שאלה אליכם

bubaisr

New member
שאלה אליכם

איך אפשר לדעת בוודאות שבן אדם הוא לא שוטר? אם הוא דופק לי ראש מול הפנים זאת אומרת שהוא לא שוטר או שמותר להם במסגרת התפקיד לעשן? איזה מבחן אפשר לעשות לבן אדם כדי לראות שהוא בסדר? ודרך אגב תסכימו או לא אבל יש יובש אדיר של ירוק באיזור ת"א, לא שיש לי כלכך הרבה קשרים אבל כבר חודש וחצי אני מנסה להתארגן ולא מצליח.

522 אוקטן

New member
בקשר לפיסקה האחרונה

לא ידוע לי על יובש של ירוק בת"א. לי דווקא יש קצת יובש עם האפגני או מרוקני..

bubaisr

New member
בהמשך לתשובתך

בגלל חוסר הקשרים שלי חשוב לי לדעת על שיטה מסויימת לקנות ממישהו בלי להדפק, ממש ממש אין לי שום כיוון והמוצא היחיד שלי זה האינטרנט ככה שאני חייב שיטה מסויימת לבדוק מישהו לפני שאני נותן לו כסף והוא שם עלי אזיקים

KokaiNe

New member
אף אחד לא הולך לחפש אותך

שוטרים לא מתחזים לסוחרים!!! הם מתחזים לקונים תחשוב בהיגיון אפילו דג קטן זה מילה גדולה בשבילך בלי להעליב בקושי יש לך כיוון בכל מקרה תיזהר אין שום דרך לדעת שבנאדם הוא סמוי מצפון זה לא אחת התכונות המבוקשות בקבלה לעבודה במשטרה אבל הם ישתדלו לא להשפיע עליך לבצע פעולות פליליות כי זה הסתה לביצוע פשע וכאלה .

bubaisr

New member
אז השאלה הסופית היא, האם יש סיכוי

למצוא כיוון דרך האינטרנט? כיוונים לחום יש לי בלי סוף אבל הירוק פשוט נעלם ואני לא אוהב חום.

KokaiNe

New member
יש סיכוי קטן

אבל אל תבנה על זה. רוב הסיכויים שידפקו אותך לגמרי והכסף שלך ילך לאיבוד או שסתם ידחפו לך זבל. רוצה להתארגן? תתחיל ללכת למסיבות הנכונות, תלמד לדבר נכון בלי להשמע סמוי ואתה תגיע למטרה שלך

lefteye1

New member
אני חושבת

ש שוטר לא יכול לעשן גם, אני אישית אף פעם לא מעשנת את הבאנג הראשון אלא נותנת לבן אדם שלידי, אם הוא מעשן אז הוא בסדר,

אתה יכול פשוט לשאול

אסור לו לשקר אם אני זוכרת נכון 'סתומרת... פעם אמרו לי נראה לי משו כזה- שאם שואלים ישירות אז הם חייבים אולי לא יודעת

KokaiNe

New member
לא נכון סתם מיתוס

איך את חושבת שהם עושים את העבודה שלהם אם זה היה ככה?

עמית22

New member
בתיאוריה זה נכון

לפי החוק שוטר חייב להזדהות ככזה באם נשאל על כך ישירות. בפועל... כן בטח

double M

New member
הבעיה היא ששוטרים לפעמים משקרים...

בארץ, בניגוד לארה"ב, עדויות שהושגו בדרכים לא חוקיות נחשבות כשרות לחלוטין. ככה שמקסימום אפשר להגיש על השוטר תלונה במח"ש אם הוא משקר, אבל אתה עדיין תדפק על הגאנג'ה...

למעלה