שאלה בנוגע לציור על בצק סוכר

lcNיה

New member
שאלה בנוגע לציור על בצק סוכר

אני צריכה להכין פחית רדבול (קטנה כמובן) מבצק סוכר. יש עצות? רעיונות? האם עדיף לצייר את הלוגו על מלבן שטוח ואז ללפף אותו סביב גליל בצק סוכר או שעדיף לצייר ישירות על הגליל? ואם אשתמש בטכניקת הציור המוסברת במאמרים - האם צביעת הבצק תמחק את הצבע השחור של העיפרון? אשמח לכל טיפ תודה

מילוש1987

New member
רד בול

אני הייתי עושה במקום ציור... עוגה קטנה ואופה אותה או בפחית שימורים ולחתוך קצת מסביב להשלמת מראה או בפחית רדבול ומורידים את הלמעלה בזהירות (יותר בטוח כבר שימורים) ואז לוקחת צילום של רד בול עושה דף אכיל מדביקה סביב וללמעלה לאיזור שפותחים תפחית ואת התחתית מצלמת לבד ומוסיפה לדף האכיל ומדביקים והרי לנו פחית לתפארת :)

מילוש1987

New member
עוד רעיון

וכשחושבים על זהאפילו תחתית ואיזור הלמעלה של הפתיחה עדיף לעשות מבצק סוכר ככה זה יקבל צורה אמיתית לא רק שטוח ולעשות עם אבקת כסף

lcNיה

New member
תודה על הרעיון, אהבתי אבל...

אני צריכה את זה כאלמנט על העוגה (לבחור שאוהב וודקה עם רד-בול) ולא משהו גדול, אלא קטן, בערך בגודל של סוללת אצבע.

עדשים1

New member
רד בול

היי, אני הייתי מפסלת את הפחית הקטנה מבצק סוכר לבן וצובעת ריבועים כחולים וכסופים (כמו הלוגו של רד בול) ועל זה רושמת באמצעות רצועות סצק סוכר דק או צבע מאכל ומכחול (אפשר גם על ידי טוש אכיל אדום אבל אני לא בטוחה שיראו את זה טוב על גבי הכחול). או... על גבי הפחית הלבנה הייתי מדביקה ריבועי בצק סוכר בצבעי כחול וכסוף - זה קל יותר. בהצלחה!!! שירי תמר

למעלה