שאלה - בהתחברות ל DB ראו תמונה

שאלה - בהתחברות ל DB ראו תמונה

אז ככה: אני מצליח להתחבר לבסיס הנתונים - ז"א אני מזהה אותו אבל משום מה אינני מצליח לשלוף נתונים בטענה שאן לי הרשאות (מערכת XP זורקת לי כל הזמן הכנסת שם משתמש וססמא) אין לי מושג למה...מצ"ב תמונה תודה על כל תגובה

Spear55

New member
שם משתמש וסיסמה

נראה כאילו העברת שדות ריקים. נסה להדפיס אותם לפני נסיון ההתחברות

העניין הוא שזה מראה לי התחברות

אני לא מצליח לשלוף נתונים משום מה הןא זורק לי את המסך הבא של XP איך אפשר לנטרל אותו?

בוזו

New member
../images/Emo32.gif למה לצרף תמונה

ולא לשים את הקוד הרלוונטי בתוך ההודעה (בין התגיות קוד ו-סקוד)?

צודק - הנה הקוד

<?php $host="localhost"; // Host name $username="root"; // Mysql username $password=""; // Mysql password $db_name="commdate"; // Database name $tbl_name="members"; // Table name $sql="SELECT * FROM $members WHERE username='$myusername' and password='$password'"; $result=mysql_query($sql); // Mysql_num_row is counting table row $count=mysql_num_rows($result); if($count==1){ // Register $myusername and redirect to file "login_success.php" session_register("myusername"); header("location:login_success.php"); } else { echo "Wrong Username or Password"; } ?>​

זו ממש לא הבעיה - אין לי ססמא

אבל אתה יודע מה כבר הכנסתי אחת ועדיין אותה בעיה...אותו חלון של XP שמבקש הרשאות שוב ושוב ...יש רעיונות?

Lasro

New member
באלגנז שלם.

1.לפני שאתה יכול להריץ בכלל שאילתות אתה צריך ליצור חיבור בעזרת mysql_connect זה נראה שבקוד שצרפת החסרת שורות(זה אני אומר על סמך פךט התמונה שצרפת), או שהן בכלל לא קיימות. 2.אחרי שיש לך חיבור רק אז תוכל להריץ שאליתת sql, שים לב
$sql="SELECT * FROM $members WHERE username='$myusername' and password='$password'";​
טעות ראשונה השתמשת במשתנה שלא קיים $members, כנראה שהתבלבלת. נסה לעשות הפרדה בין משתנים שהם חלק משאילתה ובין משתנים שהשתמשת בהם ליצרת החיבור לשרת. כדוגמאת המשתנה password שהוא בכלל של החיבור. והשתמשת בו גם בשאילתה ויש שם שימוש בעוד משתנים שאני לא רואה איזכור אחר להם בקוד. לצורך העניין אחרי שתצליח ליצור חיבור , תנסה להריץ שאילתות SQL בלי תלות במשתנים, ותראה אם אתה מקבל בכלל תוצאה. נסה לעבוד עם כלים שmysql מציעים כמו כלי האדמינסטרציה וה"browser" כמו כן אם אתה חושב שלא הבנת את הקונספט הבסיסי של שילוב בין mysql ו php אני מציע שתחפש מדריך פשוט שתוכל לעבוד איתו ולאט לאט לקבל את העקרונות. שיהיה בהצלחה.

למעלה