שאלה בנוגע לתאונה שעברתי

נוסעת27

New member
שאלה בנוגע לתאונה שעברתי

היי, פרסמתי פה לפני כמה שבועות בנוגע לתאונה שעברתי.
בגדול רכבתי על אופניים, נהג מונית פתח דלת שמאל באמצע הכביש, נתקעתי בדלת עפתי לכביש ונקעתי את הקרסול. ביליתי חצי לילה במיון כולל צילומים וכו׳ ודיווחתי בהמשך למשטרה על התאונה.
שוחחתי מול חברת הביטוח שלו שהיו דיי מעורפלים לגבי הפיצויים שאני אמורה לקבל ושלחו לי טפסים במייל. השאלה אם לא עדיף לי לפנות לעורך דין? בגדול חוץ מהפציעה עצמה (שבוע שהפסדתי עבודה, וכאבים עזים כבר חודש שלם, ופיזיותרפיה שאצטרך לעבור) יש גם עניין של הוצאות בשל הפציעה- מוניות, תשלום לדוג ווקרים כי לא יכולתי פיזית לטייל עם הכלבים שלי.. על הכל יש קבלות. האם זהו סכום שאני רשאית לדרוש? האם למלא פשוט את הטפסים או שעדיף לי לתבוע? יש לי תחושה כי אם אגיש את הטפסים ייתנו לי את המינימום ואולי גם זה לא.

יש כל כך הרבה אנשים שסוחטים מהביטוח כסף על ״פגיעות״ שהם ממציאים ואני מרגישה שמגיע לי פיצוי אמיתי על כל הסבל שעברתי

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
חוק הפלת"ד

פיצויים לנפגעי תאונות דרכים - כדאי להיוועץ בעורך דין הבקיא בתחום בטרם תמלא איזשהו טופס.
עורך הדין מקבל 8 - 13 אחוז מהפיצויים שתקבל בהתאם לשלב המשפטי שבו "נסגר" העניין.
עיקר הכסף שתקבל יהיה עבור הוצאותייך והפסדייך הישירים, ואותם כדאי לגבות בקבלות, עבור הפסד הכנסה (כולל הפסד עתידי אם יש) ועוד סכום זעום עבור כאב וסבל.

למעלה