שאלה בנושא דמי לידה-בבקשה עזרה!

מצב
הנושא נעול.

keli100

New member

אני אמורה לללדת בעז"ה בתחילת נובמבר. הבנתי שחישוב דמי לידה הוא עפ"י שלושת החודשים האחרונים המלאים שקדמו לחודש הלידה. אם כן יוצא שחודש אוקטובר יחושב בממוצע. הבעיה היא שבגלל החגים כמעט לא עבדתי בחודש זה ואם יקחו חודש זה בחישוב הוא יוריד משמעותית את דמי הלידה. חשוב לציין שאני כבר לא עבדתי מ- 27.10 האם ניתן לאמר אם כן שזה לא חודש מלא??או בקיצור כיצד אני גורמת שלא יחשבו לי את שכר אוקטובר בחישוב דמי הלידה?? תודה מראש!

keli100

New member
אין לאף אחד/ת תשובה?

אני אמורה לללדת בעז"ה בתחילת נובמבר. הבנתי שחישוב דמי לידה הוא עפ"י שלושת החודשים האחרונים המלאים שקדמו לחודש הלידה. אם כן יוצא שחודש אוקטובר יחושב בממוצע. הבעיה היא שבגלל החגים כמעט לא עבדתי בחודש זה ואם יקחו חודש זה בחישוב הוא יוריד משמעותית את דמי הלידה. חשוב לציין שאני כבר לא עבדתי מ- 27.10 האם ניתן לאמר אם כן שזה לא חודש מלא??או בקיצור כיצד אני גורמת שלא יחשבו לי את שכר אוקטובר בחישוב דמי הלידה?? תודה מראש!
אין לאף אחד/ת תשובה?

שיר ורד

New member
למה אין לך סבלנות?

למה אין לך סבלנות?
אם לא תעבדי כלל בחודש נובמבר. אזי מועד סיום עבודתך יהיה בחודש אוקטובר. בחישוב דמי הלידה נלקחים 3 החודשים האחרונים שקדמו למועד הפסקת העבודה במהלך ההריון. שימי לב, במקרה כזה חופשת הלידה מתחילה ב27/10 ולא במועד הלידה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה