שאלה בעניין עגלות קצת ארוך...

g i m i n i

New member
שאלה בעניין עגלות קצת ארוך...

יש לנו ילד בן שנתיים וחצי ועכשיו....מתחמם לנו עוד פיצי בבטן. לפני שליאור נולד ביקשנו מקרוב משפחה שיקנה לנו עגלה של גרקו (בהמלצה שקיבלנו) וממש מההתחלה ראינו שהיא מתאימה יותר כטיולון ולא כעגלה ראשונה. קודם כל היא לא נשכבה 178 מעלות אלא הרבה פחות. ודבר שני לא היה החלק הנייד של הרגליים שמתרומם. בקיצר גם אנחנו סבלנו וגם ליאור. עכשיו אנחנו מתכננים לקנות עגלה חדשה. אבל מעדיפים לא לקנות את העגלות ב 4000 ש"ח ומעלה... כאן אני צריכה את המלצתכם. העגלה שאני מחפשת היא כמובן עגלה שנשכבת לגמרי, שהרגליים יכולות להתרומם ועוד דבר שנראה לי טוב זה שהצלון והידית יכולים לשנות כיוון לשני הצדדים. בצורה הזאת אפשר להשכיב את הילד על הבטן ובשלב שהוא מתרומם על הידיים אפשר לטייל איתו כשהוא פונה החוצה ומסתכל בכיוון ההליכה. ראינו את העגלות של דוקטור בייבי. וקיימת עגלה כזאת אבל אמרו לי שהחסרון שלה היא שהיא קצרה באורך ככה שבגיל 6 חודשים הרגליים של התינוק יכולות לצאת החוצה מהחלק המתרומם. האם אתן ממליצות על דוקטור בייבי בכלל או על עגלה אחרת שעונה על הדרישות? מקווה שהחזקתם מעמד עד עכשיו. תודה מראש

yoyo10

New member
לנו יש את המדריד של ד"ר בייבי

אנחנו מאוד מרוצים זה נכון עדי קצת ארוך לעגלה אבל זה לא נורא בגיל חצי שנה הם כבר מתישבים לא זקוקים לשכיבה מוחלטת עדי בן 3חודשים ובנתים אנחנו מאוד מרוצים קלה זולה נכנסת בקלות לתא מטען קטן צילון מעולה

מדריד + מעולה !!!!!!

גם לי היתה את הגרקו בתור עגלה לבכורתי ושנאתי אותה בדיוק בגלל הדברים שרשמת. אחרי התלבטויות רבות קניתי את המדריד + ואני מרוצה עד השמים. שתהיה לך לידה קלה

רות י

New member
גם על האיוופנלו אומרים שהיא קצרה מד

י, אבל היא שימשה אותנו נאמנה יותר מחצי שנה. אני הייתי הולכת על הד"ר בייבי. המחיר שלה מצויין ושמעתי שהמון מרוצות ממנה. בכל מקרה יש לך טיולון של גרקו, אז בגיל 7-8 חודשים תעבירי את הילד לטיולון.

צ ב י ה

New member
מצטרפת להמלצה על המדריד+

קחי בחשבון שיש לד"ר בייבי דגמים חדישים ומשוכללים יותר. לגבי האורך כמו שכתבו לך- בגיל ארבעה חודשים את כבר מטה את המשענת בזוית הרצויה, לאו דווקא שכיבה מלאה. הילד הרי דורש לראות את העולם סביב
. אם כבר, עלו פה טענות של רוחב העגלה מבפנים. לנו זה לא הפריע- שוב כי כשהילד גודל וזה הופך משמעותי לכאורה- הוא כבר יושב/חצי יושב והוא נמצא יותר למטה במושב, כך שזה לא מפריע. קצת מסורבל להסביר
. בנוסף למעלות מחיר/תמורה - יש לה את ההצללה הטובה ביותר שראיתי. שווה. שיהיה במזל טוב

g i m i n i

New member
לגבי עגלות אחרות...

תודה רבה לכולכן על התגובות! האם אתן ממליצות על עוד דגמים אחרים שכדאי להשוות? פג / אינגלזינה או אחרות? ליאת

../images/Emo91.gifאני ממליצה על פג...../images/Emo45.gif

הפשושה הקטנה שלי בת 3 חודשים והעגלה של פג הי בדיוק מה שאת מחפשת היא ממש מעולה בה עם כל התוספות האפשריות אם את מתענינת אז לכי על הדגם פליקו p3 את עוד תודי לי !!! חג שמח וים של אהבה!

צ ב י ה

New member
לא לשכוח שהן פי 2 במחיר. ולפיצפוץ

אם משתחררת לך הנעילה הייתי מתקשרת לחנות או לד"ר בייבי. לא אמור לקרות כזה דבר. (אלא אם כן מלכתחילה לא נעלת היטב)

ליאתיש

New member
מצטרפת להמלצה על פג

יש לי עגלת פג בת 7 שנים. דגם "רומא" אני חושבת. עברה את הבן הגדול, עוד בן של חברה, ועכשיו את הבן השני שלי... ויכולה להמשיך לעוד אחד בקלות. רחבה, נוחה, ידית עוברת מצד לצד, מתקפלת בקלות בלי צורך לפרק, ריפוד נעים, כיסוי - הכל.

../images/Emo45.gifאינגליזינה. תעשי חיפוש על הניק

שלי והמילה אינגליזינה בכותרת ותוכן ותמצאי את כל ההמלצות שלי. ויש הרבה. אותו חיפוש תעשי בפורום הריון ולידה ותמצאי את כל מה שכתבתי (הרבה).

פג פליקו

לנו יש את פג פראמט (שזה פליקו P3 משודרג) ואני מרוצה ממנה מאד. קלה, נוחה, מתקפלת כמטריה - מומלץ!

פיצפוץ1

New member
גם לנו יש מדריד + אבל...........

אבל אני בכלל לא מרוצה ממנה, נכון שמנו פה את היתרונות שלה - ידית עוברת, צלון מצוין, אבל..... הגלגלים על הפנים, אני כל הזמן מוצאת את עצמי מתעסקת בלתפוס מצד אחד ואז צד שני זז פתאום ומשתחרר - אם עולים מדרגה הנעילה משתחררת פתאום והעגלה "בורחת" הצידה. ובגלל כל הסיפור של הגלגלים קשה מאוד לקפל את העגלה - היא צריכה להיות בכיון מסוים ו... בקיצר בישבילי היא סיוט ואני מצטערת שלא קניתי אינגליזינה או משהו דומה. הרוחב שלה בעייתי, הבן שלי לא גדול בכלל, וכבר מההתחלה ראיתי שצר לו ובכלל לא ניסיתי להשכיב אותו על הבטן בעגלה. מהר מאוד עברנו לטיולון. מצד שני יש לה את יתרון המחיר שאי אפשר להתעלם ממנו, והיא בהחלט נותנת את התמורה לכמה שהיא עולה. אני הגעתי למסקנה שאין עגלה מושלמת וגם כל אחד ומה שיותר מפריע או חשוב לו. כאמור זוהי רק דעתי האישית ! בכל מקרה מזל טוב למספר 2 שבדרך !

yoyo10

New member
את מדברת על הפטנט בגלגלים

זה שנועל אותם מלהסתובב 180 מעלות או לבלומי הגלגלים שמומעים ממנה לזוז

קראתי את שרשמת ו...

ידוע לי שיש למדריד + שני דגמים (ראיתי במו עיני) אין לי מושג למה השוני כי הדגם הוא מדריד + אבל ההבדלים הם : 1. למזרון שעליו שוכב התינוק באזור הראש יש מעין שני ספוגים דבר שגורם לעגלה להיות צרה באופן משמעותי וכך לא ניתן לשים את התינוק על הבטן. לעגלה שלי אין את הספוגים האלו ולכן אין לי בעיה לשים אותה על הבטן והיא לא צרה בכלל. 2. קצת קשה להסביר אבל אני מנסה בכל זאת : הכיסוי שנמצא מאחורי ראשו של התינוק בעגלות מסויימות רק "נופל" ויכול ליווצר מצב בו תכנס רוח לתוך העגלה על ראשו של התינוק. בעגלה אצלי הבד שמכסה מתקפל אל מתחת למקום שבו מונח ראשו של התינוק ואז העגלה יותר סגורה. 3. בהמלצת היבואן של ד"ר בייבי ע"מ לוודא כי אתם מקבלים דגם חדש של 2005 הידית צריכה להיות מצופה בגומי עם בליטות. מקווה שהסברתי נכון

אל12

New member
לנו יש את ה- firstwhills

אחלה של עגלה ואנחנו מאוד מרוצים ממנה. היא קלה ונוחה מאוד, הגלגלים אף פעם לא נתקעים. יש לה שני חלקים: אמבטיה שהיא כמובן 180 מעלות, והטיולון. אם את לא צריכה עגלה שצריך לקפל אותה כל רגע, אז זו עגלה מעולה.

למעלה