שאלה בדבר כדאיות רכישת סרטי DVD

liorb22

New member
שאלה בדבר כדאיות רכישת סרטי DVD

כחובב מושבע של סדרת המדע בדיוני: "מסע בין כוכבים וויאג'ר", רציתי לרכוש את כל עונות הסדרה בשלבים. הבעיה היא לא הרצון שברכישה אלא המחיר המופרז של כל עונה ועונה (כ-100 דולר), תוסיפו לכך את העובדה שלסידרה יש 7 עונות ... וחובב ממוצע כמוני יגיע להוצאה של כ-700 דולר (3000 ש"ח בגס) - וזה עוד לא כולל את עלות המשלוח והמכס. לשם כך יש לי שתי שאלות : 1) כמה זמן עובר בדרך כלל עד שמחיר הכותרים היקרים הללו יורד? (אם בכלל) 2) נניח ואני לא אחכה לירידת מחירים, כמה כסף אני אצטרך לשלם בנוסף? מאחר וכל עונה עולה הרבה מעל ל50 דולר, הבנתי שהדבר יגרור תשלום נוסף למכס או משהו כזה (אנא תקנו אותי במידה וטעיתי כי מעולם לא קניתי דרך אתרים מחו"ל - רק מלייזר קלאב). אני שואל זאת כי בלייזר קלאב כל עונה נמכרת ב640 שקל (לעומת 460 באמזון) האם לאור המשלוח והמכס, יהיה לי זול יותר לרכוש בלייזר קלאב? או שאמזון עדיין כדאי יותר? אשמח מאוד להסבר מפורט ככל האפשר. תודה

תשובה חלקית

לגבי ירידת מחיר אני לא יודע. תשלום למכס יהיה לך, תשלם מע"מ - כלומר 17 אחוז מעלות החבילה. אם אתה אומר שבאמאזון זה 460 ש"ח (אני לוקח בחשבון שזה כולל משלוח) אז תשלם עוד 78 ש"ח בערך. מה שאתה יכול לנסות אולי זה להזמין מאתר כמו DVDSOON (שם זה יוצא כ 420 ש"ח). זהו אתר שבו יש סכוי קטן שלא תאלץ לשלם מע"מ. מאמאזון תשלם מע"מ בטוח... לגבי DVDSOON קח בחשבון שלוקח לרוב הרבה זמן עד שהחבילה יוצאת לדרכה וכמו כן כפי הנראה מדיניות האתר היא שאם חבילה הולכת לאיבוד או משהו בסגנון, הם לא מתחייבים לשלוח שוב.

מחירי סדרות Sci-Fi – החלק שלי בפזל

בתור חובב מושבע של רוב סדרות המד"ב, קשה שלא להתעלם מהמחיר היקר שגובים מאיתנו עבור ספוק / דאטה / 7 מ- 9. קצת פחות יקרה (אבל לא בהרבה ברוב האתרים) היא בבילון 5, וגם סטארגייט די יקרה (אם מחפשים בחנויות מאזור 2). Star Trek The Original Series הגם שנראה שדי השקיעו בהוצאת ה – DVD עולה 50-60 פאונד באמזון אנגליה, 85-90 דולר באמזון ארה"ב, ו – 115 דולר קנדי ב – DVDSOON. Star trek the next generation עולה באמזון אנגליה 50 פאונד, בארה"ב 110 דולר ובקנדה 115 דולר קנדי Star trek Deep space nine + Voyager נמכרים באותה קבוצת מחירים כמו TNG. עבור 5B נשלם באמזון ארה"ב 75$, באמזון אנגליה 40-45 פאונד, וב – DVDSOON 75 דולר קנדי (יש לציין את האתר האוסטרלי DVD Atlantic , שגובה עבור 3 העונות הראשונות 50 דולר לכל עונה – כולל משלוח לישראל) Stargate הינו הנחמה ה"יחידה" כרגע – היות ו – 3 העונות הראשונות שלו נמכרות ב –DVDSOON ב – 36 דולר קנדי לכל עונה (השאר ב- 54 כל עונה) עד כמה שאני עוקב אחרי המחירים של הסדרות הללו, אין מה לעשות. המחירים הם קבועים ולא משתנים (ב – DVDSOON יש כרגיל תנודות מחירים – עבור 5B ו SG אילו הם המחירים הזולים ביותר שלהם מזה זמן מה). באופן נדיר, יש מבצעים ספציפיים (לפני שנה וחצי, באמזון אנגליה נמכרה כל עונה של TNG ב – 30 פאונד לעונה – אמנם עדיין יקר אבל שווה למי שאוהב....) לגבי שאר האתרים – עד כמה שאני מעלעל בהם (כולל כל האתרים שמופיעים כאן באתרים המומלצים) – הסדרות הללו יקרות....
אז זהו...אין לי ממש פתרון לבעיה שלך, כי אני מתחבט באותה בעיה ממש....
ויסלחו לי כל האתרים הישראליים, (laser club ) – המחירים שלהם פשוט בשמיים! (נ.ב. לא צרפתי קישורים בשל כמות הכותרים הנדונה – כל אחד יכול ללכת ללינקים באתר ולהגיע לכל האתרים המדוברים)

gil_35

New member
וכמי שחובבאת ST ,יש הוצאה נהדרת ...

של Star Trek The Next Generation - Jean-Luc Picard Collection במחיר שווה לכל נפש ! 7 פרקים נבחרים וטובים מהסידרה מכל העונות! Available Audio Tracks: English -Dolby Digital 5.1 The Next Generation episodes featuring Patrick Stewart as Jean-Luc Picard: The Big Goodbye Sarek Family The Drumhead Darmok The Inner Light Tapestry וגם בונוס... From Here to Infinity: a documentary of space exploration hosted by Patrick Stewart Number of discs: 2 אני רכשתי אותה מלייזר קלאב ב135 ש"ח בלבד. כדאי!

כרגיל, אפשר למצוא גם בפחות

ב - DVDSOON - אפשר למצוא את האוסף ב - 20 דולר קנדי - כמעט בחצי פחות... ונכון - זה אחלה אוסף...(אבל אם כבר מדברים, יש באופן כללי כמה פרקים יותר טובים לטעמי...כמו the best of both worlds, time arrow, all good things, אבל לא נתווכח על קטנות...). ואחלה רעיון למתנה למי שאוהב את הסדרה...

zender

New member
תסלחו לי חברייה אבל זה חארטה בארטה

אני שונא אוספים כאלה...גם לבאפי וחוק וסדר עשו אוספים כאלו,אני לא מבין מה הטעם שיש בהם או שאתה רואה את הסידרה בשלמותה או שלא האוספים הללו מיועדים לטעמי רק למעריצים ממש פסיכים(במובן הטוב) שרוצים כל דבר שיוצא לST

gil_35

New member
לzender ... ב star trek אין...

כמעט קשר בין הפרקים מבחינת הנושא המרכזי כך שאין בעיה לראות פרק מפה ולאחר מכן פרק שלא בא אחריו. הקשר , אם יש בפרקים מסוימים, הוא רק ברקע והוא דיי זניח יחסית לנושא הפרק. אין לי בעיה למשל לראות פרק מהעונה הראשונה ולאחר מכן פרק מעונה 3 - זה פשוט כייף לראות את הסידרה בגלל הרעיונות והאוירה היחודית שהיא יצרה ויוצרת במשך השנים .

zender

New member
גם בחוק וסדר אין

אבל זה עדיין נראה לי טיפשי לקנות אוסף(אלא אם כן יש לך כבר את העונות בנפרד) אבל אוליי זה רק אני...

liorb22

New member
אני עם זנדר

אוספים שכאלו זה הדבר הכי מטומטם שיכול להיות! שוחררו אוספים מסוג זה ל Knight Rider, אך העדפתי לחכות בשקט לצאת מארז העונה הראשונה המושקע ... כעת נותר לי לחכות למארז העונה השניה שיוצא אי שם במאי 2005

Jason2

New member
נצל"ש, לגבי DVDSOON

הם תמיד מחייבים מראש על הזמנות מוקדמות או שזה משהו חדש?

kovals

New member
רוב האתרים שאני מכיר מחייבים...

מייד על הזמנות Pre-Order, מכיוון שזוהי בעצם השיטה של הזמנה מוקדמת: אתה משלם מראש על מוצר שעוד לא יצא, ובתמורה מבטיחה לך החנות שבמידה ותקנה אותו עכשיו המחיר שתידרש לשלם עליו יהיה נמוך יותר מאשר המחיר שתידרש לשלם עליו כאשר הוא ייצא לאור.

kovals

New member
לא יודע, כבר קרה לי כמה וכמה פעמים

במספר מקומות שונים. זה נראה לי הגיוני, לא? בכל מקרה, אם אני טועה ומטעה אני מצטער.

liorb22

New member
אז מה השורה התחתונה חברים?

אני לא מוכן לקחת סיכון בDVDSOON (לשלם ולחיות בתחושה שבמידה והחבילה אובדת, אזי אכלתי אותה. . .) . שווה לקנות מאמזון ולספוג את המע"מ או שבלייזר קלאב עדיף בכל זאת?

Boone

New member
מבצע לכל חובבי STAR TREK

אחרי שהיה לנו מבצע סדרות ב $15 באמזון עכשיו יש מבצע לStar Trek במחיר 20 דולר אוסטרלי לא כולל משלוח למרות שהאתר לא נערץ ע"י כמה מחברי הפורום, אני קבלתי כבר 3 חבילות ואני מרוצה. ezydvd

למעלה