שאלה במאקרו כלכלה, עזרה..

מצב
הנושא נעול.

דיל1

New member

בנושא של חשבונאות לאומית : א. "חיסכון עסקי" איפה זה נכלל? בחיסכון פרטי או בחיסכון ממשלתי ? ב. "רווחים שלא חולקו" למה זה שייך? האם בחיסכון פרטי?

idan1919

New member
תשובה

בנושא של חשבונאות לאומית : א. "חיסכון עסקי" איפה זה נכלל? בחיסכון פרטי או בחיסכון ממשלתי ? ב. "רווחים שלא חולקו" למה זה שייך? האם בחיסכון פרטי?
תשובה
רווחים שלא חולקו אלו הרווחים של הפירמות שהם החליטו "להכניס" לחשבון העיסקי שלהם כלומר החיסכון העסקי גדל.. השאלה הראשונה שלך לא מובנת בכלל חיסכון עסקי,פרטי וממשלתי או במילים אחרות sb.sp.sg כול אחד מהם הוא חיסכון בפניי עצמו חיסכון עסקי לא נכלל בשום דבר מהם...

דיל1

New member
לאיזה קטגוריה זה שייך

תשובה
רווחים שלא חולקו אלו הרווחים של הפירמות שהם החליטו "להכניס" לחשבון העיסקי שלהם כלומר החיסכון העסקי גדל.. השאלה הראשונה שלך לא מובנת בכלל חיסכון עסקי,פרטי וממשלתי או במילים אחרות sb.sp.sg כול אחד מהם הוא חיסכון בפניי עצמו חיסכון עסקי לא נכלל בשום דבר מהם...
לאיזה קטגוריה זה שייך
ל-YD או ל-T (להכנסה הפנויה או למס) . אני ייצרף שאלה שאני נתקעתי בה כי החיסכון העסקי מכניס אותי לבלבלה אז תנסה לענות אותה בבקשה ואולי כך אני יקלוט . תודה .

idan1919

New member
התשובה היא ה

לאיזה קטגוריה זה שייך
ל-YD או ל-T (להכנסה הפנויה או למס) . אני ייצרף שאלה שאני נתקעתי בה כי החיסכון העסקי מכניס אותי לבלבלה אז תנסה לענות אותה בבקשה ואולי כך אני יקלוט . תודה .
התשובה היא ה
יש נוסחא שאומרת שצריכה פרטית שווה להכנסה פנויה מינוס חיסכון עסקי לכן 50=X-200 x=250 בהצלחה....

idan1919

New member
לא משתמשים בו....

לא הבנתי לאיפה נעלם
החיסכון העסקי??!
לא משתמשים בו....
מבקשים ממך הכנסה פנויה ונותנים לך פרמטרים, אתה יכול להשתמש במיליון נוסחאות , אני בחרתי את זאת שאומרת ש c=yd-sp c=50 yd=x sp)חיסכון אישי(= 200 עכשיו בסה"כ תציב זו שאלה ממש קלה ופשוטה!!!! 50=x-200 x=250

דיל1

New member
את הנוסחא שלך הבנתי ואני מכיר אבל

לא משתמשים בו....
מבקשים ממך הכנסה פנויה ונותנים לך פרמטרים, אתה יכול להשתמש במיליון נוסחאות , אני בחרתי את זאת שאומרת ש c=yd-sp c=50 yd=x sp)חיסכון אישי(= 200 עכשיו בסה"כ תציב זו שאלה ממש קלה ופשוטה!!!! 50=x-200 x=250
את הנוסחא שלך הבנתי ואני מכיר אבל
למה החיסכון העיסקי נעלם? האם הם סתם תקעו אותו בשאלה? לאיזה קטגוריה הוא משתייך?

דיל1

New member
אני ינסה להבהיר את שאלתי

לא משתמשים בו....
אני ינסה להבהיר את שאלתי
אני יצרף קובץ וורד ששם בניתי טבלה עם הנתונים ואני רק צריך להציב מספרים ואני מגיע לתשובה, הבעיה בטבלה שאין לי שם את החיסכון העסקי כי אני לא יודע איפה למקם אותו . לכן כשבא לי שאלה עם חיסכון עסקי אני לא יודע איפה לקטלג אותה בטבלה.. תראה את הטבלה ותבין למה אני קצת מסתבך..

מצב
הנושא נעול.
למעלה