שאלה בנוגע לעכבר אלחוטי של לוג'יטק

שאלה בנוגע לעכבר אלחוטי של לוג'יטק

אם כן שלום רב לכולם, ברשותי עכבר אלחוטי של לוג'יטק, לעכבר יש כפתור אחד בלבד שזה כפתור ה-CONNECT שנועד לרסיבר בכלל וכשאני מכבה את המחשב העכבר נשאר דולק.. אז השאלה שלי האם העכבר לא אמור להיכבות בכלל??? רצוי לציין שגם כשהמחשב עצמו מכובה האור האדום של העכבר דולק.. ובדקתי אלף פעמים ולא מוזכר בשום מקום כפתור כיבוי לעכבר או בכלל אם הוא היה להיכבות.. העכבר עובד על בטריות ואני לא חושב שכל פעם שאני רוצה לכבות אותו אני צריך להוציא את הסוללות.. מישהו יודע מה הולך כאן בדיוק??? תודה והמשך יום מעולה!

shai9121

New member
אז ככה

ברגע שאתה לא מזיז את העכבר כמה דקות הוא נכנס למצב תרדמת לשמירה על הסוללות

bar666xp

New member
יש לי רכב של סיטרואן...

אתה מודע לעובדה שיש כמה וכמה דגמים סוגים ו.... בחלק אתה מכניס את המתאם האלחוטי {הדונגל} לעכבר כדי לכבות אותו... בחלק הוא יכנס אחרי X שניות/דקות למצב שינה {עד שלא תלחץ על לחצן הוא לא יניע, בחלק תנועה גם תוציא אותו מהמצב הזה}. בכל דגם יש שיטת עבודה.

עכבר אלחוטי/אופטי

מאז ומעולם קניתי עכברים רק של לוגיטק כי מצאתי שהם הנוחים ביותר. יש טראק-בול שבגילי כבר לא מתאים. יש עכבר "איר-..." משהו, שמיועד להפעלה מרחוק ומחזיקים אותו ביד. עכבר אופטי אלחוטי למחשב נייח, לרוב גם המשדר שלו מונח על השולחן, וכמו שנאמר כעבור זמן קצר שלא נוגעים בו , הוא נכנס לתנומה. עכבר אופטי/ליזר אלחוטי למחשב נייד, הוא בעל משדר קטן הנכנס לשקע יו-אס-בי במחשב. כפתור הקונקט מיועד למקרה והם לא מסונכרנים, לוחצים על הכפתור בעכבר והכפתור במשדר ביחד, והם "מדברים". לעכברים של המחשבים הניידים יש לרוב שקע מלמטה שאליו נכנס המשדר, וזה מנתק את הזרם של העכבר ושומר על הבטריה. (כי הרי העכבר של הנייד נע איתך בתיק או בתרמיל ולא נח על השולחן). יש גם עכברים כאלו שהמשדר כל כך קטן, שהוא נמצא דרך קבע מחובר למחשב, ויש להניח (לא בדקתי) שיש להם כפתור כיבוי. המחירים כמובן עולים עם רמת התיחכום. הנה קישור לדוגמאות של עכברים: http://www.tamlil2100.co.il/category.asp?cID=441&c=28318

למעלה