שאלה/בקשה

elinoy92

New member
שאלה/בקשה

אני חושבת לשנות את הנושא של הפרוייקט שלי למשהו שקשור בקוריאה(אני מעדיפה בקוריאה הדרומית)אבל העניין שאצלנו בפרוייקט אנחנו אמורים לעשות על איזשהי בעיה,אני אשמח אם תתנו לי רעיונות לבעיות הקיימות בדרום קוריאה ואם תצרפו קישורים שיעזרו...
ענקיתתת

elinoy92

New member
כן בטח,זה מעולה...הבעיה בעיקר היא למצוא מאמרי

ם בנושא ושלא יהיו קצרים או ארוכים מידי... תודה על הרעיון

ketty the sheep

New member
בעיות בקוריאה

הפרדה בין צפון ודרום - משפחות שהופרדו, למשל, היה דבר שקרה. השלטון הצבאי שהיה בדרום קוריאה וההשפעות שלו. נשות הנחמה הקוריאניות (שעד היום נלחמות על הכרה/בקשת סליחה מיפן - נושא מאוד רגיש בקוריאה). ישן מול חדש - קבלה של רעיונות מערביים מול שימור המסורת. לא יודעת מה בדיוק מעניין אותך אבל אלו כמה רעיונות. ^^;

kiCkiC

New member
רעיונות מעולים

במיוחד נושא נשות הנחמה... סיפורים מזעזעים

Woogy

New member
הנשים הקוראניות שאולצו לדאוג לחיילים היפנים

למעשה מדובר פה באונס המוני שאורגן ע"י הממשלה היפנית

giligil11

New member
מאמר בנושא נשות הנחמה

במלחמת העולם השניה שמשו נשים קוריאניות כשפחות מין של הצבא היפני, ולכן נקראו "נשות נחמה". נשות נחמה, כמה אירוני, כדי "לנחם" חיילים הרחוקים מביתם.

elinoy92

New member
וואוו תודה...

תוכלי לצרף מאמרים באנגלית בנושא? כי אני קצת לא מסתדרת למצוא דברים רלוונטים...האמת שנושא שמאוד מעניין אותי זה הישן מול החדש

irlyan

New member
אולי תוכלי לתת קצת יותר פרטים?

מהי מסגרת של העבודה, איפה, כמה מאמרים צריך כתבתי כמה עבודות בתחום קוריאה באוניברסיטה, אולי אוכל לעזור לך

elinoy92

New member
העבודה היא

הפרוייקט לבגרות הכולל שני מאמרים(לא ארוכים מידי) שאני אמורה לסכם אותם בעיקרון...

irlyan

New member
זה לא קשה:)

הנה מנוע חיפוש מעולה למאמרים אקדמיים http://scholar.google.co.il/ אם את צריכה מאמר ואין אליו גישה, אני יכולה להוריד דרך האוניברסיטה בזמנו עשיתי עבודה על שמאניזם קוריאני, אבל השתמשתי בספרים ולא מאמרים הנושא מאוד מעניין מדובר בנשים קוריאניות מיוחדות שעושות טכס שמאניסטי למשל לגרש מזל רע או נגד מחלות. מצד אחד הנשים האלו במעמד מאוד נמוך בחברה הקוריאנית, אך מצד שני הן מקבלות המון כסף וכמה מהם אפילו הפכו לאוצר הלאומי חיי שיהיה בהצלחה

למעלה