שאלה בנוגע לחשבון עסקה

boldjos

New member
שאלה בנוגע לחשבון עסקה

שלום, מספר שאלות ברשותכם: 1. אני עוסק פטור, לאחרונה אני מעוניין להכניס תוכנה להפקת קבלות. בהפקת קבלות באמצעות התוכנה לא ניתן להוסיף תיאור של העסקה. האם מותר לי כעוסק פטור להנפיק גם חשבון עסקה (שבו ניתן להוסיף פרטים)? 2. האם ניתן להשתמש במקביל גם בקבלות ידניות (פנקס) כל עוד המספר הסידורי לא חופף? 3. מה קורה אם פיספסתי קבלה מסוימת ולאחר מכן השתשמשתי בה (כעת התאריכים אינם בסדר עולה במקביל למספור הקבלות) מקווה שלא "הפצצתי" יותר מידי עם השאלות. תודה. לאחרונה פספסתי חש
 

isaacf

New member
חשבונית עיסקה

סעיף 45 לחוק מע"מ מחייב כל עוסק פטור או מורשה להוציא חשבונית עיסקה עוסק פטור שלא מוציא חשבונית עיסקה עובר על חוקי מע"מ קבלה שמפרטים את כל הפרטיים שבחשבונית עיסקה היא חשבונית עיסקה לעינין מע"מ. אין בעיה שתשתמש בתוכנה כל עוד לא תגדיר את עצמך כעוסק מורשה אין בעיה שתשתמש בשתי האופציות גם תוכנה וגם פנקס ידני פיספסתי קבלה מסוימת הכי בריא לבטל אותה כדי שהיה תאריך עולה בדיון במס הכנסה עוד XXX שנים לא תזכור למה דילגת על תאריכים וביטול הקבלה היא הכי נוחה בדיון.
 
למעלה