שאלה בעניין אפליקציית "אוטובוס קרוב"

מצב
הנושא נעול.

אני מתנצל מראש אם השאלה נשאלה פשוט חיפשתי ולא מצאתי. השאלה היא למה האפליקציה לא מופיעה יותר בחנות של גוגל? לי יש את האפליקציה הזאת ולטעמי היא הכי טובה מבין האפליקציות הדומות, אבל אני מנסה לעזור לאחותי שגם מעוניינת להקתין אותה אך האפליקציה לא מופיעה בחנות של גוגל. מה אני מפספס? תודה מראש על העזרה.

londonisrael

New member
היא גם הפסיקה לעבוד לאלו שהורידו כבר

אני מתנצל מראש אם השאלה נשאלה פשוט חיפשתי ולא מצאתי. השאלה היא למה האפליקציה לא מופיעה יותר בחנות של גוגל? לי יש את האפליקציה הזאת ולטעמי היא הכי טובה מבין האפליקציות הדומות, אבל אני מנסה לעזור לאחותי שגם מעוניינת להקתין אותה אך האפליקציה לא מופיעה בחנות של גוגל. מה אני מפספס? תודה מראש על העזרה.
אני מקווה שזו תקלה זמנית, זו אכן האפליקציה הטובה ביותר בקטגוריה.
נסה את איפה בוס, פחות מהוקצעת גרפית אך שימושית מאוד.

תודה, זה באמת מוזר

אני מקווה שזו תקלה זמנית, זו אכן האפליקציה הטובה ביותר בקטגוריה.
נסה את איפה בוס, פחות מהוקצעת גרפית אך שימושית מאוד.
תודה, זה באמת מוזר
כי בשבוע שעבר דווקא השתמשתי ב"אוטובוס קרוב" הרבה פעמים, נדמה לי עד יום רביעי או חמישי. עכשיו בדקתי בעקבות תשובתך וגם אצלי זה לא עובד. מתי זה הפסיק לעבוד?
בעניין האפליקציה שהצעת "איפה בוס" התקנתי אותה עכשיו אצלי וסתם בדקתי אוטובוסים בסביבה וזה נחמד אם כי ה"אוטובוס קרוב" היתה לפי דעתי האפליקציה הכי טובה. מחר אצטרך לנסוע בכמה אוטובוסים אז אבדוק אותה "על חם" כמו שאומרים.
דרך אגב, מה דעת המשתתפים והמשתמשים על "Moovit"? אישית היא קצת מסורבלת לפי דעתי.
ועוד שאלה...בעבר השתמשתי ב"NetBus" שהיתה מצויינת אבל גם היא כנראה לא עובדת יותר.

cwen

New member
כנראה תקלה

תודה, זה באמת מוזר
כי בשבוע שעבר דווקא השתמשתי ב"אוטובוס קרוב" הרבה פעמים, נדמה לי עד יום רביעי או חמישי. עכשיו בדקתי בעקבות תשובתך וגם אצלי זה לא עובד. מתי זה הפסיק לעבוד?
בעניין האפליקציה שהצעת "איפה בוס" התקנתי אותה עכשיו אצלי וסתם בדקתי אוטובוסים בסביבה וזה נחמד אם כי ה"אוטובוס קרוב" היתה לפי דעתי האפליקציה הכי טובה. מחר אצטרך לנסוע בכמה אוטובוסים אז אבדוק אותה "על חם" כמו שאומרים.
דרך אגב, מה דעת המשתתפים והמשתמשים על "Moovit"? אישית היא קצת מסורבלת לפי דעתי.
ועוד שאלה...בעבר השתמשתי ב"NetBus" שהיתה מצויינת אבל גם היא כנראה לא עובדת יותר.
כנראה תקלה
היום השתמשתי במוביט במקום באוטובוס קרוב.
מומלץ להתקין אותה.

השאלה אם זאת רק תקלה

כנראה תקלה
היום השתמשתי במוביט במקום באוטובוס קרוב.
מומלץ להתקין אותה.
השאלה אם זאת רק תקלה
כי אני סתם חושב שאם זאת היתה רק תקלה אז האפליקציה לא היתה מוסרת מהחנות של גוגל. סתם מחשבה שלי, אולי היא מוטעית.

olli3

New member
מנהל
סביר שלא תקלה. גם האפליקציה של נדב "רב קו" נעלמה.

השאלה אם זאת רק תקלה
כי אני סתם חושב שאם זאת היתה רק תקלה אז האפליקציה לא היתה מוסרת מהחנות של גוגל. סתם מחשבה שלי, אולי היא מוטעית.
יחד איתה אפליקציה נוספת שעושה את אותו הדבר וענתה גם לשם "רב קו". תפקידן היה לאפשר למחזיקי כרטיס רב קו להצמיד את הרב קו למכשיר הסלולאר תומך תקן NFC וכך לקבל את המידע שיש על הרב קו. בנושא היו מספר כתבות על הפקרת המידע על ידי משרד התחבורה לפני כשנתיים.
&nbsp
מה שאני משער שקרה הוא ששתי אפליקציות הרב קו האלו, שאחת מהן (הראשונה) פותחה על ידי נדב שפיתח גם את אוטובוס קרוב - נעלמו מן העולם עקב התערבות כלשהי של משרד התחבורה.
&nbsp
נדב גולש כאן ואני מקווה שהוא יגיע כדי לשפוך קצת אור.

cwen

New member
באמת? זה יהיה ממש עצוב

יחד איתה אפליקציה נוספת שעושה את אותו הדבר וענתה גם לשם "רב קו". תפקידן היה לאפשר למחזיקי כרטיס רב קו להצמיד את הרב קו למכשיר הסלולאר תומך תקן NFC וכך לקבל את המידע שיש על הרב קו. בנושא היו מספר כתבות על הפקרת המידע על ידי משרד התחבורה לפני כשנתיים.
&nbsp
מה שאני משער שקרה הוא ששתי אפליקציות הרב קו האלו, שאחת מהן (הראשונה) פותחה על ידי נדב שפיתח גם את אוטובוס קרוב - נעלמו מן העולם עקב התערבות כלשהי של משרד התחבורה.
&nbsp
באמת? זה יהיה ממש עצוב
למה שמשרד התחבורה יתערב בזה?
&nbsp
אוטובוס קרוב זו אפליקציה מצוינת.

olli3

New member
מנהל
אני משער שזה מה שקרה. אחרת, מדוע שאפליקציות הרב קו תעלמנה?

באמת? זה יהיה ממש עצוב
למה שמשרד התחבורה יתערב בזה?
&nbsp
אוטובוס קרוב זו אפליקציה מצוינת.
ונדב מוסקוביץ' הוא זה שפיתח הן את אוטובוס קרוב והן את רב קו ושתיהן נעלמו. גם האפליקציה הנוספת העונה לאותו השם "רב קו" שעושה את אותו הדבר שהאפליקציה של נדב עשתה, רק בממשק פחות נוח - נעלמה.

cwen

New member
נניח יש בעיה עם האפליקציות של רב קו

ונדב מוסקוביץ' הוא זה שפיתח הן את אוטובוס קרוב והן את רב קו ושתיהן נעלמו. גם האפליקציה הנוספת העונה לאותו השם "רב קו" שעושה את אותו הדבר שהאפליקציה של נדב עשתה, רק בממשק פחות נוח - נעלמה.
מה זה קשור לאוטובוס קרוב? למה להשבית אותה?

olli3

New member
מנהל
יכול להיות שצויין שהמפתח עבר על עבירת פרטיות ולכן המפתח וכל

מה זה קשור לאוטובוס קרוב? למה להשבית אותה?
אשר עשה - הוסרו מהאנדרואיד כולל חסימת שם המשתמש שלו.
&nbsp
השערה בלבד, אבל בהחלט יכול להיות שזה מה שקרה.

cwen

New member
אבל האפליקציה פשוט הפסיקה לעבוד

אשר עשה - הוסרו מהאנדרואיד כולל חסימת שם המשתמש שלו.
&nbsp
השערה בלבד, אבל בהחלט יכול להיות שזה מה שקרה.
אבל האפליקציה פשוט הפסיקה לעבוד
גם באייפון.

Ofekalef1

New member
מצאתי שתי כתבות על זה, כמו שאמרת:

&nbsp
&nbsp
מצאתי שתי כתבות על זה, כמו שאמרת:
http://tech.walla.co.il/item/2569276
http://www.mako.co.il/nexter-internet/security/Article-81de67838472241006.htm

השאלה היא אם מדובר בתקלה או במשהו אחר.

&nbsp
&nbsp
יש לי את אפליקציית רב קו והיא עובדת (בדקתי עכשיו), אבל אפליקציית "אוטובוס קרוב" לא עובדת. פשוט כאילו אין לה קשר לעולם... היא מחפשת ומחפשת ואין תוצאות, וכאמור הורדה מהחנות. איזו סיבה יכולה להיות למישהו להוריד את "אוטובוס קרוב"? מה יכול להפריע בה לעומת אפליקציות אחרות?

olli3

New member
מנהל
ואת אפליקציית רב קו אתה מצליח לראות בחנות האפליקציות?

יש לי את אפליקציית רב קו והיא עובדת (בדקתי עכשיו), אבל אפליקציית "אוטובוס קרוב" לא עובדת. פשוט כאילו אין לה קשר לעולם... היא מחפשת ומחפשת ואין תוצאות, וכאמור הורדה מהחנות. איזו סיבה יכולה להיות למישהו להוריד את "אוטובוס קרוב"? מה יכול להפריע בה לעומת אפליקציות אחרות?
כי אני לא רואה אותה יותר, היא נעלמה.
&nbsp
הקשר הוא כפי שהסברתי, זה אותו המפתח ויכול להיות שחסמו את המפתח ואת כל מה שהוא יצר בעצם באופן גורף.

אני חושב שהיא מופיעה.

כי אני לא רואה אותה יותר, היא נעלמה.
&nbsp
הקשר הוא כפי שהסברתי, זה אותו המפתח ויכול להיות שחסמו את המפתח ואת כל מה שהוא יצר בעצם באופן גורף.
אני חושב שהיא מופיעה.
אם אנחנו מדברים על אותה אפליקציה. בדקתי עכשיו ויש כמה אפליקציות רב קו.
https://play.google.com/store/search?q=רב קו
אני חושב שמה שמותקן אצלי זאת האפליקציה הזאת:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mosko.ravkav
לפי השם של הממציא זה נראה כמו אותו האחד. נכון?

olli3

New member
מנהל
כן, זו האפליקציה של נדב. מוזר שלא הצלחתי למצוא אותה בחיפוש..

אני חושב שהיא מופיעה.
אם אנחנו מדברים על אותה אפליקציה. בדקתי עכשיו ויש כמה אפליקציות רב קו.
https://play.google.com/store/search?q=רב קו
אני חושב שמה שמותקן אצלי זאת האפליקציה הזאת:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mosko.ravkav
לפי השם של הממציא זה נראה כמו אותו האחד. נכון?
אם זה המצב וניתן להתקים אותה, אז ממש אין לי מושג מדוע אוטובוס קרוב ירדה.
&nbsp
ואני בנרות מחפש אפליקציה טובה שתיתן לי את הפשטות של אוטובוס קרוב עם תצוגה של היכן נמצא הקו בכל רגע נתון על גבי המפה ולא רק זמן הגעה. כי הזמני הגעה האלו לא מתחשבים אף פעם בעומסי תנועה ובאוטובוס קרוב שמסונכרנת עם מפות גוגל, ניתן להציג מצב תנועה של עומסי התנועה כפי שהם מתקבלים מגוגל.

cwen

New member
מוביט לא נותנים חיווי מדויק על מיקום הקו

אם זה המצב וניתן להתקים אותה, אז ממש אין לי מושג מדוע אוטובוס קרוב ירדה.
&nbsp
ואני בנרות מחפש אפליקציה טובה שתיתן לי את הפשטות של אוטובוס קרוב עם תצוגה של היכן נמצא הקו בכל רגע נתון על גבי המפה ולא רק זמן הגעה. כי הזמני הגעה האלו לא מתחשבים אף פעם בעומסי תנועה ובאוטובוס קרוב שמסונכרנת עם מפות גוגל, ניתן להציג מצב תנועה של עומסי התנועה כפי שהם מתקבלים מגוגל.
זה מה שכל כך נוח באוטובוס קרוב, שממש רואים איפה האוטובוס היה בין עכשיו ללפני חצי דקה.

ולכן כל הזמן חשבתי שזאת האפליקציה הכי טובה

זה מה שכל כך נוח באוטובוס קרוב, שממש רואים איפה האוטובוס היה בין עכשיו ללפני חצי דקה.
ולכן כל הזמן חשבתי שזאת האפליקציה הכי טובה
ולא חיבבתי במיוחד את מוביט.

mosh345

New member
מיקום האוטובס

מיקום האוטובס
הי
אני מניח שאת מודעת לכך שבאיפה בוס ניתן לראות גם את כל האוטובוסים על המפה ובזמן אמת.
ניתן לראות אותם סביב תחנה מסויימת וניתן לראות את כל האוטובוסים בקו ספציפי שנמצאים כרגע בדרך.

תודה

מושיקו

cwen

New member
איפה בוס לא תפקדה על האייפון הישן שלי

מיקום האוטובס
הי
אני מניח שאת מודעת לכך שבאיפה בוס ניתן לראות גם את כל האוטובוסים על המפה ובזמן אמת.
ניתן לראות אותם סביב תחנה מסויימת וניתן לראות את כל האוטובוסים בקו ספציפי שנמצאים כרגע בדרך.

תודה

מושיקו
איפה בוס לא תפקדה על האייפון הישן שלי
אז די הפסקתי להשתמש בה. אני באמת צריכה לנסות אותה שוב על האייפון החדש. אנסה בימים הקרובים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה