שאלה בנוגע לעיסוי (תרגום לסוקרטס: "מסאז' ")

פנומן 72

New member
שאלה בנוגע לעיסוי (תרגום לסוקרטס: "מסאז' ")

בימים הקרובים אני הולך לעיסוי אצל מעסָה ואני רוצה שהיא גם תָלוש לי את הישבן, לא בקטע מיני אלא בגלל שהוא קצת תפוס לי מישיבה מרובה. איך אפשר לבקש ממנה בצורה יפה שלא תשתמע באופן סליזי כאילו שאני רוצה שהיא תחרמן אותי ? ...

זיקן

New member
מנהל
,תלך לאסייתית

להן לא צריך להגיד כלום הם כבר יעשו לך חירמון שלא תישכח. גם הישראליות יודעות לעשות את זה רק שלהן צריך להגיד במפורש מה שרוצים (יש תוספת..) ולאסייתיות זה בדם בתור בונוס. אם אתה רוצה אנסה להפעיל קשרים אולי יש מישהי באזור חיפה

פנומן 72

New member
אולי לא הייתי ברור

אני לא מבקש "תוספת" ולא מבקש שהיא תחרמן אותי, אלא אני ממש צריך עיסוי בישבן כי הוא תפוס, בדיוק כמו שאני הולך לאורולוגית שלי ומספר לה שיש לי כאבים באשכים לא בשביל שהיא תמשש לי אותם, אלא בשביל שהיא תמצא לי פתרון לכאבים. כך שאני לא מחפש אסיאתית שכבר "תבין מה שאני רוצה", ולא ישראלית ש"לא תבין מה שאני רוצה ותבקש תוספת"... והבעיה עם אנשים כמוך, ואל תיקח את זה אישית, זה שמעסות שמפרסמות את עצמן צריכות להוסיף בכתב מודגש ללא מין - כי גברים כמוך חושבים ש"אם היא כבר נוגעת בי כשאני חצי ערום אז מן הסתם היא צריכה להביא אותי לאורגזמה"...

זיקן

New member
מנהל
דיש שטיק גרויסע פוץ

אתה מחפש משהו טוב ורציני לך לאסייתית עם מין או בלי מין ברור.

זיקן

New member
מנהל
אזוי גיין שוין

וואָס זענט איר פאַקינג מאַרך פילן גוטע זאַך און ניט שאַטן דיין באַט ווען איר זיצן און ברעכן דעם קאָפּ פון די סוק ווי שלעפּן אַ פעסט איין און דעריבער פילן איר האָט טאַלקינג צו דער וואַנט..

פנומן 72

New member
וואט דה פאק ?!

אני יודע איידיש בקטנה - אח שלי - ברגע שזה הופך למשפטים ארוכים אני כבר אובד. אין לי מושג מה כתבת...

זיקן

New member
מנהל
תרגום. אז תלך כבר

מה אתה מזיין את המוח. העיקר תרגיש טוב ושלא יכאב לך התחת שלך כאשר אתה יושב ושובר את הראש איך לתחמן את סוק ולאחר מכן מרגיש שאתה מדבר אל הקיר.. ודרך אגב חשבתי שאם אתה מיתעסק בכתיבה אתה צריך לדעת שזה לא בעיה לתרגם פשוט תוריד את סרגל רדיו ישראל ואז תוכל לתרגם לכל ומכל שפה ציק צאק מבלי לצאת מהאתר או שאפשר לעשות את זה עם בבילון.

זיקן

New member
מנהל
נתתי לך

אבל מה זה שווה ממילא אתה שומע רק לעצמך אז נישאר משהו שאני טוב בזה זיוני מוח..

פנומן 72

New member
זה מה שגוגל טרנסלייט תרגם לי :

"מה אתה מזייף את המוח מרגיש טוב ולא לפגוע הפקודה שלך כאשר אתה יושב ולשבור את הדף של הקשר כמו שינה אחד מהיר ולאחר מכן להרגיש שאתה מדבר אל הקיר .."

זיקן

New member
מנהל
ידוע שתירגום משפה לשפה במיוחד מעברית

אינו עיקבי ורציף ויש לו נטיה להחליף מילים לא מציאותיות. יש כאלה שלא מתרגמים טוב מעברית לעברית כמו סוק למשל שהיה רוצה משזיסטית ...

פנומן 72

New member
סוקרטס הוא סתם עילג

אבל זו לא אשמתו. יש לכך שני גורמים - האחד - העובדים שלו כולם ערבים, והם לא מדברים עברית של האקדמיה. שני - רוב הזמן הדם שלו נמצא באיזור חלציו והמוח לא מתפקד כ"כ טוב.

הכי רגיל בעולם

"נשמה טובה, תעשי לי גם בטוסיק, הוא כואב לי רצח" משזיסטיות יודעות את זה, אתה לא תחדש שום דבר סוטה שכמוך

למעלה