שאלה בנוגע לאוטובוסי "אגד"

מצב
הנושא נעול.

אני זוכר שראיתי מתישהו אוטובוס של אגד מסוג וולבו עירוני חדש,מישהו יודע מה עלה בגורלם?. (האוטובוס היה בעל מספר רישוי 85-000-01 ומ.פ 28058)

אגד

אני זוכר שראיתי מתישהו אוטובוס של אגד מסוג וולבו עירוני חדש,מישהו יודע מה עלה בגורלם?. (האוטובוס היה בעל מספר רישוי 85-000-01 ומ.פ 28058)
אגד
אוטובוס זה ועוד אחד מסוגו פועלים בסניף חיפה הם ניקנו לניסיון ואין כוונה לרכוש יותר כאלה אגב הם אם מרכב ישן

לבקשתך, הוולבו העירוני מתוך החוברת

אגד
אוטובוס זה ועוד אחד מסוגו פועלים בסניף חיפה הם ניקנו לניסיון ואין כוונה לרכוש יותר כאלה אגב הם אם מרכב ישן
של מוזיאון אגד. כמו-כן, נמצאים כאן גם MB O404 ו-Volvo B10B.

יצחקA

New member
את הוולבו הזה ראיתי לפני כשנה ביפו

נדמה לי בקו 86. ראתיו גם בקו 174 ופעם ברכבת מרכז. זה הוולבו שיש 2 אוטובוסים בלבד מהסוג הזה באגד? יצא לך לנסוע בו פעם?

יצחקA

New member
4066

נדמה לי בקו 86. ראתיו גם בקו 174 ופעם ברכבת מרכז. זה הוולבו שיש 2 אוטובוסים בלבד מהסוג הזה באגד? יצא לך לנסוע בו פעם?
4066
כרגע ראיתי את 4066 בקו 2 עם נהגת. לפני 4 שנים 4066 עבד בקו 5 ועליו עבדה נהגת בלונדינית מתולתלת. באיסטנבול, לא ראיתי נהגת אחת על אוטובוס או מונית! נדיר שהייתי רואה במכונית פרטית... בפורום תח"צ בצרפת לדוגמא, לא יכתבו הודע כזאת כי על כל אוטובוס שלישי יש נהגת וכך גם במטרו.

יש גם בהרכבה של מרכבים

יש גם בהרכבה של מרכבים
באגד י-ם הוא עובד על קוי מעלה אדומים (אחרי שעבד תקופה מסוימת לפני שנתיים בסניף שער יפו קוים 13,19,20,30) וידוע לי גם על וולוו עירוני בהרכבה של מרכבים ברשל"צ

oren*

New member
מדובר בהפרת זכויות יוצרים, כל עוד

אני לא יודע אם מותר לי
אני מציע שאורן יתן דעתו בעניין, האם מדובר בהפרת זכויות יוצרים או לא?
לא מקבלים אישור מהנהלת המוזיאון. במידה ותארגנו אישור שכזה, נוכל להעלות את התמונות לגלריה בפורום.

ארזS

New member
אני לא בטוח שיש הפרת זכויות יוצרים

לא מקבלים אישור מהנהלת המוזיאון. במידה ותארגנו אישור שכזה, נוכל להעלות את התמונות לגלריה בפורום.
כי זאת לא חוברת למכירה. גם אני סרקתי מידי פעם תמונות והעליתי לכאן, אבל בגלל שהסורק שלי חלש ומתעייף מהר אז אני לא יכול לסרוק יותר מתמונה-שתיים בכל פעם... ובכל מקרה תמיד ציינתי שזה מהחוברת המדוברת. אז לא בטוח שיש הפרה כלשהיא של זכויות יוצרים.

ליילנד

New member
אם מדברים על החוברת

כי זאת לא חוברת למכירה. גם אני סרקתי מידי פעם תמונות והעליתי לכאן, אבל בגלל שהסורק שלי חלש ומתעייף מהר אז אני לא יכול לסרוק יותר מתמונה-שתיים בכל פעם... ובכל מקרה תמיד ציינתי שזה מהחוברת המדוברת. אז לא בטוח שיש הפרה כלשהיא של זכויות יוצרים.
אם מדברים על החוברת
מצאתי בארכיון תמונה שמישהו כבר הוציא מהחוברת והייתי מאוד רוצה שמישהו יסביר לי מה זה האוטובוס "האנגלי" הזה? אם זה היה צילום הפוך, אז גם הכתוב היה הפוך, אבל הכתוב בסדר. אז מה זה זה

ארזS

New member
זה ממש מעניין הדבר הזה !

אם מדברים על החוברת
מצאתי בארכיון תמונה שמישהו כבר הוציא מהחוברת והייתי מאוד רוצה שמישהו יסביר לי מה זה האוטובוס "האנגלי" הזה? אם זה היה צילום הפוך, אז גם הכתוב היה הפוך, אבל הכתוב בסדר. אז מה זה זה
זה ממש מעניין הדבר הזה !
וממש לא ברור...

יצחקA

New member
התמונה הזו שסרקתי מופיע אוטובוס

אם מדברים על החוברת
שעשו לו "היפוך מראה" ולכן הוא מופיע כך. אני זוכר שלקראת תחילת שנת 2000 היו על חלונות אוטובוסי "דן" פרסומות על "חופשי חודשי מילניום" ובהם ראו אוטובוס "דן" שעשו לו היפוך מראה ודבר זה היה קצת מצחיק, לראות את הדלתות בצד שמאל של האוטובוס...

ליילנד

New member
אבל הכיתוב לא הפוך

שעשו לו "היפוך מראה" ולכן הוא מופיע כך. אני זוכר שלקראת תחילת שנת 2000 היו על חלונות אוטובוסי "דן" פרסומות על "חופשי חודשי מילניום" ובהם ראו אוטובוס "דן" שעשו לו היפוך מראה ודבר זה היה קצת מצחיק, לראות את הדלתות בצד שמאל של האוטובוס...
אבל הכיתוב לא הפוך
אם זה היה היפוך מראה הכיתוב היה הפוך אז בכל זאת איך זה

בתמונה נעשו עריכות ממוחשבות רבות

לא נראה לי
שזה מושתל במחשב, אם כן לאיזו מטרה? מה זה פרוספקט לאנגליה?
רואים זאת גם בסמלי "אגד" בצד האוטובוס ובין השאר גם במפרק האחורי שהוא מורפ יתר על המידה. אני אומר זאת כי אני מתעשק דיי הרבה בדברים האלה עכשיו.

יצחקA

New member
המפרק האחורי נראה מורם מפני

רואים זאת גם בסמלי "אגד" בצד האוטובוס ובין השאר גם במפרק האחורי שהוא מורפ יתר על המידה. אני אומר זאת כי אני מתעשק דיי הרבה בדברים האלה עכשיו.
המפרק האחורי נראה מורם מפני
שהקרון האחורי נמצא בקיפול של הדף. שים לב שה"אקורדיאון" מקופל בצורה מוזרה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה