שאלה בקשר לביטוח ריסק

sivan120

New member
שאלה בקשר לביטוח ריסק

אני לא מבינה משהו... רוצים ממני 90 שקלים לביטוח ריסק (משמע חיים, אני בת 33, לא מעשנת) וזאת בתמורה לאם זה יקרה, חס וחלילה, אז בעלי יקבל 3000 קצבה כל חודש + 500,000 שקלים כסכום חד פעמי. הרי ככה חברות הביטוח תמיד מפסידות, לא- כי אם אני בת 33 ואני אמסור נשמתי לבורא בגיל 80, אז הוצאה שלי תהיה 60000 ואילו הם ישלמו 500000 שקלים-זה הגיוני שעושים כאלו ביטוחים?

udi cohen

New member
ביטוח חיים

החישוב שלך לא נכון הפרמיה היא פרמיה משתנה והיא עולה משנה לשנה וביטוח חיים הוא עד גיל 65 יש אפשרות לביטוח חיים בפרמיה קבועה אבל המחיר יקר יותר

sivan120

New member
מה זאת אומרת עד גיל 65?

ביטוח חיים הוא עד גיל 65? אני הבנתי שמדובר בתשלום קבוע שלא עולה.

peach20

New member
ביטוח חיים זה לכל החיים, עד שמתים

גם אם זב בגיל 100 (כל עוד משלמים עד אז).

דן סלס

New member
בו נעשה סדר, יש כאן שילוב של חוסר ידע ובלגן

1. ביטוח חיים אינו לכל החליים הוא נגמר בגיל 65 או 70 או לכל המאוחר 75 2. ביטוח חיים בסכום קבוע - המחיר עולה כל שנה או חמש (יש רק חברה אחת שיש מחיר קבוע אבל הוא מאוד יקר בהתחלה) 3 ביטוח חיים בסכום יורד בדרך כלל המחיר יורד 4. לך הציעו שילוב של שניים: א ביטוח חיים בסכום קבוע של 500,000 ש"ח - בזה המחיר עולה. ב. ביטוח של קצבה חושדית למוטב (נקרא הכנסה למשפחה) זה סכום ביטוח יורד ומחיר קבוע (למה סכום יורד כי מקבלים X כסף ל Y זמן מתחילת הביטוח, כלומר אם קנית3000 ש"ח ל 20 שנה ונפטרת אחרי 15 שנה בעלך יקבל רק עוד 5 שנים 5. אין ביטוח לכל החיים וכשהיה (הפסיקו למכור לפני כ 10 שנים) קראו לו כל החיים והוא היה יקר מאוד - כמו פוליסות חסכון

sivan120

New member
זאת אומרת שזה בעצם הסיכון שתמות לפני הזמן...

הסיכוי לזה לא גדול- מה קורה עם כל הכסף שנחסך אם מגיעים לגיל הסופי ונשארים בחיים? נשאר אצל הסוכן?

דן סלס

New member
סיכוי לא גדול=מחיר נמוך

אם הסיכוי היה גדול המחיר היה בשמיים זה ביטוח סיכון כמו ביטוח רכב - בביטוח רכב לא עשית תאונה - לא נחסך כלום - אין משהו שחוזר אליך חוץ מזה הסוכן לא מקבל את הפרמיה אלא חברת הביטוח נראה לך שהיית משלמת 90 ש"ח לחודש תמורת חצי מיליון ש"ח אם זה היה סיכוי גבוה?

למעלה