שאלה בכמותי מהחטיפי בית של הייקיו..

נ ט ע 18

New member
שאלה בכמותי מהחטיפי בית של הייקיו..

טור א: הדרך שעבר משה טור ב: הדרך שעבר איציק מידע נוסף: משה עבר חצי מהדרך מב``ש לבת ים במהירות 80 קמ``ש ואת החצי השני במהירות 100 קמ``ש. יחד עם משה יצא איציק לסדום. בזמן בו נסע משה במהירות במהירות 80 קמ``ש נסע איציק במהירות 100 קמ``ש ובזמן שנסע משה במהירות 100 קמ``ש נסע איציק במהירות 80 קמ``ש. ‏ ‏ ‏ ‏ ‏ ‏ ‏ ‏ ‏ ‏ ‏ ‏ ‏ ‏ ‏ ‏ ‏ ‏ ‏ ‏ ‏ תשובה: 2

פיסיקה

New member
תציב מספרים...

נגיד והדרך מבש לבת-ים 800 ק"מ אז משה נסע ארבע שעות במהירות 100 ועוד חמש שעות במהירות 80. לכן איציק נסע 5 שעות במהירות 100 וארבע במהירות 80 וכמובון שעבר 820 ק"מ שזה יותר.. פשוט תציב.. אי אפשר יותר פשוט למרות שיש לזה הסבר הגיוני שאיציק נסע יותר זמן במהירות גבוה ופחות זמן במהירות נמוכה לעומת משה... מקווה שעזרתי...

Unhappiness

New member
טעות בשאלה שלך או טעות בספר

שניהם עברו את אותה דרך.... תשובה 3. או שאם התכוונת הזמן שלקח להם..זה משהו אחר,באמת להציב

פיסיקה

New member
מה פתאום!!!!

הם לא עברו את אותה הדרך... הם לא נסעו שינהם מבש לבת-ים אלה איציק נסע בכלל לסדום... רק שאיציק נסע יותר זמן על 100 בעוד משה נסע יותר זבמן על 80....

nisanil

New member
תשובה 2??? בטוחה?

מאיפה את אמורה לדעת מה המרחק בין בש לבת ים ובין בש לסדום? ניראה לי חסר פה פרטים

Unhappiness

New member
הנה

כי נגיד והדרך מבש לבת ים היא 160 - משה: החצי הראשון הוא עושה ב80: בדיוק שעה (80 קמ) החצי השני ב100 : 48 דקות. איציק: איציק ינוע שעה במהירות 100(100 קמ הוא יעבור) ועוד 48 דקות במהירות 80 (64 קמ הוא יעבור) משה עבר 160 בזמן שאיציק עבר 164

nisanil

New member
אבל הם לא נוסעים אותו מרחק

ה1 נוסע לבת ים והשני לסדום..... ניראה לי שאני סתם עייף ולא מבין את השאלה

Unhappiness

New member
הבעיה היא

אני לא מתרץ את עצמי כן. אבל היא כתובה בצורה עקומה,לא השאלה עצמה אלא הדרך שכתבת אותה... היה יותר נוח לעיניים ולמוח אם זה היה: טור א' :XXX טור ב':YYY מידע נוסף: ATAAFAFAFAA ולא הכל דחוס בפנים..פיספתי פרטים וזה הקשה על הפיתרון

נ ט ע 18

New member
זה בגלל שכתבתי אותה דרך הפלאפון..

זה באמת עיוות את זה..לא שאני מצדיקה אותך

Unhappiness

New member
אה? למה מהפלאפון?

בטח לקח לך שעה לכתוב את זה. די ארוך כדי לכתוב מהפלא'

Unhappiness

New member
היא גולשת דרך WAP.

יש חבילות אינטרנט ללא הגבלה\עם הגבלה ברשתות היום בסלקום ללא הגבלה עולה 26.90 באורנג משהו כמו 19 שקל נראה לי. גלוש כמה שבא לך. (לא עשיתי פרסומת...חחחחחח)

למעלה