שאלה בנוגע לאוטובוסי "אגד"

מצב
הנושא נעול.

ליילנד

New member
מה הם רצו להשיג בזה

אני חושב שהכיתוב מושתל במחשב.
מה הם רצו להשיג בזה
יש לי את התמונה עם הכיוון הנכון בחוברת הישנה ושם הוא בסדר וזו ממש אותה תמונה, הסתכלתי ממש על הניואנסים הקטנים ביותר כי זה פשוט מענין אותי מבחינה גרפית וכן גם מבחינת ההגיון. אגב היכן אפשר להשיג את החוברת החדשה?

יש לי את הפוסטר של התמונה הזאת

אם מדברים על החוברת
מצאתי בארכיון תמונה שמישהו כבר הוציא מהחוברת והייתי מאוד רוצה שמישהו יסביר לי מה זה האוטובוס "האנגלי" הזה? אם זה היה צילום הפוך, אז גם הכתוב היה הפוך, אבל הכתוב בסדר. אז מה זה זה
יש לי את הפוסטר של התמונה הזאת
האוטובוס הוא אוטובוס "תקין". בפוסטר שיש לי האוטובוס לא הפוך.

orib44

New member
כמה שאלות בקשר לדגמים בתמונה.

עמוד נוסף מהחוברת
כמה שאלות בקשר לדגמים בתמונה.
1). מה ההבדל (חוץ מסוג המרכב) בין ה-0303 העליון לאמצעי? האם יש הבדל ביניהם ל-0303 עם דלת בודדה נפתחת פנימה? אני זוכר גם דגמים עם שתי דלתות נפתחות פנימה. הכוונה היא לזוג דלתות מקדימה וזוג דלתות באמצע (דגמים של תחילת עד אמצע שנות השמונים). 2). ב-0405 הסגולים יש מגדש טורבו, דבר שאין באדומים ובירוקים. מהו הבדל ההספקים שלהם? האם יש עוד הבדלים בין הסגולים לאדומים?

יצחקA

New member
שימו לב, הטסות של 3643 הן מיוחדות

שאלה בנוגע לאוטובוסי "אגד"
אני זוכר שראיתי מתישהו אוטובוס של אגד מסוג וולבו עירוני חדש,מישהו יודע מה עלה בגורלם?. (האוטובוס היה בעל מספר רישוי 85-000-01 ומ.פ 28058)
במינן: לדעתי הן מצופות ניקל, דבר המבריק אותן. לא ראיתי ב"דן" עוד אוטובוסים עם טסות כאלה מבריקות. אגב, מישהו פעם ראה ניד' של "דן" בעל טסות כחולות כצבע הגלגלים? ( פעם ראיתי אחד כזה)? טסה--------

אלו לא טסות נדירות כלל וכלל

במינן: לדעתי הן מצופות ניקל, דבר המבריק אותן. לא ראיתי ב"דן" עוד אוטובוסים עם טסות כאלה מבריקות. אגב, מישהו פעם ראה ניד' של "דן" בעל טסות כחולות כצבע הגלגלים? ( פעם ראיתי אחד כזה)? טסה--------
אלו טסות מסוג ישן, והן עיטרו בעבר מספר רב של אוטובוסים. הן הורכבו על 3986 וכרגע ניתן לראות אותן על 4114.

יצחקA

New member
התכוונתי שהן מבריקות מאד ב 3643.

אלו טסות מסוג ישן, והן עיטרו בעבר מספר רב של אוטובוסים. הן הורכבו על 3986 וכרגע ניתן לראות אותן על 4114.
אגב, היו טסות גם על 4075 ו 3978 אך הן משום מה הורדו... על 4114 יש טסות שמעוצבות קצת אחרת ממה שאני זוכר. הנידרפלורים של דן היו יכולים להיות הרבה יותר יפים אילולא היו מורידים להם את הטסות הכחולות. אבל, העיקר שהאוטובוס נוסע.

צחקן

New member
------->

אגב, היו טסות גם על 4075 ו 3978 אך הן משום מה הורדו... על 4114 יש טסות שמעוצבות קצת אחרת ממה שאני זוכר. הנידרפלורים של דן היו יכולים להיות הרבה יותר יפים אילולא היו מורידים להם את הטסות הכחולות. אבל, העיקר שהאוטובוס נוסע.
------->
ב"ה מה זה טאסות ? הצביעה ? .(סליחה על הבורות) .

טאסות

------->
ב"ה מה זה טאסות ? הצביעה ? .(סליחה על הבורות) .
טאסות
טאסות או טסות, הן המכסה העגול ששמים על אמצע הגלגל, כלומר בחור של הצמיג (כמו החור של הבייג'לה). בד"כ יש שם מתכת לא יפה מהגלגל ולפעמים מכסים אותה במכסי כרום, ניקל או פלסטיק ע"מ לייפות את הרכב (נהוג ברכבים פרטיים בד"כ, אך יש גם אוטובוסים כאלה).

יצחקA

New member
והיום לדעתי אין כבר ניד' עם טסות.

והיום לדעתי אין כבר ניד' עם טסות.
כולם הורדו. האם משהו ראה פעם מפרקית או E.L עם טסות? ( חוץ מהצהובה)

ארזS

New member
מי מוריד את הטאסות ?

מי מוריד את הטסות ולמה
מי מוריד את הטאסות ?
השאלה צריכה להיות מי שם את הטאסות ? כי האוטובוסים מגיעים בלי טאסות ויש נהגים ששמים לבד טאסות, אבל כשהאוטובוס נכנס לטסט מורידים אותן.

צחקן

New member
כן....

כן....
ב"ה פעם אחת הךכתי לעזרא בשבת וראיתי בתחנה המרכזית ניד' עם טאסות וקימים כמה כ=אלה. אגב, מישהו יודע אם בכוונת "דן" לקנות עוד נידרופלורים ?

יצחקA

New member
טסות כחולות?? היה ניד' אחד כזה וגם

כן....
ב"ה פעם אחת הךכתי לעזרא בשבת וראיתי בתחנה המרכזית ניד' עם טאסות וקימים כמה כ=אלה. אגב, מישהו יודע אם בכוונת "דן" לקנות עוד נידרופלורים ?
טסות כחולות?? היה ניד' אחד כזה וגם
ממנו הורידו את הטסות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה