שאלה בנוגע לשאריות בדים

שאלה בנוגע לשאריות בדים

אני ראיתי את הדברים שהצעתם כאן על שאריות בדים כגון תפירת בובות חמודות וכו'... אבל הבעיה היא שיש לי המון שאריות ויש לי בחוג ילדים די קטנים בגילאי הגן ולכן אני חושבת ובטוחה שיהיה להם קושי בלתפור (מה גם שאין לנו חוטי תפירה ומחטים). מה עוד אפשר לעשות איתם עם הבדים? יש לכן רעיונות נוספים!?

זה רעיון נחמד, אבל ניסיתי בעבר לעשות

איתם פסיפסים מכל מיני חומרים אחרים והילדים ממש לא התלהבו מזה כלל =\.... אולי יש רעיון אחר?

את יכולה להדביק איתם את הבדים על

קופסאות מפח . על קופסאות מקרטון שתעשו כל מיני צורות

אפשר להכין ביגוד לבובות נייר/אמיתיות

באמצעות סקוצ'ים, דבק בדים או קשירה.. אפשר כם להדפיס בובות נייר ולאפשר לילדים "להלביש" אותן בבדים..

ים כחול

New member
תגזרי ריבועים שווים צבעונים מכל בד שיש לך

תיפרי את כולן יחד כמו רכבת אחת ארוכה ובסוף קפלי לשניים ותתפרי חזק מצד אחד הפוך כך שיצא לך נחש ארוך , היפכי את הבד , תכיני לך כדור לראש עם עיניים ופה מחייך והצמידי לבד הארוך , מלאי את הבד באורלון (חומר מילוי כריות) כדי לתת נפח לנחש , וכך גם בראש
מקווה שהסברתי טוב

זה רעיון חמוד למדי

אבל שוב- אז זו תהיה שאני עובדת על העבודה והילדים לא עושים עם זה ממש כלום.... מה גם שזה סוף השנה ולא כולם ילדים בגן אלא בכיתות נמוכות ולכן הם פחות משחקים בבובות למיניהם.... אבל תודה על הרעיון זה רעיון חמוד בכל מקרה ♥

לימיצ

New member
אני הכנתי בובות תאטרון....

גזרתי את הבדים בשתי שכבות כל בד לצורה של בובה בגודל שתכנס שם אצבע) (מלבן עם חצי איגול בצד אחד) והדבקתי עם דבק UHU. לילדים נתתי את החתיכות המודבקות וכל אחד קישט כל בובה כזאת והכין לו בובת אצבע. הכנתי להם מראש כל מיני דברים להדביק - מנקי מקטרות, עיניים, חתכתי את הבדים עצמן לכל מיני צורות והם עשו מהם בגדים... עשיתי את זה ביומולדת 3 של הבת שלי ככה שאלו היו הגילאים.. זה היה מוצלח באופן לא רגיל

למעלה