שאלה בנוגע להנקת לילה

Anathema D

New member
שאלה בנוגע להנקת לילה../images/Emo199.gif

אתמול בלילה, הילד "הרביץ" שינה של 7 שעות (בן 5 שבועות). קמתי להנקה עם שדיים די נפוחים וכואבים. די בטוחה שבינתיים, זה בגדר מקרה חד פעמי. מה עושים במקרים כאלה? מה עושים כשהתינוק עובר לשנת לילה מלאה? איך גומלים את השדיים רק מהנקת לילה, כשביום עדיין מניקה באופן מלא? אשמח לשמוע עצות והצעות...

ribber

New member
את יכולה לסחוט מעט ידנית

על מנת להקל. באופן כללי, הגוף שלך, יווסת את תפוקת החלב לפי מה שדרוש לתינוק. השדיים יגמלו את עצמם כשהוא יעבור לשנת לילה מלאה
(לפחות כך זה אצלינו
)

noamk1

New member
קודם כל אל תתלהבי../images/Emo13.gif

זה עוד ירד חזרה לכל שעתיים ( וסליחה על האי- אופטימיות) אבל מה שאני עישתי במיקרים כאלה- ואני יודעת שבאופן עקרוני לא מומלץ, אבל זה דוקא פתר בעיות בהמשך- זה לשאוב את העודפים לעת צרה, אני לא יודעת אם את אמורה לחזור לעבוד, אבל אצלי זה מאוד עזר להכין את הסטוקים לעת צרה- עובדה, הם החזיקו מעמד עד שהקטן היה בן שנה כמעט. במפגשי לה לה צ'ה אמרו לי להעיר את הילד לינוק במצב כזה- כי הצורך צריך להיות הדדי, אני לא מעירה תינוק ישן.... אבל... אם ממשיך לישון בעקביות כ"כ הרבה שעות- לא לשאוב, כי זה יוצר עוד עודפיפ

Anathema D

New member
לא עניין של התלהבות, פשוט

רציתי להיות מוכנה כשזה יקרה. יודעת שכרגע זה עניין חד פעמי. עדיין לא הבנתי מה את מציעה לעשות, כדי שלא יכאב.

noamk1

New member
זה היה בצחוק

הצעתי שתשאבי , אם את צריכה את החלב לאח"כ- ניתן כמובן לאחסן בפריזר, אם את לא צריכה כמויות- תסחטי ידנית. אני אישית לא אהבתי להעיר את הקטן כדי להקל על עצמי.

Anathema D

New member
גם אני לא מעוניינת להעיר אותו

אבל אם אני סוחטת או שואבת, אז השד ממשיך לייצר חלב, לא? (אני מתכוונת כמובן למצב בו הוא הפסיק להתעורר בלילה)

דיקצ

New member
אפשר לדחוף לו את הפיטמה לפה

הוא כנראה לא ממש יתעורר מזה, אבל ייקח כמה שלוקים שיקלו עלייך. אני מניחה שיש המתנגדות לכך, אבל אני לא רואה בזה שום מעשה רע.

כדי להקל

מציעה לסחוט מעט עד הקלה, ז"א לא לרוקן. טפו טפו טפו אם ימשיכו לילות שכאלה (אל תתבעסי אבל סביר שלא) הגוף ילמד להתחיל להוריד את הייצור בשעות האלה. לילה טוב
!!

ל124

New member
הגוף יתרגל

ולמה שלא ימשיך ככה? אני דווקא לא אבאס אותך ואני אספר לך שבסביבות הגיל הזה גם תות שלי ישן לילות שלמים עד שהופיעה השן הראשונה בגיל תשעה חודשים ואחר כך כבר גמל"נו בגיל שנה (אז היתה תקופה לא ארוכה של יקיצות ליליות). בקיצור, הגוף מתרגל אם באמת הביקוש בלילות ירד אז כבר לא תהיי גדושה כל כך בלילות. אם את באמת צריכה סטוקים אז זה אחלה הזדמנות לשאוב ואם את לא צריכה אז אין טעם להתעסק בלילה עם משאבה במקום לישון ופשוט או שתסחטי להקלה או שפשוט כמוני תשני על מגבת וזהו...

למעלה