שאלה בנושא מיסוי על שכר דירה באוהיו

• פותח הנושא תומר1091
  • פורסם בתאריך
ת

תומר1091

Guest
היי, אני כרגע בתחילת דרכי וקראתי ברשת שבאוהיו יש 30% מיסים על הכנסה מעל 10,000$.
אני מכוון לטווח ארוך לרווחים והכנסות של מעל 10,000$
השאלה שלי היא האם זה צריך להיות דיל ברייקר? כי אם אני משקיע וזה יפגע לי משמעותית בתשואה עדיף לי כבר להעביר את העסקים למדינה אחרת.
מצרף את מה שראיתי.

vinney

Well-known member
מאיפה הציטוט הזה? מדינת אוהיו אינה ממסה 25 אלף ראשונים מההכנסה. בדרך כלל נהוג לתת קישור למקום ממנו אתה מביא ציטוטים, כי אני לא יודע באיזה הקשר זה נכתב ועל ידי מי, אז קשה לאמת או להפריך טענה כזאת.

ת

תומר1091

Guest
מאיפה הציטוט הזה? מדינת אוהיו אינה ממסה 25 אלף ראשונים מההכנסה. בדרך כלל נהוג לתת קישור למקום ממנו אתה מביא ציטוטים, כי אני לא יודע באיזה הקשר זה נכתב ועל ידי מי, אז קשה לאמת או להפריך טענה כזאת.

הוספתי את הלינקים שתוכל לראות בהם.
אתה יודע אם זה קשקוש או שזה אמיתי?

vinney

Well-known member
לא ברור לי על מה הם מדברים. לא מצאתי שום עדות על מס מיוחד על שכירות באוהיו. באוהיו יש מס הכנסה (שאל הדף הממשלתי שמסביר איך וכמה גובים קישרתי בהודעה הקודמת שלי) ומס מכירה שככל הידוע לי לא נגבה משכירות.

יכול להיות שהם מדברים על מס הכנסה פדראלי (בארה״ב בכלל, לא ספציפית לאוהיו), אבל גם אז המספרים לא בדיוק מסתדרים לי.

ת

תומר1091

Guest
לא ברור לי על מה הם מדברים. לא מצאתי שום עדות על מס מיוחד על שכירות באוהיו. באוהיו יש מס הכנסה (שאל הדף הממשלתי שמסביר איך וכמה גובים קישרתי בהודעה הקודמת שלי) ומס מכירה שככל הידוע לי לא נגבה משכירות.

יכול להיות שהם מדברים על מס הכנסה פדראלי (בארה״ב בכלל, לא ספציפית לאוהיו), אבל גם אז המספרים לא בדיוק מסתדרים לי.
יש לך מושג אז מה זה יכול להיות?
ומהניסיון שלך אם אתה משקיע באוהיו כמה זה רחוק ממה שרשום?
מה שאני מנסה להבין זה אם באוהיו אני צריך לשלם 30% ובמדינה אחרת לא. אז עדיף ללכת למדינה אחרת

vinney

Well-known member
אין לי נסיון ספציפי באוהיו, אבל קשה לי להאמין שיהיה כזה מס חריג בלי שום אזכור בשום מקום באינטרנט חוץ משני אתרים זניחים בעברית.

ת

תומר1091

Guest
אין לי נסיון ספציפי באוהיו, אבל קשה לי להאמין שיהיה כזה מס חריג בלי שום אזכור בשום מקום באינטרנט חוץ משני אתרים זניחים בעברית.
ניסית לחפש ולראות גם באתרים אחרים בעברית/ באנגלית אם קיים כזה דבר?
אני כן ולא מצאתי

ניר בבגני

Member
מנהל
הי חברים
נכון אני משקיע באוהיו ובעוד מדינות.
אתה יכול לרשום בגוגל OHIO STATE TAX ולראות בעצמך בקלות מה הנתונים
אבל אני מציע לך להסתמך על מקורות מידע של יועצי מס.
אם אתה צריך הפניה מוזמן לפנות אלי בפרטי.
אני אמנם לא יועץ מס אך למיטב הבנתי מה שרשום שם זה שטויות במיץ חובבנות.

חג שמח!

נערך לאחרונה ב:
למעלה