שאלה בנוגע לבונוסים של ציוני בגרות

nogao10

New member
שאלה בנוגע לבונוסים של ציוני בגרות

היי לכולם אני כבר נואשת משיטוט באתרי האינטרנט אז החלטתי לשאול, כי אולי מישהו יודע אני בודקת מאיזה ציון ב5 יח"ל מתמטיקה מקבלים את הבונוס הידוע.... או בקיצור, איך השיטה הולכת בנוגע לציונים במתמטיקה? זה יעזור לי מאוד!!! תודה מראש, נוגה

amitk80

New member
נראה לי

מעל 70 או 80? אם זה בשביל האוניברסיטה תכניסי את כל ציוני הבגרות שלך ואת אמורה בעמוד ההרשמה לקבל שקלול פחות או יותר כמה בונוס לקבל.

berta84

New member
65 עד כמה שזכור לי

לפחות כך זה היה בזמני את שואלת את זה בשביל להחליט אם כדאי לך לרדת ל-4 יחידות? ב-4 יחידות מקבלים בונוס של 12.5 נקודות וזה החל מציון 70, בעוד שב-5 יחידות מקבלים בונוס של 25 נקודות וזה החל מציון 65 אני מקווה שאני לא טועה בכללים כי יכול להיות שזה השתנה מאז שלמדתי בתיכון, דברים רבים השתנו מאז... הכי טוב זה להתייעץ עם היועצת בבית ספר שלך או עם המחנך או עם כל מורה שקרוב אלייך ובהצלחה

nogao10

New member
יהיה לי קצת קשה לרדת ל4 עכשיו ../images/Emo13.gif

אני שואלת כי אני עושה חישובים כמה אני צריכה לקבל בבגרות הזאת כדי שאני אולי לא אהייה חייבת לשפר בגרויות אחרי הצבא... סתם חבל... אז אם אני אקבל את הבונוס ויצא לי בזכותו 90 במתמטיקה 5 נראה לי שהשגתי את מטרותיי.... אבל נשאוף לקצת יותר גבוהה מ65, מה?

berta84

New member
את כבר יודעת מה תרצי ללמוד אח"כ?

כי אם תרצי ללמוד משהו מתמטי אז כנראה שבכל תצטרכי לחזור על כל החומר ברור שכדאי לך לשאוף ליותר גבוה מ-65 בכלל עדיף להיבחן 5 יחידות על פני 4 אם את מסוגלת לעבור את מאיזור חיפה שהגבת כאן?(לא שזה רע אם לא) אם כן איזה בית ספר?

nogao10

New member
אני לא מחיפה...

אני מהצפון, אז ככה שהגיוני לי שאני אלך לחיפה.... אני חושבת על פסיכולוגיה, אבל אני מעדיפה קודם לעשות את הפסיכומטרי ואז להחליט... ויש לי עכשיו 4 שנים עד האוניברסיטה, אז אני לא ממהרת.... תודה על התשובה, מאוד עזרת לי

berta84

New member
"קודם לעשות את הפסיכומטרי ואז להחליט"

ההחלטה שלך מה ללמוד תהיה תלויה בציון הפסיכומטרי או שהתכוונת לכך שעדיין מוקדם?

nogao10

New member
גם וגם ../images/Emo13.gif

אני רק חולמת על 750, זה לא אומר שאני אקבל את זה
מישהו כאן לומד פסיכולוגיה?

למעלה