תוך הנרתיק. זהו פלא ביולוגי שאין בלתו. העורלה הופכת את הפין לספוגי וגמיש,דבר שמונע צריבות אצל האישה. פין עם עורלה בזמן זקפה הוא קשיח עם רוך מענג, כמו הלשון שהיא קשיחה אך זקופה. הלשון יכולה להזדקר ולהזדקף, אך נשארת רכה וספוגית למגע. הפין הנימול הוא כמו ספוג שהתייבש והתקשה ובכך איבד את גמישותו. העורלה מרככת את גוף הפין והעטרה. לפין השלם יש בדיוק את רקמת העור לה הוא זקוק בעת זקפה. העטרה בפין הטבעי רכה יותר וגמישה יותר במהלך המשגל. הפין הטבעי נותן תחושה מענגת בנרתיק ולא תחושת דקירות או דחיפות כמו הפין הנימול, שכרתו לו בעצם את הדגדגן הגברי.בעת זיקפה הפין השלם נראה בדיוק כמו הפין השלם,משום שהעורלה עוטפת אותו מקצה לקצה כמו גרב ניילון קטיפתי. על פי הספרות המדעית הרבה בנושא, שמסתירים מאתנו, ברית המילה פוגעת בפיזיולוגיה של המשגל, עיקר הפגיעה אצל הגבר באה לידי ביטוי בגיל המעבר, כאשר חלה ירידה בהורמונים. אז נפגם התפקוד המיני של הנימול. בגיל זה מוצא הגבר את עצמו נזקק לויאגרות, לריגושים כגון מין אוראלי,אנאלי, נערות ליווי,בגידות וכיו"ב.גברים אלה מוצאים את עצמם חסרי אונים מול האישה,אשר בזכות דגדגן הפלא מסוגלת להנות ממין עד גיל מבוגר ביותר. הנאה זו סורסה אצל הנימולים, למרבה הצער. זו מן הסתם הסיבה העיקרית לגירושין הרבים בגילאים אלה במדינת ישראל, שבה אחוז הנימולים מתקרב ל-100%.כמו כן צריכת הויאגרה אצל הצעירים גם כן גבוהה. ראה אתר – "גונן על הילד.ראה פייסבוק איריס ניצה מירב וכן ב- יוטיוב, סרטונים מאלפים בנושא. הקלד: עורלה, ברית מילה, נגד ברית מילה.ממליצה לך לוותר על טבח הפין של בנך.
 
ואו מניספט מיסיונרי ופורנוגרפי

הברית גם גורמת לגירושים. ואו! מדהים

"הנאה זו סורסה אצל הנימולים, למרבה הצער. זו מן הסתם הסיבה העיקרית לגירושין הרבים בגילאים אלה במדינת ישראל, שבה אחוז הנימולים מתקרב ל-1"

מכל ההזויים שפה זכית בגביע העורלה הכסוף.
 
יקירתי אין סוף לשטויות


עזבי אותך, אני כבר בכלל לא עונה ברגע שאני מבינה שלא מתייחסים ברצינות לתשובות מפורטות ומסבירות עמדה וקוראים מה שרוצים לקרוא- שיהיה להם לבריאות ויאללה ביי.
 
למעלה