שאלה בנושא מערכת לרכב

שאלה בנושא מערכת לרכב

יש לי ברכב רדיו דיסק של סוני, ו4 רמקולים. היום בבוקר, בדרך לעבודה, נכנסתי לבור קטנטן, ומאותו רגע, יש לי בעיה עם המערכת! הרדיו דיסק דלוק, אם מכניסים דיסק הוא מראה שהוא מתנגן, אבל אין סאונד!!! יש למישהו רעיון? מגעים? חיבורים? משהו? רון, גם החמש דקות בדרך לעבודה זה סיוט בלי מוסיקה!

itzik93

New member
ככל הנראה חיבור רופף...

יש לבדוק את החיווט מחדש (מה- HEAD UNIT עד לרמקולים) ולוודא שהכל מחובר ה-י-ט-ב. חיבור בין 2 חוטים שנעשה ע"י ליפוף שני חוטים ואיזולירבנד מומלץ לחבר בעזרת הלחמה. איציק

Alfa156 GTA

New member
יכול להיות.

אם המערכת מורכבת ע"י שני הקונקטורים המקוריים של הטייפ, אז יש אחד לחשמל, REMOTE, אנטנה (+12),ומינוס ואחד לרמקולים. תבדוק אותו. (הוא צבעוני) ז"א הרבה חוטים עם אותם צבעים רק אחד עם פס לבן ואחד בלי. לדעתי זה זה. האלפא

התכוונתי ללכת למתקין שלי, ונחשו מה?

הנעתי את הרכב, אמרתי: ננסה לבדוק שוב, וראה זה פלא... חזר לעבוד... לפני כן, עשיתי RESET, ולא הנעתי... וזה לא עזר. אבל כנראה אחרי שהנעתי, זה הסתדר... מוזר, לא?

© DrorZi

New member
רגע, סדר...

מה לא עבד ומה מותקן מותקן רדיו דיסק ו 4 רמקולים וזהו נכון
לא מגבר ולא מחליף ולא כלום. לא שמעו מאף רמקול אבל הרדיו דיסק עבד נכון
לא שמעו לא רדיו ולא דיסקים נכון
מוזר מאוד .... לא היתי הולך על חיווט כי לא יתכן שכל ה 4 ישתתקו בפעם אחת, אם זה חוזר על עצמו היתי הולך על הלחמה קרה בתוך המכשיר כנראה ...
דרור זי.

אוקיי, עדכון!

ככה, דרור אמרת נכון. יש רק רדיו דיסק ( סוני ) ו 4 רמקולים. דיברתי עם המתקין והוא אמר שברדיו הזה, אם אחד הרמקולים מקצר, המערכת משביתה את כולם... הגיוני? זה כבר עבד לי אתמול, ושוב היום בבוקר אותו סיפור... אני כבר די בטוח שמדובר במגעים.

לכל הפריקים של מערכות סטריאו לרכב

אתם מוזמנים לשלוח אלינו תמונות ההתקנה ברכבכם. בהמשך תיפתח תחרות מקוונת ותוכלו לדרג את המערכת האהובה עליכם.

למעלה