שאלה בנוגע למדפסת לייזר

adii1201

New member
שאלה בנוגע למדפסת לייזר

שלום לכולם

אני מקווה שאני במקום הנכון
אני מעוניינת לקנות מדפסת לייזר. ממה שראיתי המדפסות נמדדות באיכות שלהן לפי מהירות ההדפסה (כמות עמודים בדקה) ועומס עבודה חודשי. לא הצלחתי להבין מה הכוונה בעומס עבודה חודשי, האם זה אומר שהדיו מתייבש אחרי חודש מיום שפותחים אותו?

יש לכם אולי המלצות למדפסות שכדאי לקנות (כאלה שלא עולות הרבה וגם הדיו שלהן לא יקר)?

תודה מראש,
עדי

במדפסת לייזר אין דיו

ולא מיתבש כלום שם . יש אבקה שחורה . עומס עבוד זה אומר שתדפים במכה 150 דפים . החלקים לא יתחממו ולא יקרה כלום . במדפסת זולה יהייה בלאי לחלקים . ההדפסה עובדת על חום חזק לכיוון הדף

adii1201

New member
הבנתי! אז מדפסת שמדפיסה 20,000 בעומס עבודה

חודשי נחשבת טובה?
אתה מכיר אולי מדפסות שכדאי לקנות?

כול המדפסות טובות . מחירי ריצפה יש לכולם

אין מדפסת רעה . הכול לפי הצרכים שלך . קראי את הנתונים . ולפי זה בחרי

adii1201

New member
הבעיה היא שאני לא מבינה בזה

מה דעתך על זה:

מדפסת של Pantum P-1000
מהירות הדפסה: עד 16 דפים בדקה
רזולוציה עד 1,200x600
עומס עבודה חודשי עד 20,000 דף
שלוש שנים אחריות

אני רק אציין שיש לי מדפסת HP רגילה בבית אבל אני סטודנטית ואני צריכה להדפיס מלא מלא מלאאאא חומר ולכן אני מתעניינת במדפסת לייזר. היא לא אמורה להחליף את המדפסת הרגילה, רק לחסוך לי את הנסיעות לאוניברסיטה לצורכי הדפסה

לי היו כ6-8 מדפסות במשך השנים

מאז מדפסת הסיכות . כול מדפסת עשתה את שלה לפי הנתונים זה מעולה . 20 אלף בחודש אז זה מדפסת רצינית תתחדשי

עיצות :

קני טונר לא מקורי חציא מחיר . כול כמה חודשים תוציא את הטונר ולנענעה אותו שהטונר יתערבב ולהכניס את הטונר בחזרה . בדרך כלל הטונר הראשן יש לו 1/4 כמות אבקה
קני מיד גם טונר לא מקורי שיהייה מיד לידך .

dudi4321

Member
נכון. וחייבים לנענע כשהטונר אופקי

ולהשאיר אותו אופקי עד להכנסה למדפסת. ככה משטחים את האבקה לאחידות בהדפסה.

blzvi

Active member
להזכירך

כסטודנטית את צריכה לדעת שלא רק הדפסה ,גם העתקה של דפים (מכונת צילום).
.זה נפוץ ביותר בקרב סטודנטים .
ואז כמובן צריך מכשיר אחר

adii1201

New member
נכון למרות שרוב הצילומים זה של דברים

שנמצאים בספריה שלנו ואז אני כבר מצלמת שם ולא בבית

המדפסת לא רעה בכלל היא בנויה על הHP 1010 החיסרון היחיד שלה שממש כמו הHP היא דיי עדינה ומי שידוע ככאסחיסת יהרוס אותה מהר ...
ויש בעיה שעדיין לא ראיתי טונרים חלופיים בשבילה בשוק ..
ולגבי העומס עבודה אז לרוב היצרן מגזים בטירוף עם הנתונים ..
אני לא חושב שהסיני שייצר את המכשיר הזה ציפה שידפיסו איתה 20 אלף אפילו בעשר שנים

לי יש גם מדפסת/פקס/סורק

HP1212 וקונה רק טונר חלופי . ועובד 10 . ובחדר השני יש לי מדפסד זירוקס 350 או דומה כ6 שנים מדפיסה מעולה . אבל מתי מיתחממת עושה הרבה רעש דווקה ברדר נידפקה ליפני כ6 שנים אחרי שימוש של שנתיים בקושי . ורצו תיקון כמו למדפסת חדש 1100 ₪

בכל מכשיר התיקון כיום יכול לצאת כמו אם לא יותר מחדש ..
כשהכל תלוי באיזה חלק התקלקל והאם הנזק שלו מכוסה או לא באחריות ..

לפנטום אין עדיין טונרים חלופיים בשוק הישראלי ואולי באיביי אפשר למצוא משהו ..

בגדול כל היצרנים כיום עושים את המקסימום האפשרי להוציא החוצה מוצרים עם גימור נחות כי זה זול לייצור המוני כשהמחשבה שלהם "היא נגמרה האחריות - זרוק וקנה חדשה נקודה סוף פסוק!"

adii1201

New member
העניין הוא שלא בא לי להשקיע במדפסת

יקרה כי כמו שציינתי זו מדפסת שאמורה לשרת אותי עוד שנה וחצי-שנתיים גג. יש לי בבית מדפסת משולבת של HP (רגילה, לא לייזר) וטפו טפו טפו היא עובדת מצוין כבר הרבה שנים
אז אני מחפשת משהו זול, שיחזיק אותי לתקופה הזו וזהו.
המדפסת הספציפית הזו נמצאת כרגע במבצע בקרביץ (היה פרסום בעיתון לכם הגעתי אליה
) וראיתי שהטונר עולה 250 ש"ח. אני רוצה לקוות שאני לא אצטרך לקנות יותר מדי טונרים ובכל אופן אם אתה אומר שאולי יש באיביי אני אחפש שם

המון תודה לכולם על התשובות

למעלה