שאלה בקשר לבדיקת הסוכר. האם כדאי

שדנה

New member
שאלה בקשר לבדיקת הסוכר. האם כדאי

לי להביא איתי את הבעל? אמרו לי שלא מרגישים טוב אחרי הבדיקה. האם לדעתכם אפשר לחזור לעבודה אחרי? אני יעשה את הבדיקה ביום ראשון.

חבל לגרור את הבעל לשם

בבדיקה של ה- 50 צריך לחכות שעה ואת מחכה שם. את לא אמורה להרגיש לא טוב. בבדיקה של ה-100 מחכים שלוש שעות גם שם. כדאי לקחת ספר/תשחצים או כל דבר אחר שיעביר את הזמן. ממש אין טעם שיבוא איתך. בהצלחה!!!!

שדנה

New member
תודה על התשובה המהירה. עוד שאלה

קטנה לדעתך אני אוכל לתפקד בעבודה רגיל אחרי הבדיקה או שכדאי לקחת חצי יום חופש?

לי אישית זה לא

עשה כלום חזרתי לעבודה כרגיל. המשקה טעים לי לפחות היה כמו לימונדה מתוקה. זה ממש לא סיפור במידה ולא תרגישי טוב נדיר קחי מונית וסעי הביתה אבל לא נראה לי

נורקס

New member
אם מדובר בהעמסת סוכר של 50 גרם

אז זה ממש שטויות ונראה לי מיותר להביא את הבעל. אני אישית הרגשתי מצויין במהלך ואחרי הבדיקה ובהחלט אפשר לחזור לעבודה מיד לאחר הבדיקה. אם את מדברת על העמסת סוכר של 100 גרם, אז לא עשיתי ואני לא יכולה לתרום מניסיוני. בכל מקרה שיהיה בהצלחה

למה לא מרגישים טוב ?

את שותה מים עם סוכר ענבים או משהו כזה, אחרי שעה בדיקת דם. אם אין לך בעיה עם בדיקות דם (ורידים דקים או משהו כזה שעושה בעיות בכל בדיקות הדם) אז למה לא להרגיש טוב??

shalhevet2

New member
בהעמסה של החמישים

לפחות לי אישית לא היתה בעיה והמשכתי לעבודה. אחרי ה100, היה קצת יותר קשה עם סחרחורות תוך כדי. בעלי היה בסטנד ביי כל שלולשת השעות אבל בסוף הסתדרתי בלעדיו. אחרי הבדיקות אכלתי בבית לחם עם גבינה, שתיתי הרבה מים והרגשתי בסדר תוך חצי שעה.

דן דין א

New member
העמסת סוכר

אני אישית הרגשתי ממש לא טוב אחרי בדיקה של 50 גרם. מאוחר יותר נאמר לי שחשוב לאכול פחמימות לאחר הבדיקה כי כך הסוכר נספג טוב יותר... בבדיקה השנייה של 100 גרם הרגשתי אפילו נורא יותר, לא הצלחתי לסיים אותה- הקאתי באמצע. כך שלפי התגובות של הבנות אני מבינה שזה מאוד אינדיבידואלי. בכל אופן בהצלחה

niva d

New member
אני אישית לא הרגשתי כ"כ טוב

בהעמסת סוכר של ה-50 מ"ג היו לי קצת סחרחורות אבל זה לא היה נורא לא נראה לי שצריך לסחוב את הבעל לזה.

למעלה