שאלה בנוגע להדפסה

אסף 212

New member
שאלה בנוגע להדפסה ../images/Emo13.gif

אני מצייר בפוטושופ ואני רוצה להדפיס עבודות שלי בגדלים של חצי גליון, רציתי לדעת אם מישהו מכיר בתי דפוס שמתמחים בלהדפיס ציורים. אני מחפש הדפסה על נייר ולא על בד אבל ברמה מאוד טובה. ד.א. ניסיתי להדפיס בקולורטאץ' ויצא זוועה ממש רואים את הפסים של המדפסת

קשכפית

New member
אתה לא צריך בית דפוס שמתמחה

בדפוס לציורים. אתה צריך לבצע ולשמור את העבודות שלך בפוטושופ באיכות וגודל תואמים להדפסה ולמצוא את בית הדפוס המתאים לך לשאול איך הם מעוניינים לקבל ממך את הקבצים וזהוא, אין שום בעייה. מדפסת מקצועית תוציא תוצאה טובה אם הקובץ יהיה באיכות וגודל תואמים. למצוא בית דפוס מתאים הדרך הנכונה היא באיזו עיר למשל??? לחפש בדפי זהב להתקשר, לברר מחירים, לברר איך רוצים את הקובץ וקדימה הפועל.

SCaToPHaG

New member
לאו דווקא

אכן יש בתי דפוס שמתמחים בהדפסת רפרודוקציות, יצירות אומנות וציורים. לא מכיר אחד כזה אישית, אבל גוגל ודפוסגרף כן. בנוסף, אם יש לך תקציב, תשקול הדפס ז'יקלה (Giclee)

קשכפית

New member
התכוונתי לדפוס דיגיטלי

אם לא היה ברור מההודעה שלי. דרך אגב הציור שהדפסת ויצא זוועה היה בגודל ורזולוציה תואמים להדפסה?

אסף 212

New member
הקובץ היה באיכות טובה

למדתי עיצוב גרפי אז אני מבין בתחום ,פשוט שמעתי שיש בתי דפוס שמתמחים בלהדפיס עבודות לציירים שעובדים באופן דיגיטלי, אז רציתי לברר אם זה נכון ואולי מישהו מכיר איזה בית דפוס. אולי הפיל הורוד אני חושב ,לא בטוח.

pulse11

New member
אני מקווה שלא שילמת

אם כזה דבר קורה, צריך להפסיק עבודה באמצע ולהודיע להם שנגמר הדיו, שיחליפו וידפיסו מחדש. אל תשלמו על עבודה שמודפסת חרא.

עודד42

New member
נסה

תתקשרו לגמא סקן לחנן יש לו ציוד טוב וידע מדהים טל' 6831088 03

למעלה