שאלה בנוגע לכישוף אהבה

זרדית

New member
שאלה בנוגע לכישוף אהבה

שלום,
ברצוני לפנות למתקשרת אבל אני רוצה להתייעץ לפני לגבי מה שאני רוצה לעשות.
יש מישהו שמוצא חן בעיני כבר הרבה זמן. אני מרגישה שגם אני מעניינת אותו אבל שיש בו איזשהי חסימה שמונעת ממנו להתחיל איתי.
מתקשרת מסוימת אמרה שהיא יכולה לעשות כישוף אהבה שייתן לקשר סוג של דחיפה. אבל לפני נבדוק בקלפים שהוא אכן מעוניין וכמובן שאין אף צד שנפגע.
כלומר - הכישוף יעשה אך ורק אם היא תראה שהוא גם רוצה אבל מרגיש חסר ביטחון - אם הוא לא בעניין לא נעשה זאת.
רציתי לברר עם עוד אנשי מקצוע האם מדובר במשהו מוסרי או שזה סוג של כישוף שחור.
חשבתי גם על עצמי ואמרתי שאם הייתי רוצה משהו אבל לא מספיק בטוחה לגשת אליו והיו מבצעים כישוף שייתן לי ביטחון לעשות זאת אז זה היה בסדר מבחינתי.
שוב, חשוב לי להדגיש שהיא אמרה שזה יעשה רק אחרי שנבדוק טוב טוב את הצד שלו.
תודה מראש על העזרה,
זרדית

אנטוליו

New member
שימוש במגיה שחורה לא מומלץ בכל המקרים

זה גם עלול לאמלל את מי שאת מעוניינת בו. כדאי להתרחק מכל מיני מתקשרות, במיוחד מאלה שמוכנות לעשות מגיה שחורה עבור בצע כסף.

כישופים - לאן זה מוביל?

אהבה היא ייעוד - גורל... הרי אין לנו יכולת לשלוט או לתכנן את זה... קורה ופתאום מתאהבים במישהו או במשהו, קורה שאוהבים מישהו או משהו ואחר ממש לא... מאחר וברגש זה - אהבה - אין יכולת לשלוט. לא סתם אומרים "איבד את הראש מרוב אהבה..." אהבה בגימטריה זה 13, המספר "שמעל"... בר מצווה, מעל 12 חודשים, מעל 12 המזלות... מספר מקודש וכזה המצפין בתוכו סוד ועוצמה, לכן לנסות ולהתערב ולהשפיע...נראה לי "סיפורים" או "דרך להוציא כספים"...

כישופים בגימטריה = 466 = מכות אולי רמז למי שמתנסה להתעסק בזה או לטעון שביכולתו ליצור דבר בעזרתם... ממליץ להימנע!!!
אם שניכם מעוניינים האחד בשניה - הנכון והקל פשוט ללכת על זה, לדבר בשביל זה, ל נ ס ו ת....לעשות... נסי לא לפתח ציפייה שהאחר יעשה לך את העבודה, כי יכול להיות שהקושי הראשוני חייב להיפתר עלידכם למען עתיד והמשך הקשר.

למעלה