שאלה בקשרלעבודה

שאלה בקשרלעבודה

שלום :) הלו =] אז הייתי רוצה לקבל קצת מידע בשביל אבא שלי,הוא בן 43,נולד באוקראינה והוא כבר הרבה זמן נהג משאית,והוא היה רוצה לטוס לשנה ,לקנדה,לעבוד קצת,להרוויח כסף,הבעיה שהוא לא יודע להגיד יותר משתי מילים באנגלית,אז אולי יש אזורים של אנשים שמדברים רוסית ואפשר לעבוד שם לשנה בערך?(הרי בכל זאת הוא לא בן 21 שיכול להשתלב בכל מקום..) זה אפשרי?הגיוני?ואיך עושים את כל התהליך הזה אם זה אפשרי?לאן פונים?מה מחפשים?איך מסמכים?וכו'. מפורום של "עוברים לארה"ב"הבנתי שצריך רישיון חדש וכל זה,אז אי אפשר לעשות את התיאוריה ברוסית,נגיד? תודה!

זה נראה לי לא פשוט

יש צורך למצוא מעסיק, ולעשות תיאוריה וטסט מחדש, העלויות הן גבוהות, כך שלא בטוח שכדאי לעשות את זה לצורכי "חיסכון" לשנה אחת. אם היה מדובר בהגירה, אולי תשובתי היתה יותר מעודדת, אבל גם ככה קשה למצוא מעסיק שיתמוך בבקשת רישיון עבודה לאדם שעדיין אין לו רישיון נהיגה מקומי, ובוודאי אם אינו קורא כותב ומדבר אנגלית.

dannyk27

New member
בוויניפג אפשר לעשות את התיאוריה

באוקראינית כך אני מתאר לעצמי בעוד פרובינציות. אם זאת כמו שאמר המושבניק תחילה עליו למצוא מעסיק אחרת לא יהיה פשוט.

אם אתם מתקשים למצוא מעסיק

אתם יכולים לפנות לעורך דין בשם יגאל בתל אביב שמתעסק בהגירה לקנד לא לשלם לא כלום,אך ורק אם ימצא לכם מעסיק תוך זמן קצר,ולשלם לו רק אחרי שהוא יהיה בקנדה בעבודה. כי היו מקרים שהוא מצא מעסיק,לקח 1500 דולר והמעסיק נעלם

והעורך דין הזה

יכול גם לסדר את כל המסמכים שצריך? יש לך אולי את מספר הטלפון שלו? תודה!

amirshuval

New member
לפי הנתונים שנמסרו לגבי האבא

הסיכוי לסדר לו רישיון עבודה בקנדה קלוש ביותר.אפילו אם היה לו ניסיון נהיגה במשאיות כבדות(מעל 15 טון) הוא לא ייסתדר אם הדרישות הנוספות בפרובינציות בהן ניתן לעבוד בנהיגת משאית בתנאים מקלים.בנסיבות האלה לא הייתי משלם כלום לאף עורך דין או מישהו אחר בארץ ש"יסדר" משהו.

danieluchka

New member
נסה לבדוק פה !

לפחות לגביי חיפוש עבודה אני יכול לעזור לך

למעלה