שאלה בירוקרטית על קופות חולים

sonrisita

New member
שאלה בירוקרטית על קופות חולים

שלום בנות, שאלה תאורטית במחשבה על העתיד הלא מאוד רחוק... אני כרגע במכבי די הרבה זמן ובעברי עברתי כל מיני סוגי טיפולים ( הזרעות, IVF, החזרות) באסותא אך במסלול פרטי עם החזרים. עכשיו התחילו כל מיני סנקציות לא נחמדות בקופה ואני גם אמורה לעבור דירה לאזור אחר אז שוקלת מחדש את יחסיי עם הקופה, הבעיה היא שלכל קופה יש תקופות אכשרה לטיפולים, ובכלל לא ברור לי העניין של עלויות טיפולים למי שיש לה כבר ילד/ ילדים, רציתי לשאול האם אתן מרוצות מהקופות שלכן? והאם מישהי יודעת להגיד מעבר לעלות התרופות שהבנתי שלא מסובסדת מילד שלישי, כמה לדוגמא עולה שלב ג של החזרת מוקפאים באופן פרטי? כמה עולה שאיבה באופן פרטי כשזה לא דרך הקופה? יש לי גם ביטוח פרטי, אני פשוט מנסה לכלכל את צעדי לעתיד כדי שלא אתחרט על ההחלטות עכשיו וממש מדגדג לי לעזוב את מכבי לצערי...

טוליתי

New member
מכבי החלו בשנים האחרונות להרע את התנאים למטופלות פוריות

לפני 8 שנים הם היו הקופה הטובה ביותר למטופלות. טפסי ה-17 לאסותא היו בעלות של עשרות שקלים ולא מאות שקלים, וידם הייתה קלה יותר בשחרור טפסי 17. אין ספק שהיום זה לא המצב.
אני עזבתי אותם אחרי שעברתי איתם עינוי, ואני לא היחידה.
אני בכללית. לא הכול טוב, אבל כרגע בטיפולים, טפו-טפו-טפו הם בסדר גמור.
אין לי מושג לגבי ילד שלישי, הלוואי שזה יהיה רלוונטי לגביי.
בעבר נכתב כאן טובות על כך שלילד שלישי מאוחדת נותנת את התנאים הטובים ביותר למטופלות פוריות.
&nbsp
לא יודעת אם עזרתי,
מה שלא תחליטי,
בהצלחה

sonrisita

New member
תודה רבה

אני חשבתי על מאוחדת, אבל בלי קשר למס' ילדים יש להם תקופת אכשרה של שנתיים, מצד שני הם מכסים ייעוצים שמכבי כבר לא, כנראה שטיפולים עולים יותר מייעוצים אבל גם אי שביעות רצון כללית היא שיקול משמעותי, תודה על הפרספקטיבה

למעלה