שאלה בנושא כניסה להריון

ליאת 325

New member
שאלה בנושא כניסה להריון

איך אני מחשבת את הימים מהמחזור כדי שלא יהיו ביציות ולא יהיה מצב להריון?

למה לך

את סתם תכניסי את ללחץ גם אם תדעי לחשב את הביוץ אין פיזיולוגיה שפועלת כמו שעון (מה לעשות השווצרים לא עשו אותנו) מה רע להישתמש בקונדום עזבי אותך משטיות אין כאן אחת שתמליץ על ה"שיטה" הזו

ליאת 325

New member
מי אמר שאני הולכת להשתמש בשיטה הזאת

רק רציתי לדעת אבל ברור שאני משתמשת עם אמצעי מניעה

niRa1975

New member
החישוב הוא כזה

אחרי המחזור סופרים 14 יום היום ה15 הוא הביוץ . אבל היתי מציעה לך להשתמש בשיטה אחרי שתתחתני ותרצי לקלוע "בול למטרה" ולהביא ילדה, כי אין ימים בטוחים , יש רק ימים טובים וימים רעים.

daniella1980

New member
אגב זה לא נכון.

נעזוב את העובדה שאין ימים בטוחים - אין אין אין אין. עדיין לגבי חישוב הביוץ, זה בפירוש *לא* 15 יום אחרי המחזור. עד כמה שלי ידוע, אם כבר, זה 14 יום ***לפני*** הוסת הבאה, שאותה כמובן אי אפשר תמיד לצפות בדיוק וזו רק עוד סיבה למה לא להסתמך על החישובים חסרי האחריות האלו (ועדיין זה בפירוש לא חישוב מתמטי נקי אצל כל אישה! שמעתי על ביוצים אפשריים אפילו בזמן המחזור). ובכל אופן, מומלץ לא לקבל מידע מכאן - זה פורום לא מקצועי ואין פה רופאים. הדבר היחיד שאפשר להגיד בבטחון הוא שאין בטחון - ואין ימים בטוחים.

bibi12

New member
נשים

לא טובות במתמטיקה...... אז אל תשתמשי בזה....

niRa1975

New member
ביבי!!!!!

עכשיו עלייך להציג בפנינו את ציונייך במתמטיקה אם לא,,,,עונש

bibi12

New member
נירה1975

רק לידיעתך קיבלתי 100 ב 5 יחידות ולענייננו, נשים לא יודעות מתמטיקה ולא יודעות לנהוג...... וזזה רק חלק מהדברים.....לצערי.....

../images/Emo6.gif יפה לך בדיחות ../images/Emo70.gif

איזה בדיחות שנונות בבוקר
רגע, אז אם סיימתי תואר במתמטיקה ואני נוהגת אפילו על אופנוע וטרם עשיתי תאונה או גרמתי לאחת ... אז מה זה אומר עליי
יש לי משבר זהות בגללך
איזה הכללות מיותרות

bibi12

New member
זה אומר

1. לא סיימת תואר במתמטיקה.... 2. גם אם את נוהגת על טוסטוס או אופנוע.....ואאת לא עששית תאונה עד עכשיו.....ושלא תעשי.... בטוח גרמת לאחרים לעשות בגללך..... יום טוב ונהיגה זהירה....

bibi12

New member
יושב

ומתפוצץ מצחוק איזה אהבלות אתן.... איך אפשר בשניה ובשטויות להוציא אתכן מדעתכן..... אני ממש לא שוביניסט ולואי שבן זוגכן יתנהג כפי שאני התנהגתי לבת זוגתי...... מאחל לכן בכל לב....... הצלחתי להוציא אתכן משלוותכן........ קודם כל ת ר ג ע ו ........

אין דבר כזה ימים בטוחים ../images/Emo88.gif

אם את בונה על השיטה הזאת, קחי בחשבון שיש סיכוי שתכנסי להריון. הכי פשוט זה לקנות קונדומים או לפנות לרופא ולקבל מרשם לגלולות.

למעלה