שאלה בנוגע לסלקל של COSCO BABY SAFE

july2005

New member
שאלה בנוגע לסלקל של COSCO BABY SAFE

האם יש כאן אנשים שהשתמשו בו? רכשתי אותו במוצצים אבל לאחר הרכישה שמעתי שהוא לא כל כך טוב: הקשירה של התינוק קצת מסורבלת וגם המשקל שלו כבד. האם יש כאן עוד אנשים שחושבים כך? השאלה מופנת בעיקר לכל מי שמשתמש בסלקל הזה או לאלה ששמעו אליו ביקורות

אני רציתי לרכוש אותו ....

הסלקל אגב ממש לא כבד לעומת הסלקלים האחרים.. לגבי הסגירה , אני ניסיתי לסגור ולפתוח ולהדק ולשחרר והכל היה ניראה לי בסדר... אני כניראה אקנה אותו בהמשך. הוא ניראנ לי מאוד נחמד וגם באישור מכון התקנים כמובן. לשיקולך ובהצלחהההה

אופירהק

New member
אני דווקא הבנתי

שהוא ממש טוב, לא ניסיתי , רק הראו לי בחנות, ודווקא הראו לי כמה יתרונות מול האוונפלו. לא ראיתי שם שום בעייתיות בסגירה, אבל שוב זה רק בחנות, אני מאמינה שאני אבדוק שוב ואם הכל נראה לי תקין כנראה שגם ארכוש אותו.

אופירהק

New member
אני לא סגורה אגב שאנחנו

מדברות על אותו דגם שלהם, מה שהראו לי זה דגם אחד בסביבות ה 600 ש"ח והשני בסביבות ה 300 כאשר היקר יותר הוא עד משקל גבוה יותר ויש לו גם אפשרות לבסיס, והוא באמת לא מאוד קל, והשני דווקא קל אבל מעט קטן יותר ומספיק לפחות זמן ובלי בסיס

מקסי2

New member
משתמשת בו וממליצה

אם אנחנו מדברות על אותו דבר אז הדגם המדויק נקרא דיזיינר 22 (הדגם עלה 600 ש"ח אז נראה לי שאליו את מתכוונת).אמנם אני משתמשת רק כשבועים אבל אנחנו דווקא מרוצים, . הקשירה לא בעייתית והוא לא מרגיש כבד מדי למרות שהפשושית עדיין קטנה - לא יודעת מה יהיה בהמשך. בכל אופן גם בדיעבד הייתי קונה אותו שוב. הוא גם רחב מאוד לעומת סלקלים אחרים שראיתי שזה יתרון גדול.

tzsha

New member
מצטרפת לשאלה

גם אני קניתי אותו ממוצצים ועכשיו יש לי המון דילמות עם בחרתי נכון. המליצו לי עליו בכמה חנויות.

אני מתכוונת לקנות אותו

דגם דיזיינר 22 הוא אמור להיות מהיותר בטיחותיים בסלקלים האמת שהוא נראה קצת מסורבל (גדול כזה) והוא גם לא ממש יפה אבל זה שולי, אני מניחה
בעניין המשקל - לא יודעת אם הוא כבד במיוחד אבל לא קריטי לי כי גם ככה לא נראה לי שאני אסתובב איתו על העגלה או בתור "מנשא" כשאני מסתובבת בחוץ ובשביל להכניס אותו הבייתה מהרכב במקרה הצורך או כדי להעביר אותו לרכב השני עוד קילו לפה או לשם זה לא מה שישבור אותי

לילך87

New member
נצל"ש סלקל של פג

שמתחבר לעגלה.... יש למישהו המלצות או להפך?? יש שני סוגים אחד עולה כ- 700-800 השני כ-1100

rachelir2

New member
אני ראיתי

שני סוגים: אחד קוסקו של בייבי סייף שעולה 490 ש"ח גדול עם מגן ראש קצת כבד והשני עלה 600 ש"ח אולי השני היה של מקסי קוזי ואני טועה בשני

למעלה