שאלה בנוגע למרצים על אלימות

טלמ

New member
שאלה בנוגע למרצים על אלימות

שלום לכולם! שמי טל ואני יו"ר מועצת התלמידים בחטיבת הביניים עגנון בנתניה. אנחנו רוצים לערוך יום שיא בנושא אלימות ואחד הרעיונות הבולטים היה להביא נפגעי אלימות שירצו וידברו עם התלמידים על המקרה אלימות שעברו, על השיקום וכו'. למי אני פונה בנושא? בתודה מראש, טל

s h o o s h a

New member
שיחות על פגיעות, נפגעים והשתקמות

אני לא יודעת אם מי שחווה אלימות על בשרו יהיה מוכן להיחשף בפני קבוצות תלמידים או אחרים [גם האנונימיות שיש בפורום כמו זה קשה לאותם נפגעים להיחשף כאן] אולם אולי אם תפנו לגופים המטפלים בנפגעים ותבקשו לזמן את נציגיהם כדי שירצו בפני התלמידים על התופעה, הדבר יוכל לסייע ולתרום. הייתי מציעה לכם לפנות אל המועצה הלאומית לשלום הילד, אל מרכז הסיוע לנפגעי ונפגעות תקיפה מינית, ואל טל רבינוביץ' שהתארחה גם בפורום ולדעתי תוכל לתרום לכם רבות. כמו כן, תוכלי למצוא מידע רב באתר 'מקום' ואף להסתייע במנהליו. הרבה בהצלחה

טלמ

New member
דבר ראשון זה תוכל ../images/Emo13.gif

ודבר שני, אני באמת אעזר בקישורים שניתנו כאן ואני מקווה ליצור קשר איתם בימים הקרובים אבל יש משהו שיכול למקד אותי על אלימות במועדונים? גם אם לא, בכל מקרה, המון תודה! לפורום הזה יש חשיבות עצומה!

robbar

New member
הייתי מציע לך...

הייתי מציע לך לפנות לאגף הרווחה בעריית ראשון ולשאול אותם היכן בנתניה יש מקלט לנשים מוכות- יש בכל עיר ואני חושב שיש גם בנתניה . הם אולי לא מייד יגידו לך אבל אם תסבירי למה הנושא ועל חשיבותו אני בטוח שהם יעזרו לך ויפנו אותך למנהלי המקלטים האלה . גם טלפון לנעמ"ת יכול לעזור . אחרי זה הם מן הסתם יפנו אותך למקלט כזה ויש שם נשים רבות שיודעות לדבר יפה מאוד ולהסביר את מה שקרה להן ולדבר על החוויה הלא נעימה שהם עברו ועוברות. אני חושב שזה ייתן מימד אמיתי לבעיית האלימות ויכול להיות גם שיקום איזה ילד בכיתה ויאמר שאבא שלו מרביץ לאמא שלו ואז אולי גם נמצא את אותו אב מכה ונעזור לאםץ מה את חושבת? רוברט

s h o o s h a

New member
אלימות בני נוער

תוכל [סליחה על הטעות קודם] לפנות גם אל דוברות משטרת ישראל בטלפון 02-5308190 ולבקש מהם סיוע בנושא. בזמנו התארחה בפורום ראש מדור ילדים ונוער במשטרת ישראל, סנ"צ סוזי בן-ברוך. תנסה לבדוק אם ניתן לדבר אתה ובמידה וכן מובטחת לך ולכל התלמידים הרצאה מאלפת מאשה וקצינת משטרה מדהימה.

למעלה